Lj džamija - klic k molitvi bo!

mistique

Guru
16. jun 2009
13.167
963
113
Emona / Carnium
Danes sta na moja vrata potrkala dva starejša Jehovca in mi VSILJEVALA literaturo z naslovom "Kako biti boljši oče" in pa še nekaj drugega, kjer je na prvi strani narisan Sin Božji. Ko sem rekel, da sta potrkala na napačna vrata, očitno tega nista razumela, saj sta me povabila, na Smledniško (Kranj), kjer se o zadevah iz brošur tudi pogovorimo.
bonk.gif

Očitno je res kriza pri teh parazitskih vrstah, ki prodajajo neke nauke, kot da jih kdo potrebuje.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Sicer pa si morda pomislil kdo je bil prej tam ti ali turn. Ko si se priselil v sosesko si vedel da je tam turn,

Kaj pa, če sem bil prej jaz in so se električni zvonovi priselili naknadno?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
ksz

ni mi čist jasno zakaj morajo pozivati k molitvi, ko pa je v SLO tako malo muslimanov (2.6%)

To je uradna številka.

Koliko je še tu tistih, zaposlenih začasno. Vsaj v Posavju je ratal šiptarski šport, da pride sem delat, čez zimo hod dol štepat otroke, čez par let pa jih skupaj z babo pripelje sem.

Pa še nekaj. Koliko islamskih fanatikov lahko pričakujemo potem, ko bodo imeli đamijo "na dohvat ruke"?

neuradno je pa se 10x ,ki na skrivaj zivaj v SLO....

na skrivaj dobijo delovne vize, na skrivaj delajo v nepozanih burekdzinicah...

ogromno, sedaj siritev teroristicnih poslov brez "uradne" dzamije ni mogoca
priden.gif


se kako intelektualno?


verjel ali ne ampak stevilo se zmanjsuje, ker je Slovenije postala samo se tranzitna drzava za emigrante
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Pri ljudeh multikulti ne deluje in ni mogoče, da deluje, kdor tega ne vidi je v najboljšem primeru slepec.

Brezvezna izjava brez vsakega pomena. Pri katerih ljudeh? Kje? Multikulti je skoraj edini nacin napredka druzbe. Nasprotovanja se pojavi v kriznih casih in/ali zahojenih druzbah.

Maš res.

Britanci in Francozi so čedalje bolj navdušeni.
cheer.gif

so izvedli uradni popis navdusenja? btw, do nedavnega je bil najboljbolj popularen francuski predsednik madzarski priseljenec
priden.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
btw, do nedavnega je bil najboljbolj popularen francuski predsednik madzarski priseljenec
priden.gif
francoski
v jeziku se nikjer ne grejo multikulti.

Pa tudi sicer - ta madžarski priseljenec se je prilagodil in živel tako, kot živijo francozi. In tako mora tudi biti. Če si gost nekje, potem se pač obnašaš po pravilih, ki ti jih določi gostujoča hiša. Žal privržencem multikulti ter ostalih ciganov to ni in ni jasno.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Danes sta na moja vrata potrkala dva starejša Jehovca z naslovom "Kako biti boljši oče" in pa še nekaj drugega,
Očitno je res kriza pri teh parazitskih vrstah, ki prodajajo neke nauke, kot da jih kdo potrebuje.

Hmmmmmmmm Samo pogledala sta te pa sta vedela kaj rabiš ! Tebi ljudje hočejo pomagat ti jih pa imenuješ paraziti
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Sicer pa si morda pomislil kdo je bil prej tam ti ali turn. Ko si se priselil v sosesko si vedel da je tam turn,

Kaj pa, če sem bil prej jaz in so se električni zvonovi priselili naknadno?
vsekakor so bili zvonovi pred tabo, nisi tak matuzala da bi bil starejši ....
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
vsekakor so bili zvonovi pred tabo, nisi tak matuzala da bi bil starejši ....

Greva še enkrat, malo karikirano, da bo lažje razumeti:

1. Pred mano je bil vir zvoka, ki ni bil moteč (mehanski zvonovi, zvonili na čisto sprejemljivi jakosti)
2. Po tem, ko sem bil jaz že nekaj časa tle, so namestili vir zvoka, ki pa je prekleto moteč (električni zvonovi)

Hrup, ki me moti, je torej prišel k moji bajti kasneje kot jaz. Nimam problemov z zvonjenjem, imam pa probleme s preglasnim zvonjenjem.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Da boš lažje razumel, električni zvonovi niso nič drugačni kot navadni zvonovi, edino vir gibanja, če hočeš nihanja ni podhranjen mežnar ampak elektromotor. ZVONOVI so pa ISTI. Seveda pa turna znotraj še nisi videl pa nisi mogel vedeti... Sedaj veš in ne trosi več neumnosti
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik keber pravi:Pa tudi sicer - ta madžarski priseljenec se je prilagodil in živel tako, kot živijo francozi. In tako mora tudi biti. Če si gost nekje, potem se pač obnašaš po pravilih, ki ti jih določi gostujoča hiša. Žal privržencem multikulti ter ostalih ciganov to ni in ni jasno.

glede na to da ima na glavi cel kup afer se ni ravno pametno hvaliti kako se je prilagodil in da zivi kot kot zivijo Francozi...

btw... v najvecji gospodarski in politicni sili na svetu se vsekakor gredo jezikovni multikulti ampak kaj so oni.... drobiz
smirk-1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Da boš lažje razumel - ni problem v fizični prisotnosti zvonov, ampak v jakosti hrupa, ki ga proizvajajo. Sedaj je bistveno večji, moteč in celo boleč.

