prenosnik Medion Akoya e7216 - Hofer?

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
No ja, se nekako ne strinjam najbolj...
rolleyes-1.gif


Dražji je za najmanj 50 €, procesorska moč je manjša, trdi disk je 500 GB, RAM je identičen (1066 Mhz), brez OS, baterija je 6 celična, ...
Edina prednost, ki jo najdem je ločena grafika Nvidia in znamka prenosnika, ki je Asus. No, še "modri zob" prištejmo zraven.
tongue-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
No ja, se nekako ne strinjam najbolj...
rolleyes-1.gif


Edina prednost, ki jo najdem je ločena grafika Nvidia in znamka prenosnika, ki je A Asus sus. No, še "modri zob" prištejmo zraven.
tongue-1.gif

Tale je pa dobra ja, da je Asus prednost zaradi imena pred Medionom
grin1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Nazadnje sem dobil Wii za 150€ pa 50€ futra, ali pa Wii za 200€, pa 50€ futra zastonj, kakor ti paše. Ni nobene primerljive ponudbe pri nas.

150€ + 50€ = 200€
200€ + (50€ - 50€) = 200
confused-1.gif


Sorry, ne gre mi matematika..
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
gre ti čisto dobro, samo napisal sem da lahko na isto zadevo gledaš iz dveh različnih kotov, znesek je seveda vedno enak.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
No ja, se nekako ne strinjam najbolj...
rolleyes-1.gif


Edina prednost, ki jo najdem je ločena grafika Nvidia in znamka prenosnika, ki je A Asus sus. No, še "modri zob" prištejmo zraven.
tongue-1.gif

Tale je pa dobra ja, da je Asus prednost zaradi imena pred Medionom
grin1.gif

Glede na to da je Asus proizvajalec in Medion ni bo to kr drzalo... Asusa komponento lahko najdes v Medion ohisju in ne obratno tako da sta lahko kvecjemu enaka.
smirk-1.gif
 

madagaskar

Zelenc'
19. jan 2011
3
0
1
Kupil sem prenosnik v četrtek v Črnomlju, kjer so imeli štiri prodane 2 minuti čez 8, še preden so jih postavili na police.
Zaenkrat nimam pripomb, kolikor sem videl prenosnikov tega ranga ni prav nič slabši. Izdelava se zdi kvalitetna, TV dela OK in lovi v dnevni sobi na mizi vse digitalne programe obeh ponudnikov. Pohvale tudi za obsežna navodila v materinščini in lično škatlo s slovenskimi napisi.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Saj večina "skeptikov" bi z veseljem kupila točno ta laptop, če bi imel drugo nalepko z imenom in višjo ceno.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Saj večina "skeptikov" bi z veseljem kupila točno ta laptop, če bi imel drugo nalepko z imenom in višjo ceno.

seveda, saj je brand določena garancija za kakovost izdelka
smile-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Saj večina "skeptikov" bi z veseljem kupila točno ta laptop, če bi imel drugo nalepko z imenom in višjo ceno.

Tudi Dacie bi več prodal, če bi imela Renault znak gor in višjo ceno....

V primeru Mediona, tudi če zbrišeš znamko, še vedno ostane 17" 3.3kg kišta, brez integriranega bluetootha (ja, meni je to še vedno pomembno) in s servisom v tujini.... Prijatelju ga ne bi priporočil, če pa komu prav posebaj odgovarja ta konfiguracija, pa ga naj kupi, čeprav večini odgovarja od te konfiguracije predvsem cena....
 
Nazadnje urejeno:

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Smešno se mi zdi, ker toliko skeptikov. Medion je še vedno zelo dobra znamka srednjega razreda, kar pa večina seveda ne ve. Saj ni čudno, če pa prodaja Hofer
bonk.gif

Malo si preberite tuje forume, da boste razumeli kaj pomeni Medion v omenjenih državah, ki sta skupaj 70x večji po številu prebivalcev in kupni moči. nekako imam vedno občutek, ko se omeni hofer in njegova tehnika, je vse preveč slovenskih trgovcev po forumih. Mogoče se pa motim
evil.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
stein je odkril, da imajo spletne prodajalne tudi v tujini
shocked-1.gif


Vidim, da se vrtimo v krogu, ker folk prvič pogleda ceno in potem konfiguracijo, namesto da bi premislili kakšno konfiguracijo rabijo in bi potem iskali najnižjo ceno. Dokler bodo padali nasveti, da nekemu povprečnemu uporabniku svetujejo 8GB rama in grafične kartice višjega cenovnega razreda, bodo tudi Medion laptopi najbolj opevana roba na alterju, ker so pač super cifre...
smirk-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Dokler bodo padali nasveti, da nekemu povprečnemu uporabniku svetujejo 8GB rama in grafične kartice višjega cenovnega razreda, bodo tudi Medion laptopi najbolj opevana roba na alterju, ker so pač super cifre...
smirk-1.gif

Dokler prihajajo "povprecni uporabniki" po nasvet o racunalniku za naslednjih 5 let in z budgetom 1300 EUR, bodo tudi dobili nasvet, ki bo ustrezal njihovim zahtevam
grims-1.gif