Letni dopust 2020 v SLO

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Tole ne bo šlo! Ni hrane v ponudbi nočitve!

Domačini grejo v službo takrat, ko domači gost k njimi?
Cene nabijejo lastniki lokalov - domačini - ki jim občina nabije plačevanje?

Kaj je pokora? Župnikova naloga za odkup grehov pri spovedi? Kako to povezat z Bledom? Vožnja v koloni? (nismo vsi rojeni z znanjem ali izvirnim grehom)
Kje hudiča si pa zdaj našel, da mora bit hrana v ponudbi nočitve!?:bonk:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zadnjič (trenutno veljavno, vprašanje kaj bo zvečer): nočitev ali nočitev z zajtrkom - ponzioni, sobe, hoteli, kampi. Mislim, da je še pogoj registrirana dejavnost pred marcem letos.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.568
274
113
tebi pa izražanje in komuniciranje z ljudmi.

haha, spisal je čist normalen, čitljiv stavek, ti pa si še enkrat dokazal da si bralno bolj švoh.

Glede Bleda - stavek je izvzet iz konteksta. In četudi je tebe očitno močno prizadel, bi lahko še enkrat pogledal cel posnetek intervjuja pa nekajkrat vdihnil in izdihnil in ga še enkrat pogledal, pa bi mogoče videl v kakšnem kontekstu je bilo to izrečeno.

Ostali jambrači - zakaj mislite da je vsak kamp dolžan biti socialna ustanova? Zakaj bi se mogl kampi prilagajat vsem potrošnikom? Imaš poceni kampe in drage kampe. Tako kot imaš pri avtih Mercedesa in Kio. Pri hotelih je ista zgodba. Če je predrago, narediš obvoz in je. Trg je svoboden - ko voli nek zvoli - če nimaš € greš drugam, kjer si lahko privoščiš nočitev. Jest bi tud mel Marles hišo 250m2, pa jim ne težim, zakaj imajo take cene. Sam jambr. Pa tukej, pa na FB.... Kako bo pa kdo preživel, pa ni vaša skrb. Če bo predrag in zarad tega propadel, to ne bo vaš problem.

Pač ni vse za vse.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
haha, spisal je čist normalen, čitljiv stavek, ti pa si še enkrat dokazal da si bralno bolj švoh.

Glede Bleda - stavek je izvzet iz konteksta. In četudi je tebe očitno močno prizadel, bi lahko še enkrat pogledal cel posnetek intervjuja pa nekajkrat vdihnil in izdihnil in ga še enkrat pogledal, pa bi mogoče videl v kakšnem kontekstu je bilo to izrečeno.

Ostali jambrači - zakaj mislite da je vsak kamp dolžan biti socialna ustanova? Zakaj bi se mogl kampi prilagajat vsem potrošnikom? Imaš poceni kampe in drage kampe. Tako kot imaš pri avtih Mercedesa in Kio. Pri hotelih je ista zgodba. Če je predrago, narediš obvoz in je. Trg je svoboden - ko voli nek zvoli - če nimaš € greš drugam, kjer si lahko privoščiš nočitev. Jest bi tud mel Marles hišo 250m2, pa jim ne težim, zakaj imajo take cene. Sam jambr. Pa tukej, pa na FB.... Kako bo pa kdo preživel, pa ni vaša skrb. Če bo predrag in zarad tega propadel, to ne bo vaš problem.

Pač ni vse za vse.

Končno je nekdo napisal "takim" tisto, kar jim gre. :aplauz:

Na Malem Lošinju imaš recimo od ponudbe za apartma za 25 evrov na noč (če ponudnik nima nobenih rezervacij), pa vse do fantastične ponudbe (ocena na bookingu visokih 4,5), ki pa stane SEVEDA 250 evrov dnevno. 250 evrov, ne pa 25 evrov.

250 evrov za dve osebi za eno nočitev (brez zajtrka):

https://www.booking.com/hotel/hr/ga...a2c260751a2a0258;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113

Eh, tolk daš na Bledu v kampu za mobilno hišco.

