Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

Glej, žal večkrat tudi to... Eni iz xxx države, drugi iz yyy države, pa se dve tolpi srečata in je, kot bi Primorci rekli, "kažin"... Tako da ja, tudi med sabo se...
To je res. Pozabil si še na različne vere.
Dejstvo pa je, da nekateri tukaj zagovarjajo nasilje nad migranti.
 

stricodstrica

Fizikalc
17. dec 2011
140
43
28
Aha. Sami se pretepajo in sami si kradejo denar in mobilne telefone. To bo, ja.
:aplauz:Bravo. Vsaj eden ki ne verjame fake news.
Da. Tako je kot si rekel. Sami med sabo se vsakodnevno pretepajo in si kradejo. Tedensko ali pa vsaj mesečno pa špikajo z noži. To je njihova folklora.
Nekaj podobnega v milejši obliki lahko opazujemo pri naših Romih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #15304

Sicer pa, ko me eni sogovorniki pošiljajo za štedilnik in drugi omenjajo posilstva, je ponavadi konec normalnih dialogov (kolikor jih je sploh bilo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
To je res. Pozabil si še na različne vere.
Dejstvo pa je, da nekateri tukaj zagovarjajo nasilje nad migranti.

Kar je bilo napisanega, se mi je nekak zdelo, da s(m)o vsi proti "ilegalnim prebežnikom", ne proti vsem...
Migrant je tudi državljan bivše Juge, ki je v Sloveniji legalno, tu stanuje, dela, ima vsa dovoljenja... In kaj naj ima kdo proti njim, če delajo dela, ki jih Slovenci nočejo (smetarji, pomivanje cest, kopanje jarkov...)?
Dejsto pa je eno in to marsikoga "zaboli" - zakaj so med ilegalci mladi moški? Zakaj niso v svoji državi in se ne borijo za svojo državo? Kot smo se mi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Gatto
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer pa, ko me eni sogovorniki pošiljajo za štedilnik in drugi omenjajo posilstva, je ponavadi konec normalnih dialogov (kolikor jih je sploh bilo).

Poslušaj, punca. Ko ti tule kričiš, kako je treba tem migrantom odpreti vsa vrata, jim dati jesti in nastaviti rit, ko so že tako dolgo na poti in pravgotovo zelo potrebni, ... si si prav gotovo tam gor v Raju zagotovila poseben sedež zase, ali kako?

Dejstvo je, da imamo uboge ljudi, ki resnično bežijo pred grozami, ter migrante, ki jih je očitno nekdo načrtno poslal sem, kjer se še nam, staroselcem, sploh ne cedita med in mleko.

In ti to zagovarjaš? Ker ti morda manjka tatretja vijuga v možganu ali kako? Pa - kje ti je pamet? Ne boš dojela prej, dokler jih ne boš sama fasala, naše kulture bo pa tudi istočasno konec! :eek:

Sory, tule živim že blizu 60 let, starši so mi povedali, kako težka obdobja so morali preživeti, da so ohranili našo zemljo, svojo kulturo in jezik, ... ti pa tule, usmiljena samaritanka, bi nastavla svojo rit prvemu eksotičnemu ki ravno mimo pride, samo zato ker se tvoji kurji pameti pravkar dozdeva, kako ubog da je?

Saj ti si veleizdajalka! :eek: A veš, kaj se s takimi naredi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kar je bilo napisanega, se mi je nekak zdelo, da s(m)o vsi proti "ilegalnim prebežnikom", ne proti vsem...
Migrant je tudi državljan bivše Juge, ki je v Sloveniji legalno, tu stanuje, dela, ima vsa dovoljenja... In kaj naj ima kdo proti njim, če delajo dela, ki jih Slovenci nočejo (smetarji, pomivanje cest, kopanje jarkov...)?
Dejsto pa je eno in to marsikoga "zaboli" - zakaj so med ilegalci mladi moški? Zakaj niso v svoji državi in se ne borijo za svojo državo? Kot smo se mi...

 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Poslušaj, punca. Ko ti tule kričiš, kako je treba tem migrantom odpreti vsa vrata, jim dati jesti in nastaviti rit, ko so že tako dolgo na poti in pravgotovo zelo potrebni, ... si si prav gotovo tam gor v Raju zagotovila poseben sedež zase, ali kako?

