mimovrste

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
no ja, jest tud mislim, da jim se vedno malo ostane... tud ce dajo 40e manj... se kolicino upostevajmo... mimovrste je pomoje ze tok velik da lahko dobro stiska dobavitelje...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.074
1.281
113
Da vam vrzem kost... na Poljskem se Kärcher K5 Premium Full Controll Plus dobi od 679 zlotov. Preracunajte, koliko je to. In ze oni imajo profit. Toliko o marzah.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.814
817
113
MB
Zlot_€.JPG
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Prevedeno z guglom

All Our products come from England

therefore they have an English network plugin,

these are new goods after display or used

please pay attention to it in attributes and Specifications,

New ones may or may not have delicate scratches

dirt. Each product was launched and

connected to check the operation so

rubbing on wheels and debris is possible

Water in the system (Karcher, Hozelock), remnants of the Grass

(mowers, trimmers, trimmers)
 

tonigsm

Zelenc'
29. mar 2011
1
0
1
Moja izkušnja

4.7.2019 - naročil: 1 × MAKERS zgibna lestev, MML4301, 4 X 3 - OdE 56,54 € (ceneje zaradi odprte embalaže, drugače cena 64,99 €)
1 × MAKERS plošča za zgibno lestev MPL9431 14,99 €
SKUPAJ: 71,53 €
Predvidena dobava v mimovrste Celje 8.7.2019

8.7.2019 - Obvestilo s strani mimovrste da izdelka ni bilo mogoče odpremiti/pripraviti za prevzem

9.7.2019 - Obvestilo s strani mimovrste da izdelka ni bilo mogoče odpremiti/pripraviti za prevzem

10.7.2019 - Nobenega obvestila

11.7.2019 - (Četrtek) Naročilo je pripravljeno za prevzem v Celju. Prevzamem popoldan po službi. Na škatli piše MAKERS, velikost in teža primerna zložljivi
lestvi. Paketa nisem odpiral. Lestev rabim čez vikend za delo na parceli.

12.7.2019 - (Petek) Paket peljem na parcelo odprem in vidim da sta notri dva zložljiva stola MAKERS, katerih nisem naročil. Na nalepki s QR kodo pa piše da je
notri zložljiva lestev MAKERS.
Kličem na klicni center mimovrste, kjer pravijo da se pred ponedeljkom ne bo dalo nič urediti. Grem v trgovino merkur po drugo novo lestev.

15.7.2019 - (Ponedeljek) Ponovno kličem na klicni center mimovrste, razložim o celi zadevi in mi odgovorijo da oni nimajo s tem nič, naj grem nazaj v Celje na
prevzemno mesto, vrnem stole in da imajo lestev morda tam. Ko sem rekel naj preverijo ali je lestev tam, me gospodična na drugi strani prepričuje
da naj se kar oglasim v Celje in da bomo uredili.

16.7.2019 - (Torek) Z ženo peljeva stole na prevzemno mesto mimovrste v Celju, da bi naredila reklamacijo kjer mi razložijo da lahko odstopim od pogodbe,
nakar razlagam da sem kupil plošče in da bi rad imel lestev po ceni po kateri sem kupil (ca 10 eur ceneje). Napišemo odstopno pogodbo.

16.7.2019 - (Torek) Kličem na klicni center, ponovno obrazložim zadevo, da nebi rad odstopil od pogodbe, temveč bi rad imel lestev katero sem naročil za
enako ceno in da sem se za nakup odločil ravno zaradi ugodne cene. Napišejo reklamacijski zapisnik in da me bodo obvestili.

17.7.2019 - (Sreda) Včeraj pa tole sporočilo iz strani mimovrste


Pozdravljeni,

zahvaljujemo se vam za poslano sporočilo in se vam opravičujemo za nastalo situacijo.

Zadevo smo preverili v reklamacijskem oddelku in žal ni na zalogi artikla, ki ste ga naročili, zato boste za artikel prejeli povrnjeno kupnino na transakcijski račun, ki ste ga navedli na obrazcu za odstop.

Za nevšečnosti se vam opravičujemo te vas prijazno pozdravljamo,

Lucija Kozorog

Klicni center @ mimovrste=)

+386 4 5811 600
www.mimovrste.com


18.7.2019 - (Četrtek) Preverjam na spletni strani mimovrste.
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena odprema: 22.7.

Lestev je na zalogi, samo mi nočejo izpolniti reklamacije. Razen če si jo naročim po dražji ceni. Napaka ni na moji strani. Lahko bi mi dali popust
za toliko da dobim lestev po prejšnji ceni.

Še vedno nimam lestve, doma so mi ostale pohodne plošče, s katerimi si nimam kaj pomagati. Lestev sem naročil zaradi ugodne cene.
Sem zvesti naročnik vseskozi na mimovrste, sedaj pa ne bom več.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
No, verjetno bi šlo tako, da lestev naročiš, odpreš, vrneš in spet bo na zalogi artikel z odprto embalažo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sass

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.973
814
113
mimovrste experti..
ali mimovrste lahko prekliče naročilo?
čez vikend sem nekaj naročil (komplet), pisalo je na zalogi / dobava torek.. v ponedeljek so imeli na spletni strani "razprodano".. dobave vceraj ni bilo.. danes je priletel mail "Žal vam ne moremo ponuditi primernega nadomestnega artikla, zato smo primorani naročilo artikla preklicati. "

s tem, da imajo oba artikla, ki sestavljata komplet še vedno (posamezno) na zalogi.. je pa res, da je cenovno 1+1=2.. komplet je pa 1+1=1.6
 
Nazadnje urejeno:

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Js samo to najdem
Če dobavitelj mimovrste=) ne potrdi dobavljivosti naročenih artiklov najkasneje do izteka dveh tednov od dneva oddaje naročila, lahko mimovrste=) naročilo kupca zavrne iz razloga, ker artikel ni na razpolago. Z dnem zavrnitve naročilo kupca preneha veljati.
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.045
113
mimovrste experti..
ali mimovrste lahko prekliče naročilo?
čez vikend sem nekaj naročil (komplet), pisalo je na zalogi / dobava torek.. v ponedeljek so imeli na spletni strani "razprodano".. dobave vceraj ni bilo.. danes je priletel mail "Žal vam ne moremo ponuditi primernega nadomestnega artikla, zato smo primorani naročilo artikla preklicati. "

s tem, da imajo oba artikla, ki sestavljata komplet še vedno (posamezno) na zalogi.. je pa res, da je cenovno 1+1=2.. komplet je pa 1+1=1.6
Jap, potrditev moras dobit.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
mimovrste experti..
ali mimovrste lahko prekliče naročilo?
čez vikend sem nekaj naročil (komplet), pisalo je na zalogi / dobava torek.. v ponedeljek so imeli na spletni strani "razprodano".. dobave vceraj ni bilo.. danes je priletel mail "Žal vam ne moremo ponuditi primernega nadomestnega artikla, zato smo primorani naročilo artikla preklicati. "

s tem, da imajo oba artikla, ki sestavljata komplet še vedno (posamezno) na zalogi.. je pa res, da je cenovno 1+1=2.. komplet je pa 1+1=1.6
Komplet je nekaj, posamezni artikli, ki sestavljajo komplet, je pa čisto nekaj drugega. Kompletov pa ne sestavljajo na mimovrste, zato preklic naročila.