Ne vem kako je dons, ampak včas so ble Nerezine slovenski sindikalni resort.
Jest tja ne bi šel niti za 25 niti za 250€ :cool:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
#johanes ali nisi ti od dol? za ene velike pare. tako kot ti o velikih, jaz o malih. Bo treba znaje malce razsvetliti in se pozanimiti o tem, kaj je to demokracija.
Če bo kam hotel obiskovalce, se BO MORAL prilagoditi. zakon trga.
Ja in ravno kampi so nekoč bili socialne ustanove. Pa so ravno tako imeli kučice.
g. msenjur, jamranja ni bilo. bilo je primerjava z bonom in z cenami. še zmerom je mercedes suv za 50k drag in nične moreš g. msenjur.
je pač obvoz na 18k. čuj, jaz si nemrem drugega privošit!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Eh, tolk daš na Bledu v kampu za mobilno hišco.

Ne vem kako je dons, ampak včas so ble Nerezine slovenski sindikalni resort.
Jest tja ne bi šel niti za 25 niti za 250€ :cool:

No, tisto naselje (Bučanje) je še vedno tam.
Ampak mogoče ni slučajno, da ima Batagelj hišo v Nerezinah. Investicije?

Ampak Mali Lošinj niso samo Nerezine. So še drugi, zanimivi kraji.
Potem pa je tu še Cres, ki je tudi zanimiv.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
#johanes ali nisi ti od dol? za ene velike pare. tako kot ti o velikih, jaz o malih. Bo treba znaje malce razsvetliti in se pozanimiti o tem, kaj je to demokracija.
Če bo kam hotel obiskovalce, se BO MORAL prilagoditi. zakon trga.
Ja in ravno kampi so nekoč bili socialne ustanove. Pa so ravno tako imeli kučice.
g. msenjur, jamranja ni bilo. bilo je primerjava z bonom in z cenami. še zmerom je mercedes suv za 50k drag in nične moreš g. msenjur.
je pač obvoz na 18k. čuj, jaz si nemrem drugega privošit!

Glej, ne me prepričevat z situacijo na Hvaru. Hvar očitno ne zna. Nekateri na Lošinju pa znajo. Ne vsi, ampak nekateri.

Hvar se je pač odločil, da bo reševal situacijo s polovičnimi cenami, na Lošinju je turistična zajednica na sestanku predlagala, naj se cene NE spuščajo.
Kar pa niti slučajno ne pomeni, da na Lošinj ne bo nobenega.

Recimo: avstrijski upokojenski par s 3000 evri pokojnine, niti slučajno ne bo šel kam drugam, če na Lošinj hodi že 10 let, je tam zadovoljen in se že tika z nekaterimi domačini, ter drugimi avstrijskimi in nemškimi pari...

Niso vsi turisti taki kot večina SLovencev, ki jim je prazzaprav vseeno, kam gredo, samo da prihranijo 200 ali 350 evrov.

Bomo videli oktobra, kdo je bil pameten, kdo pa manj pameten...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Bučanje v Nerezinah je (bila) za mene ena najboljših destinacij. Zelo lepe hiške, sicer ne najcenejše, v gozdičku, okoli pa vsaj tri vrste različnih plaž, veliko sence, v glavnem meni je bilo top. Hodil pa sem tja preko sindikata še predno sem kupil AD.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
No, tisto naselje (Bučanje) je še vedno tam.

A, Bučanje je blo to... ok, sm pogledu na gugl, po mojem bo kar prav.
Se pravi, tvoj luksuzni resort za 250€ dejansko meji na slovensko sindikalno meko.

Pijane slovence pa njihove kričeče sončke lahko doma zastonj poslušam. No way, da dam za to 250€...
Ni cena samo lepo pohištvo... predvsem je lokacija, lokacija, lokacija....
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
A, Bučanje je blo to... ok, sm pogledu na gugl, po mojem bo kar prav.
Se pravi, tvoj luksuzni resort za 250€ dejansko meji na slovensko sindikalno meko.

Pijane slovence pa njihove kričeče sončke lahko doma zastonj poslušam. No way, da dam za to 250€...
Ni cena samo lepo pohištvo... predvsem je lokacija, lokacija, lokacija....

Resort ni moj.
Najbližji pijančki pa so kakih 700 ali 1000 m stran.

Kakorkoli, zaenkrat nimajo obiskovalci nobenih pritožb zaradi sosedov.

Če pa kdo misli, da bo za 300 evrov na dan na kakšnem otoku sam, pa mu svetujem nakup kakšnega otočka s svetilnikom.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Eto, končno:


Turistične bone bo mogoče od 19. junija unovčiti v več delih