Letni dopust 2020 v SLO

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
LoL :D

Pr hostar.jpg
 
  • Haha
Reactions: Mr_Wolf in cappy

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Iščem ideje za čim cenejši odmik od lastnega stanovanja za par dni sredi tedna. Recimo v krogu do 100km okoli LJ. Načrt je predvsem spat, brat in buljit v računalnik, z občasnim nezahtevnim sprehodom po okolici. Torej lokacije, ki ponavadi niso niti približno turistično zanimive, toliko da niso glih sredi gozda in medvedov (in klopov), pa da je neko relativno normalno okolje (da ni npr. hotel za "dnevni počitek" s storitvami in klientelo, ki pašejo zraven...) Bi mogoče kdo imel kakšen predlog?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Včeraj bil v Portorožu, zaradi bogatije sredi dneva zaprti lokali, zraven v lokalu pa čakaš eno uro na postrežbo....očitno bodo dovolj dobili od Počivavška zaradi izgube dohodka
 

Priponke

  • IMG_20200803_135722.jpg
    IMG_20200803_135722.jpg
    1.017,2 KB · Ogledi: 263
  • Haha
Reactions: urby20

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Ta je dobra sedaj pri nasih turistih. Kar na enkrat so diskriminirani, ker nekdo ni sprejel njihovega neprimernega obnasanja in jih je odslovil. S temi boni, ki smo jih dobili od drzave so nekateri tudi doma pokazali, zakaj imajo vecne probleme na Hrvaskem in se kje.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Sam so vsi res navalili na te bone, ko mutavi na sladoled.
Zgleda bom mogel še enkrat na Hrvaško it, da bom kak plac dobil še za kak vikend dopust. Pri nas kar gledam je vse zasedeno do konec septembra ali pa še dlje.
Se pa tudi sam strinjam, da so določeni Slovenski gostje zelo težki gostje. Lansko leto sem po dolgem času preživel teden na naši obali v kampu pa te želje ne bom več imel kmalu.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Ne vem za kaj se je šlo, ampak tule sem jaz švoh dve leti nazaj vstal in šel, ker me 20 minut ni nihče niti povohal. En od tistih (dejansko redkih) lokalov, kamor niti po pomoti ne grem več.


[/QUOTE]
Ne vem za kaj se je šlo, ampak tule sem jaz švoh dve leti nazaj vstal in šel, ker me 20 minut ni nihče niti povohal. En od tistih (dejansko redkih) lokalov, kamor niti po pomoti ne grem več.
Tudi nas o priazno odslovili zadnjic, kot druzino...
Bilo je res polno ampak vseeno, cakati bi morali vsaj 20 min na mizo, potem pa verjetno vsaj se 1h da bi kaj dobili.

Sicer sem tam ze jedel pa je cisto navadna hrana brez presezkov...

Vsem, ki boste v Tolminu pa priporocam gostilno v Zatolminu, je hrana super in vse pa tudi pri Stefanu na zelezniski postaji Most na Soci je super.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113

Tudi nas o priazno odslovili zadnjic, kot druzino...
Bilo je res polno ampak vseeno, cakati bi morali vsaj 20 min na mizo, potem pa verjetno vsaj se 1h da bi kaj dobili.

Sicer sem tam ze jedel pa je cisto navadna hrana brez presezkov...

Vsem, ki boste v Tolminu pa priporocam gostilno v Zatolminu, je hrana super in vse pa tudi pri Stefanu na zelezniski postaji Most na Soci je super.
[/QUOTE]

