Močno srbenje

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Nikka pravi:
Za suho kozo je baje boljse se tusirat s trdim milom. Veliko tekocih mil drazi kozo, sploh ce je bolj obcutljiva.

To drzi da je trdo milo boljse.

Drgac pa tudi mene vedno vse nekaj srbi ko grem spat.
 

Inquirer

Pripravnik
9. feb 2012
44
0
6
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Nikka pravi:
Za suho kozo je baje boljse se tusirat s trdim milom. Veliko tekocih mil drazi kozo, sploh ce je bolj obcutljiva.

To drzi da je trdo milo boljse.

Drgac pa tudi mene vedno vse nekaj srbi ko grem spat.

Hvala vsem za odgovore. Sem včeraj kupil Eucerin in je bilo boljše! Upam, da bo zares tako pomagal še naprej.

Me je pa 200ml prišlo 10EUR in se bojim, da mi je dala Eucerin šampon za lase, glede na dekleracijo na škatli (prilagam slike) + šampon se na koži nič ne peni
rolleyes-1.gif






Torej.. Je to pravi ali ni?

Sem pa v zadnjem tednu tudi skrajšal čas tuširanja in temperaturo vode.
zmaga.gif
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.111
307
83
Tudi jaz imam problem s suho kožo. Edino milo, ki mi ga koža prenaša je milk and honey od J&J
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
pa saj vidiš, da piše povsod šampon za lase. Drugače se pa tudi za tuširanje nič kaj preveč ne peni, se pa lepo razmaže po telesu, ker je tak oljnat.

Pri nas imamo tegale
 

B81

22. jul 2007
34.632
9.040
113
To je olje, ne gel za tuširanje... mi je rekla, da se lahko skuapj zmeša....pa daš pol gela in pol tega olja.

Jutri pa dobim tole zadevo, je blo treba naročit, ker je novo....

2381-Eucerin-sprej-proti-srbe%C4%8Dici.jpg


Ni treba razmazat, samo posprejaš...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
pa saj vidiš, da piše povsod šampon za lase. Drugače se pa tudi za tuširanje nič kaj preveč ne peni, se pa lepo razmaže po telesu, ker je tak oljnat.

Pri nas imamo tegale

Tale je absolutno najboljši... V stiku z vodo se itak speni in lepo spere...
zmaga.gif
 

B81

22. jul 2007
34.632
9.040
113
V sosednji temi Dermatolog sem napisal....mi je pomagalo precej.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Inquirer pravi:
Žal še ne.. Mogoče bo čez čas.. Se tuširam zdaj 3min, prej sem se vsaj 10min
smile-1.gif

Jaz sem ti podal pravilen odgovor že na prvi strani. Vse je na psihiæni bazi in ti kreme ne bodo pomagale.

Nebom pa sploh več odgovarjal v podforumu zdravje ker nima smisla.

LP
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Si kaj pomislil, da imaš mogoče pršice v postelji ali pa na odeji?

Če imaš možnost ti predlagam, da enkrat prespiš na kavču ali v drugi postelji (pa ne zdej it k ljubici s tem izgovorom!).... vsaj poskusi
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Ko te bo srbelo, vzemi nekaj za živce, npr. apaurin blagi, če bo čez pet minut v redu, potem ti nobene kreme in šamponi ne pomagajo.
Vem iz lastnih izkušenj, večina je podzavestno, ko pa nehaš o tem razmišljat , pa srbenje za nekaj časa izgine.Sam imam že nekaj mesecev mir, bilo je pa za znoret, po 15minut je bilo grozno, kar naenkrat se mi je naježila koža, potem je pa srbelo, tako , da ti priporočam to izločitev, drugače pa dermatolog čaka.
 

Inquirer

Pripravnik
9. feb 2012
44
0
6
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Si kaj pomislil, da imaš mogoče pršice v postelji ali pa na odeji?

Če imaš možnost ti predlagam, da enkrat prespiš na kavču ali v drugi postelji (pa ne zdej it k ljubici s tem izgovorom!).... vsaj poskusi

Citat:
Uporabnik Inquirer pravi:

Sem probal spati tudi že na kavču dve noči in isto
rolleyes-1.gif

Tole sem napisal v prvem postu, torej pršice verjetno odpadejo. Poleg tega "naj bi" imel jogi, kjer naj se pršice ne bi zadrževale.

Lp
 

Inquirer

Pripravnik
9. feb 2012
44
0
6
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik Inquirer pravi:
Žal še ne.. Mogoče bo čez čas.. Se tuširam zdaj 3min, prej sem se vsaj 10min
smile-1.gif

Jaz sem ti podal pravilen odgovor že na prvi strani. Vse je na psihiæni bazi in ti kreme ne bodo pomagale.

Nebom pa sploh več odgovarjal v podforumu zdravje ker nima smisla.

LP

Tega nikoli nisem izločil. Lahko, da je kriva prav psiha.. So kakšne tablete za žifce, da vidim če bo bolje? Persen?
 

B81

22. jul 2007
34.632
9.040
113
Lepo in prav, sam imam zelo stresno življenje, pa pomaga, če se ne tuširam z zelo vročo vodo...ni prekrvavitve v izsušeni koži, pa srbi...
pomaga kaka hladilna krema, pa ne poznam nobene, ker imajo vse neke dišave zraven in ne morš tak v službo it.

Da bi pa 99% blo od živcev, pa skoraj ne verjamem, potem bi namesto Aeriusa ali Claritine skadil joint, bi verjetno bolj pomagalo
smile-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Kolikor tolikor nevtralna zadeva bi bila 15% olivno olje v belobazi, ki bo pomagalo pri simptomih
zmaga.gif