Letgo - končno konkurenca bolhi?

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Ksz

Pa da vidimo,ce bo kj vec srece k pr bolhi, kjer bi nihce hotu kupit... objavu dva oglasa in cakam sreco
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Tiste, ki ste se prijavili, bi prosil za par info, za nas paranoike:)

ste se prijavili z emailom in geslom, ali zahtevajo Ime in priimek, telefonsko...?
zahtevajo morda prijavo samo preko g+ ali fb računa?
težijo (kot je videt na screenshotih) z nekimi prijatelji?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Nic nocejo od tebe, vpises samo zeljeni user/pass. Opcija pa je povezat gugl, fb in tel. S prijatelji samo na zacetku tecnarijo. Ko skenslas je mir. Je pa to zaenkrat za prodajat odvecno kramo, za kaj resnega so kategorije premalo razdelane in zaenkrat premalo folka. Ima pa potencial
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Hvala!
Res je, se da biti anonimen. Če pa nisi previden in vse klikaš, potem pa res dobijo od tebe vse...

Prvi oglas oddan:)
Sem pa presenečen kolk oglasov je že okoli moje vasi. Se vidi, da so mladi navalili:)
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
ksz

kaj je pa narobe z bolho, meni je super. Sem prodal gor stvari ko si ne bi nikoli misli, da se lahko sploh prodajo
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Bolhe ne bo NIKOLI NIHČE povozil. Je enostavno toliko let na sceni,da ji ne pridejo blizu.

Tako pač je v državi z dvema miljonoma prebivalcev.

En parlament, ena policija, ena vojska, en oglasnik!

Bolha ima danes 934.531 oglasov, jaz pa nimam časa, da bi dal jajca, ki se mi valjajo po predalih, na 12 oglasnikov.
bonk.gif


Pa čeprav ima nek oglasnik 9300 oglasov, ali celo 93.000 oglasov, Bolhi žal ne more konkurirati.
Mogoče s 400.000 ali 500.000 oglasi, ki jih ne bo dosegel NIKOLI...

Samo Fb skupin z oglasi je, takole po občutku, med 15 in 20....

I ja bih, tata.
Imao svoj oglasnik, svoj Fb profil, tweeter in še kakih 18 podobnih servisov za (spletno) kikirikanje in opozarjanje nase.
Pa še blog. Pa kaj še?

Skratka:


2536513-stop_wasting_time.jpg
 

Priponke

  • 2536513-stop_wasting_time.jpg
    2536513-stop_wasting_time.jpg
    53,2 KB · Ogledi: 310
Nazadnje urejeno:

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Tako nekako sem mislil... bolha pa avto net je nekak zakon pri nas.... in nič ni narobe s tem
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Bolhe ne bo NIKOLI NIHČE povozil. Je enostavno toliko let na sceni,da ji ne pridejo blizu.

Tako pač je v državi z dvema miljonoma prebivalcev.

En parlament, ena policija, ena vojska, en oglasnik!

Bolha ima danes 934.531 oglasov, jaz pa nimam časa, da bi dal jajca, ki se mi valjajo po predalih, na 12 oglasnikov.
bonk.gif


Pa čeprav ima nek oglasnik 9300 oglasov, ali celo 93.000 oglasov, Bolhi žal ne more konkurirati.
Mogoče s 400.000 ali 500.000 oglasi, ki jih ne bo dosegel NIKOLI...

Samo Fb skupin z oglasi je, takole po občutku, med 15 in 20....

I ja bih, tata.
Imao svoj oglasnik, svoj Fb profil, tweeter in še kakih 18 podobnih servisov za (spletno) kikirikanje in opozarjanje nase.
Pa še blog. Pa kaj še?

Skratka:
zmaga.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Amen. Kaj je narobe z bolho? To da moram imet leta 2017 leptop ali faking pc, da lahko oddam oglas. Ne gre to skup z danasnjo tehnologijo in nacinom zivljenja
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Pa si ti to probal? Jaz sem, nekajkrat in to je storasto za popyzdit in hvala bogu da se je pojavil nekdo drugi. Mladi bodo to zagrabili na polno, stari prdci seveda ne
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Sem ja in je šlo, je pa res da objavim mogoče 10 oglasov na leto.
Vsekakor pa podpiram konkurenco, čeprav mi je na bolhi še vse uspelo prodati hitreje kot drugod.
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Verjetno ste isti enako govoril za Najdi.si... tud bolho se bo povozil. Sam, da bomo postali zanimivi za tuje appe in jih bojo lokaliziral v slovenščino.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Zdej so se pa oglasili sami penzici,nesposobni privajanja na spremembe in novitete.

vem da letiname vendarle se kar hitro navadim na nove zadeve,take kot so pa tele povezane z tem prodajnim manipulantom pa me ne bo nihče prepričal.
Upam da me razumeš.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.274
-8.473
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:

Imao svoj oglasnik, svoj Fb profil, tweeter in še kakih 18 podobnih servisov za (spletno) kikirikanje in opozarjanje nase.
Pa še blog. Pa kaj še?
Čakej... Sej to vse že imaš
evil.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Hvala!
Res je, se da biti anonimen. Če pa nisi previden in vse klikaš, potem pa res dobijo od tebe vse...

Brez maila ne gre, in tu pade ideja o anonimnosti.
smile-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Zdej so se pa oglasili sami penzici,nesposobni privajanja na spremembe in novitete.

Aha, zate je pozitivna sprememba in VELIKA noviteta, da je (vsaj) 25 oglasnikov, da daješ jajca, ki so ti odveč na splet ure in ure.

Oglas namreč ni lulek, da se dvigne sam. Če hočeš, da ga sploh kdo opazi, ga je treba ročno dvigovati. Ali pa najvišje pozicije - plačevati...

Tako pač je, če je tvoja ura na spletu po 0.20 evra. Moja je dosti dražja, ker vem, da mi preti Matilda.
Zate tudi upam, da se pravočasno spametuješ in začneš ceniti tisti čas, ki ti je še na razpolago.
In živiš/delaš tako, kot da imaš pred seboj le še 6 mesecev...

Še enkrat neizprosna matematika:
Če gre usrani mulc (sonček) na splet z desetimi leti, pokuri za gonjenje ekrančka do svojega 60-ega leta 6-7let lajfa.
Pa ni nič pametnejši, pa tudi tisti ujeti Pokemoni verjetno ne štetejo? Ker potem bi VSI v Sloveniji imeli neto plačo višjo od 1300 evrov...

So pa gospodarji sveta vsekakor frajerji, ker so vas naredili odvisne od spleta tako zelo, da mislite, da brez spleta ne morete ne dihati, ne srati, ne fokati, ne živeti...

In podpisali ste jim, da vam splet odnese več kot 10% časa.
Od 18 ur, ko ste budni, ste namreč na spletu dnevno več kot 2 uri. Velika večina...
Plus še 10-11 ur nategovanja in mobinga v službi, z vožjo vred, pa smo tam. Saj zato pa je treba med vožnjo tudi malo surfati, ne glede na BOOM...

Pa še tistih usranih 20 dni dopusta vas večina vleče s seboj tablico, da ste "omreženi" ,da ste "v toku dogodkov", da vidite, kakšne fotke je na svoj Fb profil naložila neka nepojebena p.izda. Pa ne samo ona, še kakšna druga!

Bog vam pomagaj, odvisniki od spleta. Sami si pač ne morete!