Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Aha. Sami se pretepajo in sami si kradejo denar in mobilne telefone. To bo, ja.

Ne, migranti se pa ne pretepajo med sabo, to pa ne, še manj si pa kradejo mobitele in denar :poreden: Jagababa ve kaj piše :cheer:

Hmm.... morda pa vseeno le bluzi kar nekaj v tri dni in svoje zgrešene domneve jemlje kot dejstva?
Hmmmmmmmmmmmmm.....
Policija, ki je hitro prišla, je umirila migrante, iz varstvenih razlogov so jih nekaj odpeljali v center v Preševu, poročajo Novosti, ki dodajajo, da je bil vzrok pretepa tatvina več mobilnih telefonov in denarja.

Migranti so med seboj obračunavali tudi s kamenjem.

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Pretep migrantov 26.7.2018 - KLIK
Pretep migrantov 9.10.2018 - KLIK
Pretep migrantov 4.11.2018 - KLIK
Pretep migrantov 11.12.2017 - KLIK
Pretep migrantov 26.3.2017 - KLIK

In vse to so "samo" množični pretepi migrantov, koliko je potem še tistih manjših, nezaznanih oz. neprijavljenih? Brez dvoma malo morje.
No dovolj zaenkrat, point - jagababa s5 bluzi - dokazan :cheer:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Sicer pa, ko me eni sogovorniki pošiljajo za štedilnik in drugi omenjajo posilstva, je ponavadi konec normalnih dialogov (kolikor jih je sploh bilo).

Edino pravilno. So že ugotovili, da nisi zmožna normalne komunikacije in so posledično situacijio primerno spustili nivo. Vsakega je treba obravnavati njegovemu obnašanju primerno :cheer: Tudi migrante :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ne, migranti se pa ne pretepajo med sabo, to pa ne, še manj si pa kradejo mobitele in denar :poreden: Jagababa ve kaj piše :cheer:

Hmm.... morda pa vseeno le bluzi kar nekaj v tri dni in svoje zgrešene domneve jemlje kot dejstva?
Hmmmmmmmmmmmmm.....


:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Pretep migrantov 26.7.2018 - KLIK
Pretep migrantov 9.10.2018 - KLIK
Pretep migrantov 4.11.2018 - KLIK
Pretep migrantov 11.12.2017 - KLIK
Pretep migrantov 26.3.2017 - KLIK

In vse to so "samo" množični pretepi migrantov, koliko je potem še tistih manjših, nezaznanih oz. neprijavljenih? Brez dvoma malo morje.
No dovolj zaenkrat, point - jagababa s5 bluzi - dokazan :cheer:
Objavo #1.262 si pa namerno ignoriral. Kot ponavadi.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Edino pravilno. So že ugotovili, da nisi zmožna normalne komunikacije in so posledično situacijio primerno spustili nivo. Vsakega je treba obravnavati njegovemu obnašanju primerno :cheer: Tudi migrante :cheer:
Torej je zate edino pravilno da se ženskam javno grozi s posilstvom? Zakaj me to sploh ne čudi?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Objavo #1.262 si pa namerno ignoriral. Kot ponavadi.

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Kr vleci se ven ja. Najprej s sarkazmom pišeš "migranti si med sabo kradejo mobitele" in jasno pokažeš da tega ne priznavaš, nato le priznaš da bi bilo lahko nekaj na tem zaradi medsebojnih razlik in na koncu kot edini odziv meni očitaš ignoriranje, ki ga sama še največkrat uporabiš ob tebi nevšečnih zadevah, ahahahahaha.
Priceless :aplauz:

Nekdo je napisal, da bi morda lahko bila moški, ki se predstavlja kot ženska. Ma ni pogojev, da tip sestavi take replike, kot jih ti, ni pogojev :cheer:


Edit: typo
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Torej je zate edino pravilno da se ženskam javno grozi s posilstvom? Zakaj me to sploh ne čudi?

Zakaj me sploh ne čudi, da si iz vsega tega potegnila ta debilen povzetek, da se mi zdi edino pravilno javno groziti ženskam s posilstvom?

Povsem jasno je, da sem ciljal na to, da si si neprimerno komunikacijo priklicala sama s svojim, da ne rečem kakšnim načinom pisanja. Se pa zavedam, da zna biti to glede na tvoj način branja in dojemanja to zelo težka naloga zate za sprocesirat. Ampak morda pa počasi le bo.

:cheer::cheer::cheer:Go jagababa go!:cheer::cheer::cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zakaj me sploh ne čudi, da si iz vsega tega potegnila ta debilen povzetek, da se mi zdi edino pravilno javno groziti ženskam s posilstvom?

