Medion Lifetab P9702 pri Hoferju za 189 EUR

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Kaj pravite na tole?

https://www.hofer.si/sl/posebn...i-racunalnik-5/

Citat:
MEDION® LIFETAB® P9702

24,6-cm (9,7") QHD-zaslon z QXGA-ločljivostjo (2.048 x 1.536 slikovnih pik) in IPS-tehnologijo
1,8-GHz štirijedrni procesor
32-GB notranji pomnilnik (razširljiv)
litij-ionska baterija (7.130 mAh)
visokokakovostno kovinsko ohišje
Android™ 6.0, Marshmallow
2-GB delovni pomnilnik DDR3
kamera s 5 mio. slikovnih pik zadaj in kamera z 2 mio. slikovnih pik spredaj
stereozvočnik spredaj in vgrajen mikrofon
možnost povezave s hitrim brezžičnim omrežjem (tehnologija standarda IEEE 802.11 b/g/n)
mere/masa: ca. 169 x 239 x 8,7 mm (Š x V x G)/ca. 570 g
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Če bi bil z režo za sim kartico bi bil vreden tega dnarja, sicer pa je isto sranje kot Prestigio ki mi leži brez veze v predalu.

procesor
procesor Rockchip, quad-core
CPU 1 RK3288, 4 x 1,80 GHz
HyperThreading no
predpomnilnik procesorja k. A.
Sprednje stransko vodilo k. A.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Hvala!

Tablico v glavnem uporabljam za browse-at po internetu, YT, TVIN, kakšne mp4 serije za pogledat, Plants vs. Zombies 2. Trenutno sem si inštaliral še igro War Robots, ki še na 2012 Nexus7 deluje čisto ok.

Mislim,da bi za take stvar morala biti ok.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
če boš nabavil, povej se obnese tablica. tudi sam namreč iščem zamenjavo za nexus 10, za nek spodoben denar.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Zmenjeno!

Mislim, da bom zdajle skočil ponj, ker se Hofer v naši bližini odpre ob 7:30.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Bo nkedo pokasiral surlo.

IZDELEK NAROČITE, MI PA VAM GA DOSTAVIMO DO VRAT

Naročite ga v poslovalnici od 27. 12. 2016 do vključno 17. 1. 2017 oz. do razprodaje zalog. Izdelka ne skladiščimo v poslovalnici.

IZDELEK NAROČITE IN PLAČATE V POSLOVALNICI
IZDELEK VAM DOSTAVIMO DO VRAT
Izdelek vam bo Pošta Slovenije dostavila v 7 delovnih dneh od dneva nakupa. Če boste dostavo zamudili, vam bo Pošta Slovenije pustila obvestilo o prispeli pošiljki oz. kontaktne podatke, da se boste lahko dogovorili za nov termin dostave.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Jp, ravno zaradi tega sem prejšnji teden v Hoferju v Domžalah vprašal, če se ga bo dalo kupiti v trgovini in so mi rekli, da ja, da dobijo zalogo.
No, prejle sem izvedel, da moraš v poslovalnici naročiti in da po 5 dneh dobijo iz Nemčije, torej po novoletnih praznikih. Še v Sloveniji nimajo zaloge.

Tako, da sem se jim lepo zahvalil in odšel. Želel sem si jo kupiti za novoletno darilo, tako pa so mi prišparali 189 EUR. Bom pač imel Nexusa7 še naprej.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
c c c...
ti kupuješ tablico, ker ti stara slabo dela, ali zgolj ker si želiš nekaj za darilo? potem si natisni kupon za tablico in ga položi pod novoletno jelko, pa ga čez en teden zamenjaj za pravo tablico
grin1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Oboje
wink-1.gif


Poleg tega bi pa rad tablico tudi v roke prijel, da jo vidim, občutim. Recimo, ko sem hčerki kupil 7 inčno Hofer tablico, so imel testni primerek v stekleni vitrini in sem si ga lahko ogledal, prodajalka je odklenila vitrino in sem ga lahko tudi potežkal - sej veš.

Problem Nexusa7 (2012), ki ga imam, je to, da ko ga je Google nadgradil na Android 5, je na čase postal neodziven. Factory reset pomaga, ampak po določenem času je spet enako.
Rešitev je ročno downgrade-anje na android 4.4.
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
170
7
18
Pozdravljeni,
žena je bila lastnik 7 inčne Hofer tablice pol leta.Delovanje je bilo tekoče,vzdržljiva baterija skratka za ta denar bp.Prodala jo je pač zaradi tega,ker ji je nekak ratala premajhna.Zaradi dobrih izkušenj sva kupila tam tudi 10,1.....Lastila si jo je 2 leti.V tem času je po nakupu delovala bp.Težave so se začele po 8-mih mesecih...neodziven internet,blokiranje ni da ni...tablico sva večkrat ponastavila na tovarniške nastavitve,stanje je bilo vedno isto,torej slabo.Poslala sva jo na servis,ko sva jo dobila nazaj je delovala kakšen mesec ok potem so nastopile iste težave.Zadevo sem postavil na tovarniške nastavitve brez prijave na mail...tableta je delovala malo bolje ajd za filme gledat ok.Ko mi je prekipelo sem jo vrnil nazaj na servis/Nemčija/,kjer pa so mi po 14najstih dneh javili,da vrnejo celotno kupnino.
Takrat sva z ženo sklenila,da tablete na bazi androida ne kupiva več.Investirala sva v Asus Transformer in to je bil zadetek v polno.Zadeva laufa bp,Win 10 imajo redne update,avtonomija baterije je odlična skratka za ta denar dober nakup.Aja nadgraden hoferjeve tablete pa ni in ni bilo......
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Hvala za informacije!

Pri Hoferju je to fino, da ne komplicirajo z vracilom kupnine, tudi ce samo, da si z izdelkom nezadovoljen.

Tole kupovanje macka v zaklju, da tablice se videti ne mores, ampak da jo moras placati vnaprej, potem pa po kaksnem tednu pride iz Nemcije, mi je pa zelo cudno.
Sem danes tudi klical na Hofer in jim to povedal. Upam, da bo prislo do pravih uses.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Za 50 eur več si z amazon.de naročiš samsungovo 10 colsko tablico, ki je bila letos prenovljena in dela kot bomba.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Zato sem.mu dal.link do 10" hibbrida za pole cene zraven (z w10) . Android je po dveh do treh letih starosti neuporaben. Že poskrbi proizvajalec s svojimi updejti sw in app da je telefon hw slaboten ali pa ko drugače neuporaben. Okna se mi zdijo da imajo vseeno daljso uporabno dobo.

Kot vem je imel Andy tudi poleti z googlom ali Samsung om neke težave okoli kurjenja baterije po nekem updejtu
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Z Google-om, ki je v ozadjue update-al Google Play Services, ki so povzročile 100% obremenjenost CPU-ja. In to 2 dni pred odhodom na morje. Cel večer sem porabil, da sem ugotovil, v čem je problem in uredil z inštalacijo starejšega apk-ja.

Nexus7 (2012) je pa po nadgradnji na Lolipop postala pol-uporabna tablica. Boli jih...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Na win10 pa pol aplikacij nimaš, ki bi bile prilagojene za touch + če imaš 10" pa fulhd lahko kr scalling vklopiš in upaš da ga program podpira, dosti jih žal ne. Js nisem bil kaj pretirano zadovoljen z win10 tablico. Sicer v navezi z dock tipkovnico je super ampak kot sama tablica je pa bolj švoh, na račun neprilagojenih programov na winsih.