Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
" Mali postane pogumen, jaz pa še bolj in mu začnem v angleščini jebat mater nazaj. "
in
"ČAS JE DA STOPIMO SKUPAJ IN POVEMO KAKO SE V SLOVENIJI VEDE IN KAKŠNA JE TUKAJŠNJA KULTURA! "
gre ko ata na mamo.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.164
3.090
113
" Mali postane pogumen, jaz pa še bolj in mu začnem v angleščini jebat mater nazaj. "
in
"ČAS JE DA STOPIMO SKUPAJ IN POVEMO KAKO SE V SLOVENIJI VEDE IN KAKŠNA JE TUKAJŠNJA KULTURA! "
gre ko ata na mamo.
Za to ne rabimo angleščine. To enako lahko dovolj sočno povemo tudi z balkanščino.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
" Mali postane pogumen, jaz pa še bolj in mu začnem v angleščini jebat mater nazaj. "
in
"ČAS JE DA STOPIMO SKUPAJ IN POVEMO KAKO SE V SLOVENIJI VEDE IN KAKŠNA JE TUKAJŠNJA KULTURA! "
gre ko ata na mamo.

Sevede gre. Če nič drugega, ti pove, da imamo svojih primitivcev čisto dovolj in ni nobene potrebe, da jih uvažamo.
Au contraire - lahko bi jih celo izvažali...
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Da sem janšovc ? - NE !
Da sem nestrpen? -JA.

Vse kaže, da me bodo lahko dali v vitrino v muzej, ker sem menda edini v okolici, ki me motijo tako osnovne stvari.

Niti v 90. letih nisem simpatiziral z janševci. Takrat so bili vsi bradati, z menoj vred, samo jajo ne.
Mah prjatu valda da si Janšovc, sicer malo bolj leva roka Janšovca ampak si kle nimaš kej.
Raje na en pir pridi, sem lih Gambrinusa odprl :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Ne, ker 5 let stare zadeve so za razliko od 6 mesečne dejansko že out-dated pa čeprav tudi tiste lepo prikazujejo način delovanja ubogih beguncev.
Ampak ti tega seveda ne razumeš tako da ni panike :zmaga: :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Lahko, da je posnetek še starejši in je 6 mesecev nazaj šele prišel na YT, lahko pa da so to migranti, ki so bili na Madžarskem že pred "popolno blokado meja". Ali pa ta blokada vseeno kje "pušča", kajpavem.
Poanta je tako ali tako drugje in sicer v modus operandi migrantov, v tem primeru kamenjajo kamijone s katerimi se sicer skušajo prešvercati dalje v druge države v kolikor se jim med kratko ustavitvijo kamijona uspe zbasati gor/not in ne v "joj, tudi na Madžarskem imajo težave z ilegalnimi migranti". Podobno kot pred časom ilegalci v Franciji, ki so se odločili prešvercati se v Anglijo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Ha, posnetek je očitno iz 2017 in ne 2019, je zdaj to bolj smiselno. Zadeva je bila nov2019 torej spet naložena na YT.

 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ha, posnetek je očitno iz 2017 in ne 2019, je zdaj to bolj smiselno. Zadeva je bila nov2019 torej spet naložena na YT.

Kje si to spet privlekel ven? ko smo lepili tole na alter, je bilo 90% ljudi za migrante, da so ubogi in oh in sploh, koliko benov je bilo na ta racun. Zanimivo. Mislim, da tudi ti nisi bil ravno nedolzen.
Posnetek je bil izbrisan iz yt imas prav. Pa se nekaj drugih...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Naletel na random na netu.

Kar se pa mojega mnenja glede ilegalcev tiče si me pa definitivno z nekom zamešal oz. se pač motiš. Moje mnenje je že mnogo let oziroma od samega začetka enako, ilegalcem, ki na silo rinejo skozi meje, izkoriščajo pri tem vse možne fore (otroke in sočutje ipd.) in izigravajo sistem, nenaklonjeno. Sem bil eden prvih, ki je tu pisal, da v 99,9% primerih niti približno ne gre za uboge begunce temveč za ilegalne ekonomske migrante. Posledično sem bil tudi velikokrat "ožigosan" za fašista, nacista, islamohaterja, itd...
 
Nazadnje urejeno: