Mali oglasi: zabavne podrobnosti

ssokec

Pripravnik
23. dec 2012
70
31
18
Care v letu 2023.PNG


Audi A4 Cabriolet 2.4 multitronic KREDIT BREZ POLOGA V 10 MINUTAH
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
"- Avto najraje prodam Honda zanesnjaku in se da za ceno še pogajati. Za švercerje je cena krat dva, ker nimate kulture."

Svaka čast prodajalcu.
In? Zakaj svaka čast? Je v tem zapisu kaj posebnega?

Avto najraje prodam Honda zanesnjaku in se da za ceno še pogajati. --> kdo pa bo to kupil, če ne Hondaš???
Za švercerje je cena krat dva, ker nimate kulture. --> Que??? A to je vredno npr. pohvale? Ko ga ne bo mogel prodat, ga bo itak dal pod ceno, pa četudi preprodajalcu :evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
In? Zakaj svaka čast? Je v tem zapisu kaj posebnega?

Avto najraje prodam Honda zanesnjaku in se da za ceno še pogajati. --> kdo pa bo to kupil, če ne Hondaš???
Za švercerje je cena krat dva, ker nimate kulture. --> Que??? A to je vredno npr. pohvale? Ko ga ne bo mogel prodat, ga bo itak dal pod ceno, pa četudi preprodajalcu :evil:
Za švercerje je cena krat dva, ker nimate kulture.

To je super napisal in ni dobro, da te to triggerira :-D

Pameten človek bo avto na koncu raje peljal na odpad, zica pa namontiral pred TV za igranje plejstejšna...
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Za švercerje je cena krat dva, ker nimate kulture.

To je super napisal in ni dobro, da te to triggerira :-D
Ne vem, če sem bil razumljen: nima veze, kaj TI kot prodajalec napišeš, klicali te bodo v vsakem primeru (če je avto aktualen).
Saj sem jaz tud napisal: kličite samo resni, pol na koncu sem pa avto prodal nekomu, ki se je skoz smejal ... jebi ga.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.800
78
48
In? Zakaj svaka čast? Je v tem zapisu kaj posebnega?

Avto najraje prodam Honda zanesnjaku in se da za ceno še pogajati. --> kdo pa bo to kupil, če ne Hondaš???
Za švercerje je cena krat dva, ker nimate kulture. --> Que??? A to je vredno npr. pohvale? Ko ga ne bo mogel prodat, ga bo itak dal pod ceno, pa četudi preprodajalcu :evil:
Jaz sem semptembra lani prodajal 11 let staro hondo. Pa sem tudi napisal v oglas: "preprodajalci fuck off". V treh dneh sem jo prodal za odlično ceno.
 
  • Ljubezen
Reactions: tony

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Saj nisem napisal, da se Honde ne da prodat. Hondašu ziher lahko.
Podvig bi bil, da Hondo prodaš nekomu iz kluba "svete trojice" + VW ... malo morgen.
Pa to, da si napisal preprodajalci fakoff ni nič pomagalo, Honda pač ni zanimiva švercerjem
Daj oglas za VW passata, pa napiš preprodajalci fakoff, pa da vidim, če te nihče ne bo klical... malo morgen drugič.

Tako da, besedna zveza "Honda" in "preprodajalci obvoz" ni glih v neki strašni korelaciji. Pri VW se pa morš mal bolj potrudit, da jih odženeš ... :evil:
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.800
78
48
Saj nisem napisal, da se Honde ne da prodat. Hondašu ziher lahko.
Podvig bi bil, da Hondo prodaš nekomu iz kluba "svete trojice" + VW ... malo morgen.
Pa to, da si napisal preprodajalci fakoff ni nič pomagalo, Honda pač ni zanimiva švercerjem
Daj oglas za VW passata, pa napiš preprodajalci fakoff, pa da vidim, če te nihče ne bo klical... malo morgen drugič.

Tako da, besedna zveza "Honda" in "preprodajalci obvoz" ni glih v neki strašni korelaciji. Pri VW se pa morš mal bolj potrudit, da jih odženeš ... :evil:
Mislim, da so parametri 1. lastnik, zelo malo prevoženih km, zamenjan/nadgrajen kompleten avdio sistem (1500 € leta 2011 ) in model avta, ki se praktično ne prodaja, dovolj velik magnet tudi za preprodajalce. No, samo eden tak mi je sms napisal, da takoj kupi in ponudil pol cene. Na koncu pa jo je res kupil hondaš, ki je na točno ta model čakal več kot leto.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.204
113
Jaz sem semptembra lani prodajal 11 let staro hondo. Pa sem tudi napisal v oglas: "preprodajalci fuck off". V treh dneh sem jo prodal za odlično ceno.

Sem prodajal Golfa. Podpovprečno kilometrov + par stvari popravljenih. Tankaj in vozi.

Dam malo višjo ceno da se izognem preprodajalcem. En klic, če mu pripeljem avto pkazati čez pol slovenije. Itak.
Spustim malo ceno. Par klicev in ogledov. Zapravljali čas z iskanjem bušk iz parkirišča.
Še malo spustim ceno, ker sem imel dva avta doma (500e manj od začetne). V roku par sekund od popravka oglasa začne telefon neprestano zvoniti :evil:

Prodal v par dneh.