kva je z nekaterimi moderatorji??!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:

tisto sm jst zbrisala.



stvar je v tem, da sem zaradi upoštevanja enega uporabnika preko PM brisala napačen post (priznam napako) in ker se je potem govorilo samo še o tem, da kaj se gremo pa to, sem enostavno vse kantirala




Kill them before they grow... Če bi mela kej u glav, bi vedla, da jih bo to še bolj razjezil. Nimam pojma o čem se gre ampak moderator more bit tud mal diplomata. Čeprav jaz nimam z nobenim slabih izkušenj.
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Ne bo naslednjega. Ker je brez veze.

Zdajle grem brisat vse svoje poste, do katerih lahko še pridem.
Ker itak samo spamam in mi je to glavni cilj (sem se naučila iz slavnega PMja).

Pa naj bo po vaše - spama ne bo več.

MODERATORJI prosim vas da banate uporabnika/shemala kozarec zaradi lažnih obljub. tako grdo se ne bi smel nihče lagat
jezen.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Ne bo naslednjega. Ker je brez veze.

Zdajle grem brisat vse svoje poste, do katerih lahko še pridem.
Ker itak samo spamam in mi je to glavni cilj (sem se naučila iz slavnega PMja).

Pa naj bo po vaše - spama ne bo več.

MODERATORJI prosim vas da banate uporabnika/shemala kozarec zaradi lažnih obljub. tako grdo se ne bi smel nihče lagat
jezen.gif

hysterical-1.gif


Madonca, prva liga tale tvoj post.
zmaga.gif

(jep, zarečen kruh itd...
redface-1.gif
).
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:

Odličen predlog. Dajte res neko delavnico organizirat ali kotiček za izživljanje narest.
nahrung002.gif




A si lahko še bolj tečna? Pa daj pojdi se znest nad tipom kot je nekoč že kozarec rekla (da paše kakšen dan dretja), ne pa zganjaš histerijo na forumu ker ti je eden izmed moderatorjev pokazal mezinec
bonk.gif




Sej skorpy men tut teži karnaprej pa sem jo privat poslal v tri Pisane Marjetice in je bilo vse spet dobro med nama čez 5minut.



Jaz tega foruma še nebi enačil s bivšim forumom. Ne še. Je še kako svetlobno leto do tistega stanja.







Peace!
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Imaš lepo število sporočil.
grims-1.gif



Drugače pa ne vem, zakaj je nekdo potegnil to temo iz skoraj že naftalina.
wink-1.gif



Kakšne hude krivice se nikomur, razen Kalimerotu, ne godijo in ne vidim pravih razlogov za debato o osebju.
159058-1481.jpg
 

Priponke

  • 159058-1481.jpg
    159058-1481.jpg
    11,5 KB · Ogledi: 121

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Če že ne drugemu, bi moralo biti Žigi (Informacijske storitve Žiga Humar s.p., ki kasira od foruma ) v interesu, da postavi moderatorje kot se šika. Če tega ni sposoben in deluje po principu "noben se noče nobenem zamerit", potem bo šlo kmalu vse skupaj tja kamor je šel...
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Lahko bi vlekli debato v 3 dni in se delali en bolj kot drug pametne a je le Veseli December, zato temo zaklepam.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.