Rak na modih

serfio

Zelenc'
20. maj 2015
10
0
1
Danes imam UZ abdomna in sečil, in UZ skrotuma. Kaj to točno pomeni? UZ trebuha in UZ mod, ali še kaj drugega?
 

blazhh

Pripravnik
15. jan 2012
80
0
6
Sam sem tudi 4-5 let nazaj sumil podobno, bil v podobnih letih. Šel na test tumorskih markerjev. Izvidi so bili povsem normalni, strah odveč.. in odšel domov in pozabil na vse skupaj.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Zanimivo sr mi zdi, da imas abdomen in moda skupni ultrazvok.

Za secila bos moral eno uro do ene ure in pol pred pregledom spit vecjo kolicino vode. Wc prepovedan
smile-1.gif
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
Citat:
Uporabnik serfio pravi:
Danes imam UZ abdomna in sečil, in UZ skrotuma. Kaj to točno pomeni? UZ trebuha in UZ mod, ali še kaj drugega?
ja pogleda ti z UZ tam nekje od riti, prek jajc in še abdomen. sicer glede na diagnozo, se bo verjetno bolj posvetil tvojim kronskim draguljem.

ne boli, je čisto ok, pa direktno na ekranu boš videl, v čem je problem oz. da problema sploh ni.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Dec rak ni tako, da greš lahko mirno na cigaret
grin1.gif
. Pametno pa je bilo, da si šel k dohtrji, nikoli neveš pa še mlad si.
Hvala bogu, sam imam zaenkrat orodje zdravo. Ampak, kot zanimivost, v najstniških letih sem poscal pastirja. Nabasan k mina. Nisem ga videl, čutil pa. 14 dni ni delala hidravlika. To najstnika napsihira da je joj. Glih k sem se odločil, da grem dohtrji, vidi ti njega zjutraj trdga
cheer.gif

Tolk srečen sem bil potem sam še pr prvem otroku. Pjn pa isto.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Dec rak ni tako, da greš lahko mirno na cigaret
grin1.gif
. Pametno pa je bilo, da si šel k dohtrji, nikoli neveš pa še mlad si.
Hvala bogu, sam imam zaenkrat orodje zdravo. Ampak, kot zanimivost, v najstniških letih sem poscal pastirja. Nabasan k mina. Nisem ga videl, čutil pa. 14 dni ni delala hidravlika. To najstnika napsihira da je joj. Glih k sem se odločil, da grem dohtrji, vidi ti njega zjutraj trdga
cheer.gif

Tolk srečen sem bil potem sam še pr prvem otroku. Pjn pa isto.

hysterical-1.gif
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.564