Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Veljajo ja, kljub temu pa tukaj nekateri zagovarjajo streljanje na migrante.

Seveda, normalno in logično. Recimo v primeru, ko iz vrste 10ih ob državni meji prijetih ilegalnih migrantov skoči nate eden od njih z mačeto.

Nihče normalen ne zagovarja streljanja preden rečeš "stoj!", ko naletiš na ilegalce v šumi.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Hm... To je pa potem potrebno povedati (in dopovedati) vsaki državi, naj da to ven iz zakona o varovanju meje, ker streljanje je še vedno pri večini svetovnih držav skrajna možnost branit mejo... Žal, tako pač je...
Nedolgo nazaj smo videli slovensko policijo pri delu. Punca je migrante prav dobro obvladala.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mene vprašejte, kako se čuva mejo! Čuva se jo točno tako, kot se čuva tvojo lastno posest. Če jo nimaš - potem ne veš in - prosim, ne debatiraj več!
Če jo imaš, je pa zadeva kristalno jasna. Jagababa, utihni glede tega, ker babje komande se nismo šli in nikoli se ne bomo šli. Pojdi kuhno pomest, ker se svinjarija valja pod mizo ... ter tam zadaj za kredenco! :gorjaca:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Glede na to da podivjani musliči izvajajo teroristične napade je povsem samoumevno da je treba biti z njim zelo previden saj ne veš ali ima bombo pri sebi ali ne.
In tudi policisti ko imajo racije po domovih kjer je domneva da ima osumljenec orozje nastopijo z orozjem v rokah. Zakaj ne bi potem smeli pri teh podivjanih ilegalcih za katere nobeden ne ve kdo so in iz kje prihajajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec in B81

stricodstrica

Fizikalc
17. dec 2011
140
43
28
Migranti lažejo. Policisti nikoli ne zadajajo že na daleč vidnih poškodb. Lomijo rebra in kosti, rilca pa nikoli. Tudi najbolj neumni policisti ne. Vprašajte Apolla.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

jagababa, jaz ne jebem mojih bližnjih, jih pa želim, krčevito, zaščititi pred jebanjem tvojih ljubih. Ne vem koliko so ti to bližnji, ljubi so ti pa vsekakor in očitno.
Draga punca - marsikaj ti manjka. Če bi bila moja - bi videla vintiote! :gorjaca: Si šla pomest bajto? Kwa bodo pa ljudje rekli?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

jagababa, jaz ne jebem mojih bližnjih, jih pa želim, krčevito, zaščititi pred jebanjem tvojih ljubih. Ne vem koliko so ti to bližnji, ljubi so ti pa vsekakor in očitno.
Draga punca - marsikaj ti manjka. Če bi bila moja - bi videla vintiote! :gorjaca: Si šla pomest bajto? Kwa bodo pa ljudje rekli?
Tvoje izražanje sem imela v mislih.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zelo direktno sem ti povedal, da ne zagovarjaj nečistih ljudi. Ko jih zagovarjaš, pa še tako ognjevito, pomeni da si tudi sama nečista.

Razumeš?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Srbska kvazi migrantoljupka. Vlači ilegalce v Slovenijo da potem z njimi služi.
Screenshot_20181116-201350_Samsung Internet.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.