Letni dopust 2020 v SLO

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jao, bi prej v skalo vklesal, kot tebi pojasnil. Seveda hrana ni obvezna, celo radi bi videli, da koristimo samo prenočišče, da bi več zapravili po restavracijah in trgovinah!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Jao, bi prej v skalo vklesal, kot tebi pojasnil. Seveda hrana ni obvezna, celo radi bi videli, da koristimo samo prenočišče, da bi več zapravili po restavracijah in trgovinah!
Meni to čisto ustreza. Ajd če bi toplo večerjo dobil bi jo vzel, "pašteto" pa znam tudi sam kupiti in namazati na kruh.....
Važno da nekje prespim, da se mi ni treba 100km daleč domov voziti spat....
Čez dan se pa itak potepala po okolici, ali pa naslednjo noč spis v naslednjem app 50km stran.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
Sedaj bodo okoli hodili vsi taki, ki bi morali biti doma:

Presenečenje v Portorožu, ko so zagledali znesek na računu, po novi izkušnji se nekaj časa ne bodo vrnili.
4229096.jpg
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Saj dobiš cenik (jedilni list) v roke, kako naj bo potem presenečenje? Saj vidiš, da so polnjeni lignji skoraj x2 v primerjavi z "ruralno" ponudbo ...
Je pa res, da Portorož ni Spodnji Lašelj ...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Zraven je Lucija, tam ti šiptar proda družinsko pizzo za slabih 10€.
Ni lih primerek za masterchef-a, za enga ki se ne znajde drugje kot v Srednjih Fukovcih, bo čisto ok.

Ja, ker Portorož je pa Saint Tropez al kaj? Ne se hecat no... Če na Bledu lupijo recimo razumem, al pa na tromostovju... Ampak, Portorož?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Portorož ni samo doticna plaža, ima pa za razliko od cigobleda vsaj spodobne hotele (z bazeni, wellnesi, otroško ponudbo), restavracij mali milijon, trgovine in aktivnosti.

Bled se parkinga ne premore, hoteli so žalost, kulinarika pa na psu. Je pa tisti gadafijev trgovski center na voljo, pa kebabđija ki zasmrdari celo promenado. Za selfie iz gradu bo dobra destinacija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Sedaj bodo okoli hodili vsi taki, ki bi morali biti doma:

Presenečenje v Portorožu, ko so zagledali znesek na računu, po novi izkušnji se nekaj časa ne bodo vrnili.
4229096.jpg
S takim se mečete vem. Misli, s takim se mečete ven, da znate sliko popraviti.
Želite - iz nevoščljivosti - da še drugi kratko potegnejo? Dajte take info pustiti notri.
Lastnik lokala je javno povedal cene!
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Portorož ni samo doticna plaža, ima pa za razliko od cigobleda vsaj spodobne hotele (z bazeni, wellnesi, otroško ponudbo), restavracij mali milijon, trgovine in aktivnosti.

Bled se parkinga ne premore, hoteli so žalost, kulinarika pa na psu. Je pa tisti gadafijev trgovski center na voljo, pa kebabđija ki zasmrdari celo promenado. Za selfie iz gradu bo dobra destinacija.

Pa glih v temu selfiju je štos. Ker zarad tega pridejo turisti iz celega sveta, ne zarad wellnesa al pa kempinsky hotela.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pa glih v temu selfiju je štos. Ker zarad tega pridejo turisti iz celega sveta, ne zarad wellnesa al pa kempinsky hotela.

Pridejo, pa spizidijo cez eno uro, ker vec nimas kaj za pocet, se telefona si ne mores napolnit. Skratka v turisticnem smislu nacionalna (zapuscena) zalost.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Ma imam peš ruto Lucija - Piran - Lucija. Sprehod ko sprehod po Sunset Boulevard ali pa Strip.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81