MojBlink.si

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Zdravo,

imam eno vprašanje glede pašnika MojBlink.si, in sicer glede odjemalcev oz. uploada.

Karkoli potegnem dol nikakor ne morem sejati do 1:1. Veliko večino mi sploh ne seje, kljub temu, da sem prav zanalašč dol potegnil najbolj aktualne in priljubljene filme.

Zakaj je temu tako? Ali ima MojBlink res tako malo uporabnikov?

Na Partisu imam med tem v roku enega dneva vse sejano do 1:1. Rad bi se ga sicer izognil zaradi nesposobnosti lastnikov, saj včasih dela, včasih ne, včasih je počasen, itd. Seveda sem se že sprijaznil, da nikoli ne bo tako, kot je bilo.

MojBlink je sicer ok, vendar nekako rad vrnem nazaj, kar sem potegnil dol.

Zdaj pa vprašanje.. Ali imate tudi vsi ostali probleme z uploadom ali le jaz?

(in ja, vem da je zastonj (do neke mere) in se podarjenemu konju ne gleda v zobe, pa vendar me zanima, čemu taka razlika)
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Na blinku je kar malo uporabnikov. Sem ze sejal tudi po pol leta, da sem spravil do 1:1 razmerja (ker rad vrnem kolikor vzamem), na nekaterih novih torrentih pa gre tudi v roku dneva ali dveh. Seveda pa preveri, ce si sploh povezljiv. Ce nisi, se še manj odjemalcev priklopi nate.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.415
5.396
113
Moraš biti res med prvimi in po možnosti nastavi upload maximization / super seeder. Opcija je tudi da kakšno identično datoteko snameš drugje in jo pri njih samo med prvimi deliš.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Hvala obema za odgovor.

Očitno bom torej kar puščal torente sejati 96ur, da mi ne nabija Hit&Run in je to to :) Se bo treba navaditi ;)