MioMap v3.2 in Igo8 na PNA-radarji???

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Na MIO c250 (PNA) imam nameščen MioMap v3.2 - nekje sem staknil .upd fajl- radarje - za SLO in Avstrijo in ga naložil v MIOTC/POI mapo - potem so se mi naložili radarji za Avstrijo in Slovenijo samodejno.
Nikjer ne najdem ustreznega formata .upd za Hrvaško - na poiplaza je samo .asc format - se da to kako urediti da bi imel še CRO radarje na MioMap 3.2???

Potem sem zaradi boljše karte na SD kartico naložil še Igo8 - vse lepo in prav, zadeva ima določena območja bolje pokrita z ulicami, preimenoval HR-traffic v speedcamsupdate.txt in naj bi se radarji sami posodobili ob naslednjem vklopu Igo8 vendar se to ne stori oziroma na mapi ne vidim radarjev tako kot jih vidim na mapi v MioMap 3.2.

Torej, nikakor ne uspem naložiti na nobenega od dveh programov CRO radarjev oz. da bi imel pokrito Avstrijo, SLO ter CRO z radarji (kjer se največ vozim).
V mioMap 3.2 imam slabšo karto in brez CRO radarjev, v Igo8 pa mi ni uspelo naložiti prav nobenih radarjev ne SLO ne CRO in ne avstrijskih
confused-1.gif


Če je kje kaka dobra duša da bi prišel do rešitve...
Če obstaja novejša karta od 07072007 za MioMap 3.2 in da bi mi uspelo naložiti še CRO radarje bi raje uporabljal MIoMap saj sem ga najbolj vešč...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Zakaj sploh rabiš hrvaške radarje? Namesto da se ukvarjaš z njimi, raje pojdi kam drugam na dopust
wink-1.gif


Če pa že vztrajaš da bi € nosil dol, si naloži PoiEdit 2007 (http://www.poiedit.com/), odpri datoteko z radarji in shrani v .upd formatu.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
hehehe
tudi denar jim poberem včasih dol, veš;)
pa ne bi bil rad ob njega še preden ga spravim pod gorenjski "povšter":)

Uspelo na MioMap3.2
cheer.gif


kak nasvet še za Igo8???
 
Nazadnje urejeno:

yarco

Zelenc'
26. avg 2008
5
0
1
Kako pridem do radarjev in kako naložim v moj navigator. Iskal sem po forumu probal pa ni šlo.