Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
V dveh mesecih gostimo 100 novih migrantov

D1oxFtCWkAAgjp9.png
D1oxFtRXcAIKK_c.png
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Kdaj bo đihadist đami ali šami al kaj je že ušel v Nemčijo?
Aja ne upa ker bi ga Nemci izgnali v osvobojeno Sirijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kdaj bo đihadist đami ali šami al kaj je že ušel v Nemčijo?
Aja ne upa ker bi ga Nemci izgnali v osvobojeno Sirijo.
Še dobro da imate Šamija.
Prvi v službi resnice še vedno zganjajo paniko o nepreglednih množicah migrantov, ki čakajo pred mejo? Vsake toliko je fajn malo prebrati njihove stare ekstremno resnične novice in napovedi. Vidiš, da nič ni res.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.083
3.033
113
Čas bivanja prosilcev v Sloveniji je prekratek, saj se kljub vsemu trudu, ki ga vlagamo ne uspejo integrirati. Ampak nas pa tolaži, da jih hitro nadomestijo novi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Slovenija bo izgnala 3 đihadiste.
Gre za brata, 37-letnega Selvirja in 40-letnega Nelvirja Durakovića, rojena v Dobrem Selu v BiH, in 39-letnega Selima Ljubljankića.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
A sedaj ko si naredila zbrko v temi bi pa odšla? A normalno ne znaš sodelovat na forumu? Kljub temu da si se mi pohvalla da bi mi bila lahko mama....jaoooo

Zakaj ne gledaš širše...v smislu kolikšen je povprečni čas bivanja prosilcev v EU

Točno to in vedno ga serje na tak način. Spiše žiljon podvprašanj, ki so običajno s tematiko povezani zgolj delno, nato ti pod nos vrže par lastnih domnev, ki ti jih predstavi kot dejstva, še zatem pa se "užaljeno" umakne, piše o odhodu s foruma in briše svoja sporočila za nazaj in tako velikokrat pokaže kako (ne)spodobna je stati za lastnimi besedami, naslednji dan pa vse jovo na novo. Fck1ng r3tarded.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in muho
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.