Mbčan bežal pred škifarijo

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:

No JUNAKI, ME ZANIMA ČE SE SPLAČA PRED ŠKIFI BEŽAT
hysterical-1.gif

Meni se je splačalo.
Sicer so vedeli kdo sem, ampak dokazati pa niso nič mogli.
 

Tempo

Zelenc'
11. sep 2007
22
0
1
Groenda foerda hoerda
ksz

Policaji so ponovno pokazali, da so z logiko skregani kavbojci. Popolnoma se strinjam s tem kar je napisal Denis. Preverili bi ujemanje registerske in avta, mogoče bi ga zaradi lažjega dokazovanja še posneli; za vse to bi potrebovali 5 minut, potem pa bi ga v miru počakali doma.

Če ga eno uro ne bi lovili, potem tudi on ne bi eno uro divjal. Sedaj pa so eno uro ogrožali sebe in vse, ki so bili v bližini.

Yee Har!
 

Tempo

Zelenc'
11. sep 2007
22
0
1
Groenda foerda hoerda
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Eh to ko policija nekoga lovi je vedno sranje. Se spomnim lani ko so lovili 3 fante, ki sem jih osebno poznal. Namesto da bi vstavili prometni kontroli so šli gasa naprej, policija za njimi in zaradi prevelike hitrosti so se zabili, en je bil mrtev, dva pa težko poškodovana.

Potem so pa vsi obsojali policijo, da so jih oni prisilili v prehitro vožnjo
bonk.gif

Pred približno petimi leti so v jarku ob naši hiši pristali zasledovan in za njim še policijski avto. Po tem je prišlo še nekaj policijskih avtov in noč se je za nekaj ur spremenila v modro.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
Od kot ti ideja da nebi divjal, če ga nebi zasledovali?
rolleyes-1.gif
to so psihiči in vi bi to pustili da si čez celo noč puca ventile po mestu, vmes razbije xx avtov, potem pa ga zjutraj počakate doma???!
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Steve pravi:

Od kot ti ideja da nebi divjal, če ga nebi zasledovali?


ne moreš vedet, a ne? no, vsi vemo pa da 100% je divjal ker so ga zasledovali...
 
Nazadnje urejeno:

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Od kot ti ideja da nebi divjal, če ga nebi zasledovali?
ne moreš vedet, a ne? no, vsi vemo pa da 100% je divjal ker so ga zasledovali...

hm, meni sploh ni jasno kako so lahko fiesto s 4 osebki lovili celo uro ?????????????

ma saj policaji ne vozijo, tko šfohno....
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Ales pravi:
Zakaj se pa ni ustavil???

zakaj se ni ustavl tebe ne zanima - problem je nastal zato ker se ni ustavil. Še večji problem je nastal za to ker so se eno uro za njim podili in se igrali kot mačka z mišjo...on pa pri tem skoraj povzročil hudo prometno nesrečo ki dvomim da bi ostalo samo pri zvitem plehu...
 

Tempo

Zelenc'
11. sep 2007
22
0
1
Groenda foerda hoerda
Citat:
Uporabnik Steve pravi:

Od kot ti ideja da nebi divjal, če ga nebi zasledovali?
rolleyes-1.gif




Ideja je prišla po branju Večerovega članka:



"Ob 6.35 so policisti med nazorom prometa na Meljski cesti proti centru mesta skušali s svetilko ustaviti voznika opel corse, a voznik ni niti poskusil ustaviti, temveč je z avtom pospešeno odpeljal ..."



Če je pospešeno odpeljal šele, ko so ga želeli ustaviti, je pred tem najverjetneje vozil malo manj "pospešeno". No, potem so se zangnali za njim in ga eno uro lovili.
 
Nazadnje urejeno:

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Tititi poredni policaji, da se takole igrate z "nedolžnim" voznikom!?!
bonk.gif


Dejstvo je, da je bil fant v prekršku in, da ga niso brez razloga lovili. Ja? A ni takšna praksa vsepovsod po svetu? No, v Ameriki bi se k zasledovanju pridružil še kakšen helikopter. In potem je tu žrtev zasledovani? Ne vem po kakšni logiki...
bonk.gif
Z zasledovanjem bi lahko odnehali tudi policaji, ampak oni opravljajo svoje delo.

Povej mi nekaj - kaj bi storil, če bi bil na policistovem mestu? Bi se peljal za njim ali ne?

Pomisli malo: rešilci in gasilci na nujni vožnji ter vozila s spremstvom so tudi vsi potencialni krivci za hudo nesrečo. In jih je treba obsojati že v naprej, samo zato ker si ti prestavljaš neko imaginarno nesrečo? Res je, da je pri tem dosti večja možnost da pride do nesreče, ampak ne gre tega sedaj kar posploševati. Tudi vsak od nas je potencialni krivec, da povzroči nesrečo, pa nam je potem že potrebno pripisati uboj 4-članske družine?

Res se ne mislim "prepucavat" tukaj s tabo, imej svoje mnenje, jaz imam pa svojega in ti ga ne mislim vsiljevati in te prepričevati v nasprotno.

Dosti sem na cesti, tako z avtom in kolesom, pa lahko mirne duše povem, da je glede na to, kako eni divjajo in ogrožajo druge udeležence v prometu, še premalo policije na cestah, in da so kazni še vedno prenizke!
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
problem je drug, tisti tip ki je bezal, se mu ne bo zgodilo kaj hudega..kazni premile, zastarajo itd, ogrozal je pa cel kup ljudi. morali bi ga ven potegnit, pa na plocnik, pa bi malo grizel asfalt... a potem bi spet brali o policisjkem nasilju itd. in cela vrsta zgražanj ...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Ales pravi:
Povej mi nekaj - kaj bi storil, če bi bil na policistovem mestu? Bi se peljal za njim ali ne?

