kupujem supro

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Tole je dyno queen na AC. Najbrž bo res turbo lag. Mora pa bit »zabavno« s takim avtom it po ovinkih. Bi si upal kdo tole do konca pritisnit čez Knežak?
confused-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Tole je dyno queen na AC. Najbrž bo res turbo lag. Mora pa bit »zabavno« s takim avtom it po ovinkih. Bi si upal kdo tole do konca pritisnit čez Knežak?
confused-1.gif

Ja ni tistega, ki to prtisne do konca tam, ker je to pogodba za nakup karte za "h gospodu".
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
Saj ne da bi bil en dirkač jaz,ampak tale pa tud ni ravno Shumi.
Glede na to da mu je "pista" najbrž znana, je imel ogormno dela z volanom, levo nogo je imel tudi na dopustu... tko da...
Pa kot sem rekel to ne poemni da bi jaz bolje odpeljal, ampak bi pa njabrž že kdo iz Jerebove klase bolje odpeljal.(seveda bi moral biti mal navožen v Ferariju )
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.709
140
63
ja, če češ vozit na robu in reskirat, da najmanj uničiš testni avto, da ne rečem, da se ubiješ v tisti hosti, potem ja, se je res šparal.
priden.gif


lp
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Saj ne da bi bil en dirkač jaz,ampak tale pa tud ni ravno Shumi.
Glede na to da mu je "pista" najbrž znana, je imel ogormno dela z volanom, levo nogo je imel tudi na dopustu... tko da...
Pa kot sem rekel to ne poemni da bi jaz bolje odpeljal, ampak bi pa njabrž že kdo iz Jerebove klase bolje odpeljal.(seveda bi moral biti mal navožen v Ferariju )

Ta "schumacher" je že več krat povabil voznike jerebove (oz še višje klase) na dvoboj po tej vukojebini in jim dal vetra.
evil.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Čisto btw ... Svoj čas je imel en moj sosed ful hudo rdečo supro, spedenano v piko. Dokler mu je niso zažgali.
grin1.gif

Sta se enkrat ustavila poleg nje 2 mladca v eni starejši supri in jo menda pol ure opazovala z vseh koncev in krajev.
hysterical-1.gif


No, po tem, ko so tem sosedu supro zažgali, je nisem več videl, razen enkrat na suxu (itaq sux mafia), ko mi je en dedi pokazal slike zažgane lepotice, ki so jo (policija ali kdor koli) hranili neznano kje. Informacije so bile baje zaupne narave.
evil.gif
 

Mike

Zelenc'
6. sep 2007
12
3
3
Če mogoče nisi opazil je Lancer v makadamski specifikaciji, zato tudi gre tako na počez! Tega Lancerja so dobili na test, takoj po reliju za svetovno prvenstvo na Japonskem, zato je tudi obut za makadam. Mislim da če bi bil pripravljen za asfaltni rally, da bi bila potem malo drugačna pesem
smirk-1.gif