Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
V Avstriji, ki ima enkrat večje plače kot Slovenija, niso ne komunisti ne ex komunisti od 2. svetovne vojne do danes NIKOLI na prlamentarnih volitvah dobili več kot 3%.
1949 Kommunistische Partei Österreichs und Linkssozialisten 5.08%
1953 Kommunistische Partei Österreichs 5,3%
1956 Kommunistische Partei Österreichs 4,4%
1959 Kommunistische Partei Österreichs
3,3 %

Nikoli po 2. svetovni vojni več kot 3%? Kdaj pa se je končala 2.svetovna vojna po tvoje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Včasih (1970), ko so bili cepci v manjšini, sem misli, da cepci spadajo le v Butale in mogoče v psihiatrične bolnice.

Danes, ko so v veliki večini, seveda ne mislim več tako.

Večine ljudi pač ne moreš hospitalizirati. Ni dovolj kapacitet. Pa tudi lobotomija se (žal) ne uporablja več...
Ali se ti ne zdi, da si tak kot model, ki je vozil na avtocesti v napačno smer, pa dejal sopotniku: "Poglej koliko cepcev vozi v napačno smer!" :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
1949 Kommunistische Partei Österreichs und Linkssozialisten 5.08%
1953 Kommunistische Partei Österreichs 5,3%
1956 Kommunistische Partei Österreichs 4,4%
1959 Kommunistische Partei Österreichs
3,3 %

Nikoli po 2. svetovni vojni več kot 3%? Kdaj pa se je končala 2.svetovna vojna po tvoje?



1. Pisal sem po spominu. Linkov ne gledam, škoda časa, je prekratko življenje. Enim pa vam je iskanje procentov edina dejavnost...

2. Visoko so dogurali, Celih 5,08%... Karl Marks se obrača v grobu od "silnega" uspeha avstrijskih komunistov.

Ti, ki si vseveden, koliko pa imajo avstrijske komunjare danes?

Da pa dobijo pi pi.čki, če se pojavijo s svojimi simboli v kakšni holcerski birtiji, je pa itak jasno...
Bodite veseli, da pri nas (še) ni tako...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
1. Pisal sem po spominu. Linkov ne gledam, škoda časa, je prekratko življenje. Enim pa vam je iskanje procentov edina dejavnost...

2. Visoko so dogurali, Celih 5,08%... Karl Marks se obrača v grobu od "silnega" uspeha avstrijskih komunistov.

Ti, ki si vseveden, koliko pa imajo avstrijske komunjare danes?

Da pa dobijo pi pi.čki, če se pojavijo s svojimi simboli v kakšni holcerski birtiji, je pa itak jasno...
Bodite veseli, da pri nas (še) ni tako...
Ti očitno ne hodiš kaj dosti po Avstriji. Takih spomenikov imaš kar nekaj, in vsi stojijo še danes nepoškodovani in nepočečkani.

DSC_0018-680x1024.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kolk je to "kar nekaj"?
Kako to misliš koliko jih je? Nisem jih štela, niti guglala, jih je pa kar nekaj.

Kaj pa to slavi? Množično posilstvo vseh deklet in žena med 8 in 80 let v tisti vasi?

Rdeča armada je leta 1945 osvobodila in zasedla del Avstrije. To menda veš?

Osvobodili so tudi Prekmurje in spomenik imaš tudi v Murski Soboti. In če ti spomenik ni dovolj, pojdi na soboško pokopališče in preštej mrtve vojake Rdeče armade. Aprila 45 jih je v Prekmurju padlo 541, čez 400 pa jih je umrlo pri gradnji pontonskega mostu. Se pravi skupaj 1.000 umrlih.

Z izjavo o tem da so vsi spomeniki v Avstriji nepoškodovani, sem se malo zaletela.
https://www.heute.at/oesterreich/wien/story/Vandalismus-Attacke-auf-Russen-Denkmal-in-Wien-42077999

In še en zanimiv zapis:
https://siol.net/novice/slovenija/z...rmade-za-zmeraj-ostale-pod-gladino-mure-47945
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
aseveda. Pakistan slovi kot vzorna država kar se tiče človekovih pravic, in še česa.
Preselita se tja, če se vama zdi tako varna država.
Praviš da Pakistan ni varna država? :sprasujemse:
,,Bežijo,, pa samo moški, ženske in otroc ostanejo v NEvarni državi. (še žival zaščiti potomstvo in samice tudi za ceno lastnega življenja)
Si takšni ,,moški,, (strahopetne egoistične vagine, pravzaprav kriminalci najslabše vrste, - namreč je tudi kaznivo, opustiti pomoč in zbežati) sploh zaslužijo našo pomoč?
Direktno tebe vprašam, tvoje osebno mnenje hočem, tvojo moralo hočem razgaliti pred vso skupnostjo ,
si moški, ki pusti družino v nevarnosti zasluži zaščito?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.143
3.078
113
Če so že na avtobusu jih lahko zapeljejo še na Slo obalo. Kot so jih nekoč že a so tovrstne izlete kar opustili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.