Letgo - končno konkurenca bolhi?

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
En velik debilizem aplikacije: Svojemu oglasu sem na koncu prilepil link do spletne trgovine (tako delam na Bolhi, kadar prodajam nerabljen izdelek). Dobim obvestilo, da je oglas blokiran in sedaj ga morem zbrisat in ponovno objavit, možnost urejanja pa je izginila.

Sicer je pa bolhin novi app še bolj user friendly in mislim, da se še vedno več proda tam, tako da letgo ne dajem nekih možnosti za uspeh.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
931
113
Titograd
Letgo je polna nekih neresnih najstnikov, ki malo bi in malo ne bi, ali pa starih prdcev ki oddajo oglas in nikdar več ne preverjajo appa če jih je kdo kontaktiral. Mam neke stvari gor na tričetrt zastonj pa povohajo samo taki, ki bi menjavali s še večjim kršem ki ga imajo sami gor. Zadnji Bolhin app je tudi sloden napredek, tak da ima pri meni še vedno prednost.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Letgo je polna nekih neresnih najstnikov, ki malo bi in malo ne bi, ali pa starih prdcev ki oddajo oglas in nikdar več ne preverjajo appa če jih je kdo kontaktiral. Mam neke stvari gor na tričetrt zastonj pa povohajo samo taki, ki bi menjavali s še večjim kršem ki ga imajo sami gor. Zadnji Bolhin app je tudi sloden napredek, tak da ima pri meni še vedno prednost.

Zanimivo, ce je nekaj dost ugodno na letgo gre takoj in tudi sam probas dat manjso ceno sam da gre. Samo en mulo mi je do sedaj ponujal menjave, tko da imas nevem kaj ti gor.
Navadt se pa moras da mora biti slika orginal, linkanja ni pa gre stvar vseeno dalje tko da je cist ok.

Je pa res zelo veliko građevincev gor, zgleda jim je uporaba interneta in bolhe prevec, danes ima vsak klinc pametni telefon in jim je tako bolj dostopen let go.

Torej za bolho fentat mora en narediti samo aplikacijo kot je letgo, dat sirse podkategorije (ceprav je to ok ampak vrjetno skomplicira zadevo) in to je to? Strosek je pa spet vrjetno to kamor se vsi oglasi skupaj nalagajo.

Bolha se pa dobesedno dela budalo iz ljudi, sedaj nemores niti vec oglasov naenkrat obnovit ampak vsakega posebaj, sploh nevem cemu naj bi to sluzilo. Sem jih na suportu vprasal kaj se grejo in so rekl da probajo z novim nacinom narediti bolho lazjo za uporabo!?!?!?!? PAc delajo se norca iz ljudi ki jim drzijo stran gor in ponovem hlastajo za vsakim centom.
 
Nazadnje urejeno:

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Si predstavljate da ebay jutri pride k nam? Bolha lahko zapre konec meseca
cheer.gif

Malo morgen, ko bi vsaj imeli slo jezik, bi se lažje znajdel.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Glede na trenutno videno je tole popolnoma mimo. Vse "zmetano" pod iste kategorije, brez opcij podrobnega iskanja itd.

Če bo enkrat 100.000 oglasov rabiš teden dni da sploh najdeš vse iskane artikle...
 

hazlhof

Pripravnik
25. sep 2007
88
0
6
Zdaj so ukinili filter za določitev razpona cene, ena bolj uporabnih lastnosti. Kaj naj pregledam vse oglase za določen artikel? Me je kar minilo da bi sploh še iskal kaj tam...
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Je probal kdo? Meni zgleda zelo obetavno in prvo pravo upanje, da nadomesti bolho. Na voljo za android in ios

Meni še ni uspelo nič prodat na letgo... Rabljene stvari zadnje čase zelo slabo grejo...

Vsi bi samo novo...
stupid-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
To je razumljivo, sploh ko vidiš da nekdo hoče za rabljeno stvar toliko ali celo več kot je nova.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Pa kaj prodate, meni v 3 mesecih niti podariti ni uspelo, samo par budal hoče za četrtino cene ali celo dostavo na dom. Na bolhi pa gre.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Pa kaj prodate, meni v 3 mesecih niti podariti ni uspelo, samo par budal hoče za četrtino cene ali celo dostavo na dom. Na bolhi pa gre.

Jaz tistim, ki najprej zatežijo za nižjo ceno brez razloga, povem, da je navedena cena že s popustom.
Preko letgo pa tudi jaz v slabem letu nisem prodal niti ene stvari. Sami fehtarji. Pri nekaterih se ustavi, ko dojamejo, da morajo poštnino plačati oni in ne jaz.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Kupil nekaj stvari ugodneje kot na bolhi. Otroske smuci sem prodal v enem dnevu.
Nekaj casa sem se ga izogibal, zdaj pa raje tam gledam kot na bolhi. Je pa res, da prodajalci ne pustijo kontakta, sporocila pa berejo enkrat na....tak bo tezko kaj prodal
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Cene obicajno ne gliham pred ogledom. Na ogledu pa seveda vprasam. In ponavadi dobim nekaj popusta. Smice semnprodal za oglasevano ceno. Kupec ni glihal, soustil ne bi, ker je bilo kar nekaj povprasevanja
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Cene obicajno ne gliham pred ogledom. Na ogledu pa seveda vprasam. In ponavadi dobim nekaj popusta. Smuce sem prodal za oglasevano ceno. Kupec ni glihal, spustil ne bi, ker je bilo kar nekaj povprasevanja
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pa kaj prodate, meni v 3 mesecih niti podariti ni uspelo, samo par budal hoče za četrtino cene ali celo dostavo na dom. Na bolhi pa gre.

V pol leta nič, potem pa v enem tednu 3 stvari.

Imam pa trenutno pacientko na liniji. Prodajam otroški voz - marela za desetino cene novega (to pomeni simbolična cena), v oglasu so slike, pošlje 8x sms, če lahko slikam to, pa če lahko slikam ono, če lahko pripeljem 30 km daleč, pa če je zadnja cena...a kdo ugane od kod je?