Itak da
1. bi peljal za njim...
2. Pridobil bi podatke o lastniku na podlagi registerskih tablic
3. Če bi videl da je divjak začel vozit preveč nevarno za ostale udeležence v prometu bi: opustil zasledovanje z vozilom
4. Postavil zasedo in blokado s stingerji na poti med trenutnim položajem in njegovim domom
5. Zahteval zasledovanje vozila iz zraka (no, tu bi se dalo pregovarjati kako dobro opremo ima naša policija - dejstvo pa je da bi moral tak nadzor imet vedno v pripravljenosti)

ko bi mulc vidu da mu policija ne sledi več bi umiril vožnjo (vsaj nehal nevarno prehitevati in voziti po nasprotnem pasu, vijugati po cestišču kao da bi jim pot zaprl,...) in se nebi zavedal da ga v bistvu sedaj spremljajo iz zraka in da jim bo padel naravnost v zasedo...

absolutno bi vse stroške take akcije moral nase prevzeti obtoženi.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Ales pravi:

Pomisli malo: rešilci in gasilci na nujni vožnji ter vozila s spremstvom so tudi vsi potencialni krivci za hudo nesrečo. In jih je treba obsojati že v naprej, samo zato ker si ti prestavljaš neko imaginarno nesrečo? Res je, da je pri tem dosti večja možnost da pride do nesreče, ampak ne gre tega sedaj kar posploševati. Tudi vsak od nas je potencialni krivec, da povzroči nesrečo, pa nam je potem že potrebno pripisati uboj 4-članske družine?


Ti raje malo vklopi sive celice! Rešilci, policisti in gasilci imajo nekaj skupnega: sirena in pa rotacijske modre luči....divjak jih nima - kaj ti to pomeni?
 
Nazadnje urejeno:

Bobek007

Drehher
22. jul 2007
303
0
16
Ksz

Nisem vsega bral, ampak samo zadnjo stran in ko nekatere stvari preberm, se lahko samo primem za glavo.


Citat:
Uporabnik Tempo pravi:
Policaji so ponovno pokazali, da so z logiko skregani kavbojci. Popolnoma se strinjam s tem kar je napisal Denis. Preverili bi ujemanje registerske in avta, mogoče bi ga zaradi lažjega dokazovanja še posneli; za vse to bi potrebovali 5 minut, potem pa bi ga v miru počakali doma.
En razlog je napisan spodaj...

Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:

No JUNAKI, ME ZANIMA ČE SE SPLAČA PRED ŠKIFI BEŽAT
hysterical-1.gif

Meni se je splačalo.
Sicer so vedeli kdo sem, ampak dokazati pa niso nič mogli.


Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:
hm, meni sploh ni jasno kako so lahko fiesto s 4 osebki lovili celo uro ?????????????
ma saj policaji ne vozijo, tko šfohno....
Saj mu ne smejo nič naredit, iz ceste ga ne smejo zrinit, če bi ga, bi še lahko on njih tožo.

Kateri pa pravite, da so policaji krivi, da je on divjal STE PA IDIJOTI. Če bi lepo ostavil, kot bi moral, bi bila samo kontrola prometa in če bi bilo vse vredu bi policaj lepo rekel, varno vožnjo želim.

To je tako, kot tisti vic. Ko voznik vozi pod vplivom alkohola, povzroči prometno nesrečo policaj mu, da za pihat, seveda napiha in potem reče. Sej sem vedel da je bil alkohol kriv. (Pijan voznik nič kriv, sam alkohol
bonk.gif
) al nekako tako gre.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik Tempo pravi:
A je prej divjal?

Ne vem.

Meni je znano le to, da voznik ni ustavil zaradi razloga, ki je meni neznan. Na to je seveda pospešil v upanju, da jim bo ušel ampak je hitro spoznal, da so mu policaji za petami in tako se je začelo to norenje. V tem primeru ne moreš krivit policijo ampak le voznika.
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik Ales pravi:
Pomisli malo: rešilci in gasilci na nujni vožnji ter vozila s spremstvom so tudi vsi potencialni krivci za hudo nesrečo. In jih je treba obsojati že v naprej, samo zato ker si ti prestavljaš neko imaginarno nesrečo? Res je, da je pri tem dosti večja možnost da pride do nesreče, ampak ne gre tega sedaj kar posploševati. Tudi vsak od nas je potencialni krivec, da povzroči nesrečo, pa nam je potem že potrebno pripisati uboj 4-članske družine?
Ti raje malo vklopi sive celice! Rešilci, policisti in gasilci imajo nekaj skupnega: sirena in pa rotacijske modre luči....divjak jih nima - kaj ti to pomeni?

Ti raje vklopi svoje sive celice, pa si še enkrat preberi, če ti kaj ni jasno...

Spomnim se parih nesreč s smrtnimi žrtvami, v katerih so bila udeležena vozila s sireno in rotacijskimi lučmi, krivci so bili slednji. Zaradi specičnosti vožnje so v vsakdanjem prometu zelo izpostavljeni. Zastopiš sedaj?

Vsakemu divjaku pa privoščim samo eno - da se prilima v 40tonskega šleparja