Letni dopust 2020 v SLO

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
PS: Pojma nimam za kaj se je šlo in kdo je kriv, ampak po mojem branju se je lastnik lepo sam zaklal, da ne zmore zagotoviti reda v svojem kampu.
Prijatelj ima pavšal v Ankaranu in ga je imel letos zadnjič: uprava kampa mu ni zagotovila varnosti, ko so prišli cigani in galamili in kradli po kampu, še celo smejali so se mu in mu rekli, da itak toliko drugih pavšalistov čaka na vstop v kamp, da naj se kar spoka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Ne, včasih tudi to ne gre. Zdaj kampirajo tudi največje budale, marsikdo ne odneha niti ko pride policija. Zadnjič na Kolpi je en nakokiranec, ko so mu očitno mamile popustile udaril receptorko, ca. 20 let staro punco, ko mu je še stotič prijazno pojasnila če lahko neha galamit, pred tem so mu to pojasnjevali dolenjci s sosednje parcele, njim ga je dejansko uspelo za kakšno uro umirit, na koncu se je usajal še policiji in prvo noč prespal pri njih. Potem smo imeli naslednje dni mir.

Pa ne pišem o princeskah, ki bi hotele imet v kempu mir. Če se gre na kolpo je jasno, da bo za vikend na treh parcelah od štirih fešta do dveh zjutraj.
Nakokiranec gor ali dol. Pokličeš policijo, pa naj ga streznijo na postaji, vključno z lepo položnico. Če je nočni mir ob neki uri, potem je nočni mir. Ko si se prijavil, si sprejel pogoje, drugače pa spiz... nekam, kjer te bodo prenašali, ne pa da en tak pizdun uniči počitnice vsem ostalim v kampu. In za to mora lastnik poskrbeti. Drugače naj pač napiše, da ni nočnega miru in bomo ostali spokali drugam, kjer nam bo to ustrezalo.
Sem bil v parih kampih v zadnjem času in nobenih težav s tem. Me je Šved zraven ob 10.00 zjutraj celo vprašal, če lahko posluša glasbo na zvočnik (pa ne naglas). Takšen odnos je za pizdune znanstvena fantastika, ker mislijo, da za tistih 10 EUR je pa sedaj vse njihovo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Prijatelj ima pavšal v Ankaranu in ga je imel letos zadnjič: uprava kampa mu ni zagotovila varnosti, ko so prišli cigani in galamili in kradli po kampu, še celo smejali so se mu in mu rekli, da itak toliko drugih pavšalistov čaka na vstop v kamp, da naj se kar spoka.
Kateri kamp, da vem koga se izogibat.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Nakokiranec gor ali dol. Pokličeš policijo, pa naj ga streznijo na postaji, vključno z lepo položnico. Če je nočni mir ob neki uri, potem je nočni mir. Ko si se prijavil, si sprejel pogoje, drugače pa spiz... nekam, kjer te bodo prenašali, ne pa da en tak pizdun uniči počitnice vsem ostalim v kampu. In za to mora lastnik poskrbeti. Drugače naj pač napiše, da ni nočnega miru in bomo ostali spokali drugam, kjer nam bo to ustrezalo.
Sem bil v parih kampih v zadnjem času in nobenih težav s tem. Me je Šved zraven ob 10.00 zjutraj celo vprašal, če lahko posluša glasbo na zvočnik (pa ne naglas). Takšen odnos je za pizdune znanstvena fantastika, ker mislijo, da za tistih 10 EUR je pa sedaj vse njihovo.

Sem napisal da ni odnehal niti ko je prišla policija. Oziroma je bil mir šele potem ko ga je naslednji dan baba pripeljala nazaj.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Čak, čak.
Ko ga je baba pripeljala nazaj! Kaj pa do takrat.? Kdo je galamil, ko njega ni blo?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
- če rečem da ga je baba pripeljala nazaj pomeni da ga je nekdo odpeljal. (hint: policija).
- to da je morala prit policija pomeni ravno to, da ga lastnik sam ni mogel spokat ven. (hint št. 2, mlada punca na recepciji)
- sem mislil da ti samo branje dela težave, pa vidim da je to očitno samo manjša težava.
 

tommek

Pripravnik
21. feb 2008
36
16
8
Prijatelj ima pavšal v Ankaranu in ga je imel letos zadnjič: uprava kampa mu ni zagotovila varnosti, ko so prišli cigani in galamili in kradli po kampu, še celo smejali so se mu in mu rekli, da itak toliko drugih pavšalistov čaka na vstop v kamp, da naj se kar spoka.

Ima mogoče kdo informacije, kakšno je trenutno stanje v Ankaranu? So kaj uredili z romi ali še vedno delajo sranje po kampu?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ajde majstri vnovčevanja turističnih bonov:
kam za podaljšan vikend, manjši objekt, zajtrk, jacuzzi, savna, bazen (notranji očitno), možnost zgodnje večerje (ni nujno)?
November ali december (racen če ne bodo podaljšali veljavnosti).

Sem si nagledal že nekaj lokacij, pa me zanima vaše mnenje in seveda predlogi za kaj drugega:
- Vila Planinka Jezersko
- ASA Residence Utovlje
- Vila Majda Osp
- Sunrose 7 Bohinjska Bistrica
- 9B Resort Avber-Sežana
- Posestvo Na Kupčku Čekovnik-Idrija
- Ortenija Škofja gora-Podčetrtek
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Jaz sem hotel rezervirati v Vila Planinka, pa so mi poslali obrazec, kjer bi jih po mailu poslal številko kartice skupaj s CVC kodo, da bi si sami trgali za en dan, če ne bi prišel. :nigladek: Ker nisem želel poslati po mailu, so mi dali opcijo, da jim podatke povem po telefonu (kot da je to kaj boljše). :bonk:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vzameš preko Bookinga in daš njim kartico. :evil:
Ali pa jim daš napačno CVC kodo. ;)

Mimogrede, večina nastanitev vzame bone tudi če je preko Bookinga.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
V Vilo Planinko sem šla samo jest, je odlično, ambient tudi. Jezersko samo po sebi tudi luškano za dva dni tja gor iti, sploh če je vreme. Ostalo na seznamu pa ne poznam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj kakšni drugi predlogi so tudi dobrodošli, sem dal samo primere kaj sploh iščeva.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
ali obstaja tudi kaj manjšega, samo za 2, pa da je bližje 200€/noč in imaš nekaj od privat đakuzi, savno... ?

hvala