Mali oglasi: zabavne podrobnosti

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.648
6.504
113
image.thumb.jpeg.9827717369e3d34c9eb4c32eea9e3600.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jest

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.964
812
113
Men se zdi pa kul, da je na tak način zbiral denar za bolne otroke.
Kukr ga imajo za slabega predsednika, mislim, da ni še noben na tak način, da je prodal svojo lastnino pomagal drugim. Tako, da z moje strani palec gor :zmaga:
Fajn.. lepo od njega.. zivel je na nas racun celo zivljenje - zdej je pa podaril svojo lastnino (ok kolk je trzna vrednost tolk stare katrce - 500€?) v dober namen.. se en njegov PR dosezek - ta del je res obvladal (ena redkih stvari).

dost zalostno, da zivimo v drzavi kjer je treba zamaske zbirat, pa komercialen radio ma svoje akcije (ze tretje leto so vsakic cez miljon), ljudje smo se odzvali za unega fantka s primorske, prevc je podaril smuci.. tega nabiranja je velik - prevec.. druga svica my ass..
sorry za offtopic..
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.964
812
113
Od 5 do 10 jurjev za dobro ohranjene.

Ni pa to nek unikum za nas, "charity run" se organizirajo povsod po svetu. Tudi v Švici.
Ja verjamem da se.. samo pogostost pri nas se mi zdi pa mal huda.. sploh za stvari, ki bi bile lahko/morale biti sistemsko urejene (zdravstvo recimo - k tud pahor zbira v ta namen). Moje mnenje - mozno tud, da se motim..
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Ja verjamem da se.. samo pogostost pri nas se mi zdi pa mal huda.. sploh za stvari, ki bi bile lahko/morale biti sistemsko urejene (zdravstvo recimo - k tud pahor zbira v ta namen). Moje mnenje - mozno tud, da se motim..
kr se, na irskem recimo, se razni charitiyi pobirajo med folkom prakticno vsak tedn. Bi reku, da bolj kot je premozna drzava, vec je tega
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Jest sm že tukaj nehal brat, sorry ...
"Zakaj je to sanjski avto? Ker so skoraj vsi deli že zamenjani. Vsi vemo, da je Honda kvaliteten avto, ampak tudi njej (njemu, tistemu) leta ne prizanašajo."

Tole je bil sanjski avto mogoče 20 let nazaj, "VTEC rukne ko žvau, pa to" ... preživeto.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

jezek

Guru
24. jul 2008
2.629
1.237
113
Dal bi 380e zanj...zaradi zicov....ki so tako vrhunsko zgonjeni, da zgledajo kot iz prve svetovne vojne....za muzej.