Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
24. jan 2019
1.121
182
63
Kdaj bo đihadist đami ali šami al kaj je že ušel v Nemčijo?
Aja ne upa ker bi ga Nemci izgnali v osvobojeno Sirijo.
Še dobro da imate Šamija.
Prvi v službi resnice še vedno zganjajo paniko o nepreglednih množicah migrantov, ki čakajo pred mejo? Vsake toliko je fajn malo prebrati njihove stare ekstremno resnične novice in napovedi. Vidiš, da nič ni res.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
28.629
574
113
Kakšen je pa povprečni čas bivanja v Sloveniji teh prosilcev?
A sedaj ko si naredila zbrko v temi bi pa odšla? A normalno ne znaš sodelovat na forumu? Kljub temu da si se mi pohvalla da bi mi bila lahko mama....jaoooo

Zakaj ne gledaš širše...v smislu kolikšen je povprečni čas bivanja prosilcev v EU

Všečki: Matey and muho

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
17.751
968
113
Všečki: Kamele0N and muho

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
17.751
968
113
A sedaj ko si naredila zbrko v temi bi pa odšla? A normalno ne znaš sodelovat na forumu? Kljub temu da si se mi pohvalla da bi mi bila lahko mama....jaoooo

Zakaj ne gledaš širše...v smislu kolikšen je povprečni čas bivanja prosilcev v EU
Točno to in vedno ga serje na tak način. Spiše žiljon podvprašanj, ki so običajno s tematiko povezani zgolj delno, nato ti pod nos vrže par lastnih domnev, ki ti jih predstavi kot dejstva, še zatem pa se "užaljeno" umakne, piše o odhodu s foruma in briše svoja sporočila za nazaj in tako velikokrat pokaže kako (ne)spodobna je stati za lastnimi besedami, naslednji dan pa vse jovo na novo. Fck1ng r3tarded.

Všečki: tomi and muho
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.