Letgo - končno konkurenca bolhi?

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Bravo stari, zdaj se pa še ti spokaj z interneta, ne pa jamrat po vseh forumih in blogih kako so vsi ostali ljudje odvisniki od interneta, tebe je pa po vseh straneh polno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Bravo stari, zdaj se pa še ti spokaj z interneta, ne pa jamrat po vseh forumih in blogih kako so vsi ostali ljudje odvisniki od interneta, tebe je pa po vseh straneh polno.
hysterical-1.gif

467716-post_slo.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:

Bog vam pomagaj, odvisniki od spleta.
Pravi nekdo ki:
Citat:
imam dosti prostega časa, ki ga pretežno preživim na spletu, brskajoč po forumih, kjer ljudje komentirajo zadeve, ki se jim dogajajo, brskajoč pa tudi po oglasih.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.192
113
v lokalni ostariji
maj johanes je itak malo do pretežno dementen..

a po nemških oglasih pa ma cajt klofat...

tale letgo me moti, ker nima gradbenih strojev gor... drugače pa razmeroma zaninmiva zadeva...
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Kar se tiče anonimnosti, na Bolhi moraš pustiti precej več podatkov kot na Letgo. Kolikor vidim, postaja Letgo popularen tudi zaradi kategorij oglasov, za katere Bolha zahteva plačilo (npr. mobilni telefoni in dodatki). Sicer ne vem kako se mislijo pri Letgo financirati v prihodnje, torej ni izključeno, da tudi oni uvedejo neka plačila, če/ko zadeva zaživi.

Minus je, da folk zelo na hitro odda oglase (pofotka in napiše 5 besed), tako da so skoraj vsi oglasi skopi z informacijami.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
In zaradi teh oglasnikov z skopimi opisi v oglasih se gubi kredibilnost aplikaciji kot taki -Letgo, Kot ste bili nekateri obsedeni z pokemončki ste z to aplikacijo z prodajo ki nikoli ne bo konkurenca urejeni Bolhi in še drugm večjim oglasnikom.Govorim iz lastnih izkušenj če pa je vaše mnenje drugačno pa komentirajte temu primerno.
Govorim o tem da se aplikacija kot tako lahko izkaže za dobro in prodajno uspešnico samo časovno na daljši rok je skoraj nemogoče, v tem sistemu je sicer združenih kar nekaj oglasnih podjetij ki pa delujejo pod okriljem te kar se odraža v delovanju v posamezni državi.
Ne rečem da ni zanimiva sem jo imel nameščeno dva dni in sem jo kar lepo izbrisal. Preveč je neresnih kupcev ki te vabijo sem in tja znižujejo cene na minimum itd.
To ni barantalnik ali klošarski sejem kjer bi se mladina igrala igrice med mačko in mišjo pa vendarle vse tako izgleda, kajti vmes se pojavijo tudi ponudbe kot; pridi na ta kraj bova pogledala kaj imaš in se lahko tudi drugače pomenila morda tudi odslužila-a!! in sedaj smo zu kjer smo --sex na ex in jebiga tako je to.....
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.270
34
48
Meni osebno je koncept Letgo všeč. Zaživel pa verjetno ne bo.
Dejstvo je, da za oddajo oglasa porabim minimalno časa (s korektnim opisom). S telefonom zadevo poslikam, naložim v aplikacijo, vpišem naslov in tekst in to je to. Žal je težava na strani kupcev, kjer so enaki idioti kot pri Bolhi, samo, da jih bo na Letgo še več, saj omogoča še lažji način komunikacije.
Na Bolhi me vse mine, še preden oddam oglas.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ksz

Sem se malo "sprehodil" čez ta Letgo app...
Kar se anonimnosti tiče, mi je bilo pomembno, da ne rabim zraven vlačt vseh soc omrežji in vseh, ki me (ne)poznajo. Email brez imena in priimka sem dal in to je to. Sicer še kdaj milo prosi, da si naj najdem prijatelje, ampak jst sem "volk samotar"
tongue-1.gif


Oglasi so pa tako, kot je že nekdo napisal. Slabi opisi, polni napak že v naslovu. Tako, da če iščeš preko iskalnika, boš zelo verjetno kaj spregledal.

Trenutno je IN kot so bili pokemoni. Pač zaradi velikega oglaševanja smo ljudje naložli in kar se nam valja po mizi ali predalu pofotkali.

Ko bo bolha zaznala upad ali jo bo srečala pamet, bo tudi dodelala app.

Pri Letgo pogrešam št. ogledov oglasa.

Imajo pa pri Letgo zelo stroge in hitre admine. Prva slika more biti lastna ali vsaj zgledat tako. Ker sem dal sliko z neta iz ene trgovine, sem čez par minut dobil zavrnjen oglas zaradi te slike.