No, jest sm bil z ženo, septembra med tednom. Nobene gužve, manj kot polovica miz zasedenih.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
KSZ
Turizem po slovensko ;)Poglej priponko 35234
Tako se dela ja.
Bedaka, ki mori ostalim gostom pustiš, da jim mori in šele ko nekaterim popizdi in se spokajo odreagiraš. Namesto, da bi ga takoj opozoril in odslovil, če ne pomaga.
PS: Pojma nimam za kaj se je šlo in kdo je kriv, ampak po mojem branju se je lastnik lepo sam zaklal, da ne zmore zagotoviti reda v svojem kampu.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Sam so vsi res navalili na te bone, ko mutavi na sladoled.
Zgleda bom mogel še enkrat na Hrvaško it, da bom kak plac dobil še za kak vikend dopust. Pri nas kar gledam je vse zasedeno do konec septembra ali pa še dlje.
Se pa tudi sam strinjam, da so določeni Slovenski gostje zelo težki gostje. Lansko leto sem po dolgem času preživel teden na naši obali v kampu pa te želje ne bom več imel kmalu.
Ni vse polno.
Polno so samo placi, ki so primerni za FB in Instagram lovilce pozornosti in lajkov in pederišenje z navitimi cenami in wannabe elitnimi lokacijami.
Kar se tiče nketarih slovenskih gostov se povsem strinjam. Po kampih, kjer je Slovencev malo, še nisem naletel na kake omembe vredne izpade.
Spet je pa zelo odvisno od lokacije in tipa namestitve (uz more, jezero, terme, hribi).
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Se strinjam. V kampu Špik je bilo čisto ok. Prej sem pa pisal za kamp Ankaran.
Sem pa malo gledal nastanitve okrog Moravskih toplic pa tistih nekaj kar sem pogledal je vse za vikende zasedeno do konca septembra.
Mogoče tisti, ki poznate te konce lahko date kako zanimivo lokacijo za nastanitev za vikend v septembru.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Tako se dela ja.
Bedaka, ki mori ostalim gostom pustiš, da jim mori in šele ko nekaterim popizdi in se spokajo odreagiraš. Namesto, da bi ga takoj opozoril in odslovil, če ne pomaga.
PS: Pojma nimam za kaj se je šlo in kdo je kriv, ampak po mojem branju se je lastnik lepo sam zaklal, da ne zmore zagotoviti reda v svojem kampu.

Ne, včasih tudi to ne gre. Zdaj kampirajo tudi največje budale, marsikdo ne odneha niti ko pride policija. Zadnjič na Kolpi je en nakokiranec, ko so mu očitno mamile popustile udaril receptorko, ca. 20 let staro punco, ko mu je še stotič prijazno pojasnila če lahko neha galamit, pred tem so mu to pojasnjevali dolenjci s sosednje parcele, njim ga je dejansko uspelo za kakšno uro umirit, na koncu se je usajal še policiji in prvo noč prespal pri njih. Potem smo imeli naslednje dni mir.

Pa ne pišem o princeskah, ki bi hotele imet v kempu mir. Če se gre na kolpo je jasno, da bo za vikend na treh parcelah od štirih fešta do dveh zjutraj.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Haha, mi smo imeli pred mesecem na Kolpi v bližini en par, samo tadva sta bila tako zapohana da ni bilo nobene galame, razen ko je kdo kam padel pa so malo lonci rožljali. :valjamse:
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Kdo pa se hodi v portoroz razen, da ne recem kdo? ;)
Jaz sem bil prejšnji teden s familijo in obojimi starimi starši. Delno smo pokoristili bone, ostalo sem doplačal. Bili smo v enem od Lifeclass hotelov, moram reči, da pri zajtrku in večerji ni bilo gužve (še vedno samopostrežno, samo na ure), na plaži Meduza se je dalo tudi še po 9. uri dobit ležalnike in senčnike, v lokalih je bila postrežba čisto na nivoju, natakarji prijazni, cene pa tudi nič pretirane.
V bistvu sem bil glede na vikend-gužvo iz televizije kar prijetno presenečen.

Kar se tiče pa Portoroža samega: mi gremo večkrat tudi med letom dol na kavo in sprehod, pa izven glavne sezone za kakšen vikend v hotel.
(Cigani nismo, pa tudi srečal jih nisem dol.)