Pa točno vem kako izgledajo ti zvonovi, sem bil dostikrat gor na zvoniku. V bistvu sem še parkrat zvonil prej na navadne, ko je lokalni mežnar zbolel. Pa ministrant sem bil tudi.

Kdo bi si mislil, a?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ne tumbaj. Zvonovi so isti torej je zvok isti,razen če ste prej imeli podhranjenega mežnarja.
Meni se le zdi da tebe danes bolj moti kot te je, staraš se to bo pa ratuješ tečen.....
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Ne tumbaj. Zvonovi so isti torej je zvok isti,razen če ste prej imeli podhranjenega mežnarja.

Ne, ni isti, niti približno.

Tumbaš pa ti, ker ne živiš tukaj in samo predvidevaš o stvareh, ki jih ne poznaš.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Seveda če si sosed potem veš kako je bilo prej narejeno v turnu, veš kako je sedaj, kako so zvonove menjali, da ti ne bi videl so jih kar po stopnicah gor znosili
hysterical-1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Saj ti pravim, sem bil mežnarjev pomočnik, imam ključ od cerkve.

Seveda je bistveno drugače, če v zvonove udarja pnevmatsko ali pa mehansko gladivo na vzvod. Saj je zaradi tega tudi že par milimetrov udrtine v obeh zvonovih, ker so očitno montirali premočno beštijo.

Aja, pa spremenil se je tudi urnik zvonjenja. Včasih se je zvonilo pred temo, sedaj pa ob 7h zjutraj, ob 12h popoldne in pred temo, za dobro mero pa še ob petkih ob 15.00 in ob sobotah ob 16.00. Bo tvoja glava sposobna dojeti nominalno razliko?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.065
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
btw, do nedavnega je bil najboljbolj popularen francuski predsednik madzarski priseljenec
priden.gif
francoski
v jeziku se nikjer ne grejo multikulti.

Pa tudi sicer - ta madžarski priseljenec se je prilagodil in živel tako, kot živijo francozi. In tako mora tudi biti. Če si gost nekje, potem se pač obnašaš po pravilih, ki ti jih določi gostujoča hiša. Žal privržencem multikulti ter ostalih ciganov to ni in ni jasno.


aplauz.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Saj ti pravim, sem bil mežnarjev pomočnik, imam ključ od cerkve.

Seveda je bistveno drugače, če v zvonove udarja pnevmatsko ali pa mehansko gladivo na vzvod. Saj je zaradi tega tudi že par milimetrov udrtine v obeh zvonovih, ker so očitno montirali premočno beštijo.

Aja, pa spremenil se je tudi urnik zvonjenja. Včasih se je zvonilo pred temo, sedaj pa ob 7h zjutraj, ob 12h popoldne in pred temo, za dobro mero pa še ob petkih ob 15.00 in ob sobotah ob 16.00. Bo tvoja glava sposobna dojeti nominalno razliko?

Počak, počak mal.... Ti sploh nimaš pojma kako zvonenje dela. Kje je poškodba, opiši mi ?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Počak, počak mal.... Ti sploh nimaš pojma kako zvonenje dela. Kje je poškodba, opiši mi ?

Na mestu kjer bat pnevmatskega kladiva udari v zvon, kje pa naj bi bila?

To se uporablja za oznanjanje ure, za večje dogodke (zjutraj, ob 12h, zvečer...) pa nihajna roka.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
ksz

ni mi čist jasno zakaj morajo pozivati k molitvi, ko pa je v SLO tako malo muslimanov (2.6%)

To je uradna številka.

Koliko je še tu tistih, zaposlenih začasno. Vsaj v Posavju je ratal šiptarski šport, da pride sem delat, čez zimo hod dol štepat otroke, čez par let pa jih skupaj z babo pripelje sem.

Pa še nekaj. Koliko islamskih fanatikov lahko pričakujemo potem, ko bodo imeli đamijo "na dohvat ruke"?
Približno toliko kot neislamskih fanatikov.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Jao, a lahko ta 69 o delovanju zvonov nekam premaknete? Naslov je, pomnimo, "klic k molitvi". Brez zvonov.
To je off topic, z drugimi besedami.

(no ja, alter...)