Za resno kupovanje je meni še vedno na prvem mestu pc s kup zavihki in oglasnik z veliko filtri, da mi potem prikazuje res točno samo tisto kar želim in preko zavihkov primerjam med seboj!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Mislim, kakšna je znanost pri recimo nekem telefonu, model, pa ohranjenost, gotovo, nobene znanosti. Bom preizkusil.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
No zame bi za resno uporabnost morala biti tudi stran za računalnik. Na velikem ekranu je veliko bolj pregledno.
(ok sicer imam android v vitrualki, ma vsak nima tega na voljo)
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Bog vam pomagaj, odvisniki od spleta. Sami si pač ne morete!
Po čem ne-internetnem si pa ti potem slaven, ko ves svoj čas namenjaš čemu že?
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Zdej so se pa oglasili sami penzici,nesposobni privajanja na spremembe in novitete.

Aha, zate je pozitivna sprememba in VELIKA noviteta, da je (vsaj) 25 oglasnikov, da daješ jajca, ki so ti odveč na splet ure in ure.

Oglas namreč ni lulek, da se dvigne sam. Če hočeš, da ga sploh kdo opazi, ga je treba ročno dvigovati. Ali pa najvišje pozicije - plačevati...

Tako pač je, če je tvoja ura na spletu po 0.20 evra. Moja je dosti dražja, ker vem, da mi preti Matilda.
Zate tudi upam, da se pravočasno spametuješ in začneš ceniti tisti čas, ki ti je še na razpolago.
In živiš/delaš tako, kot da imaš pred seboj le še 6 mesecev...

Še enkrat neizprosna matematika:
Če gre usrani mulc (sonček) na splet z desetimi leti, pokuri za gonjenje ekrančka do svojega 60-ega leta 6-7let lajfa.
Pa ni nič pametnejši, pa tudi tisti ujeti Pokemoni verjetno ne štetejo? Ker potem bi VSI v Sloveniji imeli neto plačo višjo od 1300 evrov...

So pa gospodarji sveta vsekakor frajerji, ker so vas naredili odvisne od spleta tako zelo, da mislite, da brez spleta ne morete ne dihati, ne srati, ne fokati, ne živeti...

In podpisali ste jim, da vam splet odnese več kot 10% časa.
Od 18 ur, ko ste budni, ste namreč na spletu dnevno več kot 2 uri. Velika večina...
Plus še 10-11 ur nategovanja in mobinga v službi, z vožjo vred, pa smo tam. Saj zato pa je treba med vožnjo tudi malo surfati, ne glede na BOOM...

Pa še tistih usranih 20 dni dopusta vas večina vleče s seboj tablico, da ste "omreženi" ,da ste "v toku dogodkov", da vidite, kakšne fotke je na svoj Fb profil naložila neka nepojebena p.izda. Pa ne samo ona, še kakšna druga!

Bog vam pomagaj, odvisniki od spleta. Sami si pač ne morete!

aplauz.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.611
1.527
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:

Trenutno je IN kot so bili pokemoni. Pač zaradi velikega oglaševanja smo ljudje naložli in kar se nam valja po mizi ali predalu pofotkali.

Ko bo bolha zaznala upad ali jo bo srečala pamet, bo tudi dodelala app.

Ja saj to je poanta zadeve, na hitro oddas oglas. Jaz sem od sobote prodal za 200€ krame
aplauz.gif
vsaka stvar posebej ni bila dosti vredna, skupaj pa je naneslo nekaj. Na bolho se mi to nikoli ni dalo nalagat, ker bi rabil komot 1 uro. Za telefone prodajat se bo pomoje hitro primlo, ker je zastojn.

Pozicija bolhe pa je jasna monopolisticna: za kaj bi dodelovali app, zakaj bi delali na zasciti potrosnika, zakaj bi delali na posodobitvi strani, ce pa smo edini in tak nimas kam it. Polek tega pa dajmo se za to svinjarijo malo racunat.
Si predstavljate da ebay jutri pride k nam? Bolha lahko zapre konec meseca
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Bravo stari, zdaj se pa še ti spokaj z interneta, ne pa jamrat po vseh forumih in blogih kako so vsi ostali ljudje odvisniki od interneta, tebe je pa po vseh straneh polno.
Stari je res malo dementen..
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.192
113
v lokalni ostariji
težava bolhe so slabi admini. avto.net recimo "fejk" oglase skorajda takoj popuca. bolha rabi par dni. in spamerji stalno nabijejo za 3 strani lažnih oglasov (strojev za par jurjev)... meni gre to izredno na živce... aplikacija pa bi morala podpreti oddajanje oglasa. ampak najbrž je problem strošek razvoja...


letgo pa dokler nima sekcije "stroji in orodja" in podsekcije "gradbeni stroji" ter kmetijski stroji je zame ničvredna zadeva
smile-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:aplikacija pa bi morala podpreti oddajanje oglasa. ampak najbrž je problem strošek razvoja...
Strošek je verjetno dokaj mali, če bi prognoziral, da bi v tem primeru povečal število oglasov za 20 % in delež na trgu za X %. Verjetno pa tega ne prognozira noben.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.297
61
48
Sem sprobal app. Zelo user frendly.

Kako bo uspesna prodaja, bo pa cas pokazal.