Letni dopust 2020 v SLO

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Zadeva je jasna: Generalštab je določil, da bomo letos dopustovali v nam ljubi kokoški.
Plan: 3-5 dni na reki Kolpi ali kaj podobnega na turistični kmetiji, sledi Koroška tudi za 3-5 dni. Ostalo krajši izleti. Poleg Kolpe bi bil zelo vesel še kakšnega drugega kraj namesto Koroške za rezervo (plan B).
Omenjene kraje ne poznam tako da prosim za nasvete kaj si ogledati, kje se nastaniti ipd.
Hvala vsem.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Kolpe si ne predstavljam letos. Par let nazaj smo šli z avtodomom 15. avgusta za podaljšan vikend. Prostora nobenega, sem se v en kamp zrinil na silo med staroselce. Itak so me cel vikend obiral, kot jabolko. Letos bo na to reko nepopisen naval. Zna biti prav zanimiv boj za prostor. :fredi:
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Ne bom trdil, ampak se mi zdi, da so na Radio City MB rekli, da bi naj to veljalo samo za januar in februar 2021 ! Sem tudi sam bil presenečen nad to informacijo :bonk: :bonk::obesise::nigladek::bruh:
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Kolpe si ne predstavljam letos. Par let nazaj smo šli z avtodomom 15. avgusta za podaljšan vikend. Prostora nobenega, sem se v en kamp zrinil na silo med staroselce. Itak so me cel vikend obiral, kot jabolko. Letos bo na to reko nepopisen naval. Zna biti prav zanimiv boj za prostor. :fredi:

mi smo bili 3 leta nazaj, v juliju, nobene posebne gužve
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ti vaučerji me spominjajo na prve bone za študentsko prehrano.
Smo jih dobili ne vem, v današnjem denarju recimo 4€ za vsak delovni dan in smo šli k Vitezu v LJ in si naredili dvakrat mesečno "bakanalije". To je bilo še daleč prej kot so jih potem vezali na dan in zahtevali do/plačilo.

Sem sicer za enakost vseh pri pomoči (podpiram, da so "krizni dodatek" dobili "šibki" upokojenci in študentje), ampak pri teh vaučerjih jim pa spet niso osnove jasne:
1. upokojenci ne hodijo na dopust, tisti ki pa pa itak imajo denar (dovolj visoko penzijo ali drug dohodek);
2. študentje ne bodo reševali slo turizma (Johaness kje si z razlago?);
3. se spomnim zelo nazaj sem skoraj "kupil" super duper apartma v hotelu na šapanski obali po sistemu time sharinga - idelno, kupiš apartma, ki ga lahko uporabljaš en teden v sezoni, + neomejeno ob "simboličnem plačilu" izven sezone + lahko zamenjat za druge lokacije znotraj sistema - AMPAK obvezen je polni penzion, hoteli pa 4 in več zvezdic. ;)
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Edina dobra stvar voucherjev je, da bodo šli tistim, ki se znajo it vsaj T od turizma. Da ni subvencioniraje kar neki pošrek, pa še državi se ni treba jebat, komu dat in komu ne, ta del bomo opravili kar državljani. Ker drugač bi ta dnar šel turističnim ponudnikom tam leta 2025...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sem pozabil napisat še nekaj: družina 2 odrasla in dva otroka, za 400€ si lahko rit obrišejo, zakaj ne dobijo mali otroci tudi nekaj?

Pa vse take intervencije se končajo z dvigom cen!
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in Cash

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
O kaksnih voucherjih je tu govora? Link?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Najem apartmaja za 4 dni v sezoni, ali pa še to ne. Point je da 80% upokojencev bo to šenkalo sorodnikom.