Povsem jasno je, da sem ciljal na to, da si si neprimerno komunikacijo priklicala sama s svojim, da ne rečem kakšnim načinom pisanja. Se pa zavedam, da zna biti to glede na tvoj način branja in dojemanja to zelo težka naloga zate za sprocesirat. Ampak morda pa počasi le bo.

:cheer::cheer::cheer:Go jagababa go!:cheer::cheer::cheer:
Ti si še vedno osebje foruma, je tako?
Mi lahko prosim pojasniš, kje je razvidno kdo moderira katero temo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Ne, mi ni potrebno. K si lih ti :srce: Lahko ti pa povem kaj to (predhodnja izjava, da bo za zihr jasno) pomeni med vrsticami :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Kr vleci se ven ja. Najprej s sarkazmom pišeš "migranti si med sabo kradejo mobitele" in jasno pokažeš da tega ne priznavaš, nato le priznaš da bi bilo lahko nekaj na tem zaradi medsebojnih razlik in na koncu kot edini odziv meni očitaš ignoriranje, ki ga sama še največkrat uporabiš ob tebi nevšečnih zadevah, ahahahahaha.
Priceless :aplauz:

Nekdo je napisal, da bi morda lahko bila moški, ki se predstavlja kot ženska. Ma ni pogojev, da tip sestavi take replike, kot jih ti, ni pogojev :cheer:


Edit: typo
Ob prijetju na meji se med policijskim postopkom pred očmi policije medsebojno pretepajo, ropajo in kradejo. Če ti tako praviš, bo že držalo.
Ne nekdo, o tem, da sem moški, si pa ti sam prav na veliko pisal tukaj.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Ob prijetju na meji se med policijskim postopkom pred očmi policije medsebojno pretepajo, ropajo in kradejo. Če ti tako praviš, bo že držalo.
Ne nekdo, o tem, da sem moški, si pa ti sam prav na veliko pisal tukaj.

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Lej jo kako zna hitro zbluzit ahahaha.... Fak ker bullshit.

Ne, jagababa, jaz sem razmišljal v to smer in sedaj to tezo ovrgel, nikoli nisem trdil, da si moški, še manj pa da bi o tem pisal na veliko.

Kar se pa tiče tistega kar drži - zaenkrat kaže, da dejansko drži zelo malo tistega, kar si o migrantih pisala ti tako da bo potem pa res bolj držalo, če jaz tako pravim :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Lej jo kako zna hitro zbluzit ahahaha.... Fak ker bullshit.

Ne, jagababa, jaz sem razmišljal v to smer in sedaj to tezo ovrgel, nikoli nisem trdil, da si moški, še manj pa da bi o tem pisal na veliko.

Kar se pa tiče tistega kar drži - zaenkrat kaže, da dejansko drži zelo malo tistega, kar si o migrantih pisala ti tako da bo potem pa res bolj držalo, če jaz tako pravim :cheer:
Je tako težko slediti debati?
Govora je bilo o tem, da hrvaški policisti pretepajo migrante. Če jih niso policisti, potem so to pred njihovimi očmi počeli sami, ali kako? Tretje možnosti ne vidim.
Aja, srbske paravojaške enote so še bile nekje omenjene.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Je izjavilo osebje foruma, ki me je trajno banalo zato, ker mu baje nisem odgovarjala na vprašanja. Ja, o tebi pišem.

Spet lažeš. Banana si bila zaradi očitnega izmikanja vprašanju, nato pa si si v času bananega primarnega nicka izdelala še dve uporabniški imeni, se z njima lagala še naprej in zavajala, ter nato bila banana permanentno, dokler se te ni nekdo usmilil in oživil nazaj.

No, kaj sledi naprej? Glede česa se boš še lagala? Daj, razpiši se, polepšaj mi dan :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Spet lažeš. Banana si bila zaradi očitnega izmikanja vprašanju, nato pa si si v času bananega primarnega nicka izdelala še dve uporabniški imeni, se z njima lagala še naprej in zavajala, ter nato bila banana permanentno, dokler se te ni nekdo usmilil in oživil nazaj.

No, kaj sledi naprej? Glede česa se boš še lagala? Daj, razpiši se, polepšaj mi dan :cheer:
Nisem se izmikala vprašanju, vsaj trije smo ti takrat odgovarjali, ti si pa zaklenil temo.
Multipliciranje profilov je pa itak tu stalna praksa.
Lej, na živce ti grem, ampak bogpomagaj. Tu sem, ti pa cepetaš z nožicami in lajaš vame.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.