MIO Moov m400-HOWTO Igo8

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
sem pa ntudi ne gre napiše da ni prava resulucija
kaj pa tomtom ali automapa to gre ali ne pa kako
igo8 kot kaže nekak ne gre
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
iGO8, ki tudi uradno podpira 320x240 resolucijo, bi moral brez problema delat na mov 200, zato me čudi da ti javlja probleme z resolucijo. mogoče imaš v sys.txt vpisano neustrezno resolucijo, ki ti jo forsira pri zagonu, pa ti zato jamra glede tega. Odpri sys in vanj skopiraj samo tole:

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 
Nazadnje urejeno:

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
zaženem pa napiše
Faild to open file:
igo\320_240\loading.bmp
exiting application

lahko pa prosim kak link za dober igo8 na ZS pa za vsako pomoč bom hvaležen
da bi mio delo na igo8
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Znani bug. Manjka loading.bmp fajl v data zipu. Pojdi not in skopiraj katerokoli bmp datoteko pa preimenuj v loading.bmp, potem pa bo manjkala še verjetno loadingbar.bmp al nekaj takega. Narediš še to isto.

To nalagaš iGO8 ali Primo?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
ZAMENJAJ VERZIJO!!!!

Pa preimenovat moraš osnovno mapo in exe fajl kot je na osnovni navigaciji.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Itak, rabil je le pravo verzijo in pa popravek v sys, tako da je normalno zalaufal... ampak kot ponavadi, moram vedno jaz pisat končne rezultate na forum, kadar probleme uredimo preko PM.
10.gif
 

barabl

Zelenc'
9. nov 2007
13
0
1
Pozdravljeni, bom kar tukaj vprašal, da ne bom po nepotrebnem smetil foruma. Na Mio Moov 200 smo nalozili Igo primo in zadeva deluje, sedaj bi pa zaradi pomankanja prostora želeli, da bi nam karte bralo iz SD kartice. Ali slučajno kdo ve, kako prepričat napravo, da bo brala karte iz SD kartice?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Direkt na prazno sd kartico skopiraj kompletno mapo CONTENT (ki se privzeto nahaja v mapi iGO8) in nato v sys dodaj:

[folders]
content="\SDMMC\Content"

ali:

[folders]
content="\Storage Card\Content"

mislim pa, da Mio vidi SD kot "Storage Card" zato bo najbrž pravilna druga opcija.

Bajduvej, če ti uspe na Moov 200 poganjati iGO8, brez da se ti program naključno sesuva, si car! Sem ga imel pred časom nekaj dni na testu, pa enostavno nisem našel navigacije, ki bi stabilno delovala na tej napravi - logično, naprava ima samo 32 Mb RAM-a, kar je za relativno dober Samsungov 400Mhz procesor, epic fail proizvajalca
stupid-1.gif


sicer pa samo nasvet, kaj obvezno odpiši iz seznama dodatkov, ki upočasnjujejo sistem:

- .dem
- 3d stavbe
- speedcam
- kakršen koli skin
- v skrajni sili uporabljaj le 2d pogled zemljevida
- iz data.zip odstrani vse resolucije, razen 320x240
- sys naj bo čim manj "načičkan"

good luck!
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

BondMinus2

Zelenc'
29. maj 2013
1
0
1
Janch,
ali mi lahk pomagaš naložiti iGO8 na Mio Moov M300?
Prebral sem tvoja navodila, in vse komentare na tem postu in prav tako sem naredil.
Namreč, ko zaženem Miota dobim samo sliko monitor-USB-PNA in animacija z kabelom.

Ne vem ali imam dobar iGO ker ga na tem "namigu" katerega si postavil, ni mogoče najti (file deleted in podobno).