leklerk ali kako že

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Kaj naj rečem. Pri nas je še zmeraj po balkansko. V nemčiji koker vem obstaja nek zakon za take stvari, če potem kar nimajo ko je artikel v akciji
smile-1.gif
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
zanč so pa v lj imeli na veliko print emaila iz Olympus slovenija, ker so z ne vem kakšnim popustom prodajali 570UZ in so jim v Olympusu zatežili, da zarad tega prekinjajo sodelovanje z njimi.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.409
5.908
113
pri taščici
Jaz sem v leclercu dobil akcijske izdelke tudi en teden po začetku akcije, tko da .... če pa dobavitelj ni dostavil pa kaj lahko naredi trgovec.
Najbrž se je dogovrajal za nakupno ceno, ni pa povedal po kaki prodajni ceni bo prodajal. Ko je dobavitelj videl ceno leclerca se je premislil (škodi ostali konkurenci)
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Prav v mapici je imela napisano "dobavitelj ni dobavil",
priden.gif
Kako bi se potem pravilno reklo dobavitelju, ki ne dobavlja?
confused-1.gif

Dobavitelj je tisti, ki dobavlja. Če ne dobavlja, ni dobavitelj.
17758-icon_confused.gif

Jebentiš, kakšna dilema. Toporišič, help!
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.645
9.036
113
Ne vem, če dobavitelj ne bi dostavil robe, ki se mu jo naroči. To potegne za sabo tako kazen, da je joj.

Potemtakem so krivi nabavni v trgovini.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Shipman pravi:
zanč so pa v lj imeli na veliko print emaila iz Olympus slovenija, ker so z ne vem kakšnim popustom prodajali 570UZ in so jim v Olympusu zatežili, da zarad tega prekinjajo sodelovanje z njimi.

3 tedne nazaj sem tudi sam videl ta print za Olympuse, v mariborskem leclercu.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.524
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
3 tedne nazaj sem tudi sam videl ta print za Olympuse, v mariborskem leclercu.
Tole so imeli na začetku poletja nalepljeno v Ljubljani:



10.gif


Olympus je v sporu tudi z Amazonom, kjer zraven slike fotoaparata ne sme biti navedena akcijska cena - ta se vidi šele po dodatnem kliku (Olympus E520 - Amazon).
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
mene kot kupca prav malo briga njihov dobavitelj... inšpekcijo bandi hudičevi... in očitno obstajajo tudi pametni dobavitelji samo kaj ko je en kup padalcev ki bojo za 5 eurov zaslužka prodali tudi svoje otroke
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
a po tvoje je olympus pameten dobavitelj, ker skuša izdelke prodat čim dražje, prodajalcem pa vsilit svoje marže? ja,pameten je za svoje lastnike, o pameti kupcev tazga izdelka pa bi blo za debatirat. leclerc na nekaterih takih primerih ne zasluži nič več kot katerikoli drugi prodajalec. če pa se odloči izdelk ponudit v akciji in it s tem v svojo škodo v upanju, da bo prodal še kaj druzga pa pomoje s tem ni nič narobe - popust v tem primeru si dobil na leclerc kartico, na dan nakupa pa si plačal polno ceno izdelka
mene kot kupca sicer en klinc brigajo te njihove interne finte, sam če je en klinčev olympus v zda 400 dolarjev pri nas pa 400 evrov in potem grozijo prodajalcem ("ej, slabo pozicionirate naše izdelke, jebite se"), nej se mi sam spokajo nekam. da pošlješ tak mejl, morš bit en [censored], sam zgleda da je takih na olympus slovenija precej več. točno vem, kerga fotiča ne bom kupil in zakaj.