Dejstvo je, da imamo uboge ljudi, ki resnično bežijo pred grozami, ter migrante, ki jih je očitno nekdo načrtno poslal sem, kjer se še nam, staroselcem, sploh ne cedita med in mleko.

In ti to zagovarjaš? Ker ti morda manjka tatretja vijuga v možganu ali kako? Pa - kje ti je pamet? Ne boš dojela prej, dokler jih ne boš sama fasala, naše kulture bo pa tudi istočasno konec! :eek:

Sory, tule živim že blizu 60 let, starši so mi povedali, kako težka obdobja so morali preživeti, da so ohranili našo zemljo, svojo kulturo in jezik, ... ti pa tule, usmiljena samaritanka, bi nastavla svojo rit prvemu eksotičnemu ki ravno mimo pride, samo zato ker se tvoji kurji pameti pravkar dozdeva, kako ubog da je?

Saj ti si veleizdajalka! :eek: A veš, kaj se s takimi naredi?
Ne, ne vem. Boš povedal?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334


Sedaj si tule objavila klasične vojaške tegobe. Kaj si hotela s tem sporočiti?
Povej, dekle!

Da je vojska ples na gasilski veselici? V parih, z rožicami po odru za izvajalce?
Kaj si želela sporočiti s tem videom? Da je življenje pesem?

Kaj si torej hotela sporočiti?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Sedaj si tule objavila klasične vojaške tegobe. Kaj si hotela s tem sporočiti?
Povej, dekle!

Da je vojska ples na gasilski veselici? V parih, z rožicami po odru za izvajalce?
Kaj si želela sporočiti s tem videom? Da je življenje pesem?

Kaj si torej hotela sporočiti?
Da so takrat nekateri zbežali iz Jugoslavije, ker niso hoteli streljati na svoje sodržavljane. Če ne vidiš paralele s Sirijo in drugimi vojnimi območji, ti ni pomoči.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj delajo tule, pri nas, v Slo? Sami mladci, okoli 20 let? Štiri ali pet (varnih) držav vmes?
Ko je nastala pri nas vojna, sem imel edino misel narediti red nazaj, ne pa bežati in loviti punce po drugih državah.

Koga to ti zagovarjaš? Kje imaš pamet?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še nekaj ti povem. Ti nisi nikoli slišala, kako se sliši ko ti šus leti preko. Se ustrašiš - toda potem usekaš nazaj. Ker si na svojem in se boriš za svoje. Tile če bi bili lojalni, bi se v najkrajšem možnem času vrnili nazaj narediti red ... saj je to primarna želja vsakega človeka.

Pojdi in se zjoči nekje nad njihovo usodo, toda to je njihova usoda in njihovo delo. Lahko jim pa greš tudi pomagat, če ti duša tako govori. Samo nas, lepo te prosim, ne vpletaj zraven, ker mi imamo s samimi seboj čisto dovolj opravkov.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Poslušaj, punca. Ko ti tule kričiš, kako je treba tem migrantom odpreti vsa vrata, jim dati jesti in nastaviti rit, ko so že tako dolgo na poti in pravgotovo zelo potrebni, ... si si prav gotovo tam gor v Raju zagotovila poseben sedež zase, ali kako?

Dejstvo je, da imamo uboge ljudi, ki resnično bežijo pred grozami, ter migrante, ki jih je očitno nekdo načrtno poslal sem, kjer se še nam, staroselcem, sploh ne cedita med in mleko.

In ti to zagovarjaš? Ker ti morda manjka tatretja vijuga v možganu ali kako? Pa - kje ti je pamet? Ne boš dojela prej, dokler jih ne boš sama fasala, naše kulture bo pa tudi istočasno konec! :eek:

Sory, tule živim že blizu 60 let, starši so mi povedali, kako težka obdobja so morali preživeti, da so ohranili našo zemljo, svojo kulturo in jezik, ... ti pa tule, usmiljena samaritanka, bi nastavla svojo rit prvemu eksotičnemu ki ravno mimo pride, samo zato ker se tvoji kurji pameti pravkar dozdeva, kako ubog da je?

Saj ti si veleizdajalka! :eek: A veš, kaj se s takimi naredi?
Za premlatit. Itak ni babse. Ce pa je, pa jebiga.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, če je Caple reskiral, jaz ne bom. Jaz je ne grem nabrisat, tko zlate pa nima. Je štajerka in to nekje iz prlekije, se pravi da ima zobe in klitoris za pol mezinca velik. :norec:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.