kuhinja

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
uspelo.
faber je prišel iz italije, tebi tudi svetujem. če še nisi. več na pm. stal 700€ pri nas 1100.

kuhinja je že doma, že pol leta. sam še luičke za pod oamrice čakam.
hladilnik je od prej in je levo od kuhališča, zaenkrat navaden, kmalu američan.

kaj bom imel. jah. veliko kozarcev in posode. v jedilnici je miza za 10 ljudi, to pomeni vsaj 10 kozarcev vsake sorte pri roki.
spodaj je set piskrov fisler, 5 kosov, en predal. pol sta dva ekonoma, špagetnik, pekači, tri velike ponve, nekaj malih, en predal taperver jajc, pol en predal za malo, en predal sladkarij, zgoraj desna stran, vse tri omare polne kozarcev. vino, pivo, sok, belo, rdeče, viski, konjak, vinjak, žganje, šampanjec.


vsa posoda je fissler indukcija in nekaj še stare yu emajliane, pa dve tri metalac gornji milanovac. plošča indukcija 75 se mi zdi, pečica prioliza, bosch ni da ni, blanko, grohe pipa. sej ej nekje slika v zivo
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
zdej k znaš nalimat sliko dej še eno v živo prtisni

Meni gre pa na živce to, da je kuhinja polna omar, ki se sčasoma napolni z raznorazno šaro, ki se je potem nikoli ne nuca.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ti koši z avtomatiko so lahko Blanco. Od navadnih na vodilih se razlikujejo samo po tem, da imajo še pedal zraven in da so nekaj dražji.

Glede širine plošče je pa tako, da škoda ni če je širša, samo konkretno pri sebi ne vidim potrebe po širši, ker gresta dva večja lonca čisto brez problema gor.
Ima pa npr Bosch precej plošč, ki so širše, samo ni nobene v SLO. klik
In pa Siemens takšna kot si jo napisala, samo da je širša in seveda tudi dražja: klik

Se bom malo pozanimal glede novih artiklov v slo pri boschu in če kaj izvem in sporočim.

lp
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Me pa bolj zanima, kako boste tesnili robove - med pultom in zidom in podobno. Mi še vedno iščemo neko čudežno kombinacijo, pa nobenega uspeha.

MI smo dali eno vrtsto oz. dve ploščic.... meni kar dobro zgleda,

Ploščice

Na sliki vidiš pri krajeh, je bilo cca 1 cm prostora
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Uuuu to kuhinjo sem ekrat že videla, pa so mi bli ful všeč ti ročaji pa potem nikakor nisem mogla več najti teh slik. Ful ti hvala, da si jih dal še enkrat gor.

Zdaj imate že en čas to kuhinjo. Kako se obenesejo ploščice oz pobeljena stena pri napi? Vam je pri notranjem dizajnu pomagala Špela?
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Če rabiš še kaj povej
smile-1.gif
bom poslikal....... jp ša sedaj uporabljamo pol leta

Ploščice so zlo ok,... je pa res da pri nas kakšnega cvrtja ni
smile-1.gif


Ne,. moja boljša polovica
smile-1.gif
sicerj je mal gledala pri špeli ampak je imela te ideje že prej.
Sedaj sta pa na vrsti otroški sobi (za punco (alica v čudežni) in fanta
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Pa me res zanima še par stvari.

Kako dolge in visoke so viseče omarice? Pult je verjetno 4 cm, iz česa pa je? Kakšne pa imata kotne omare (ledvičke al rostfrei košarice). Kaj pa koš za smeti, kje ga imate in v kakšni izvedbi?

Ne bom nč huda če daš še kakšno slikco kuhinje gor, pa če nam zaupaš še ceno in proizvajalca.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Pa me res zanima še par stvari.

Kako dolge in visoke so viseče omarice? Pult je verjetno 4 cm, iz česa pa je? Kakšne pa imata kotne omare (ledvičke al rostfrei košarice). Kaj pa koš za smeti, kje ga imate in v kakšni izvedbi?

Ne bom nč huda če daš še kakšno slikco kuhinje gor, pa če nam zaupaš še ceno in proizvajalca.

Slikce pridejo kasneje
smile-1.gif


Kotne omarice so izvlečne, težko opisati, tako da bm kar poslikal
smile-1.gif
Pult je res 4 cm, je pa kot ena plastika,.. pojma nimam kaj je...

Koš je pod lijakom, tisti model za ločevanje odpadkov, samo ga ne uporabljamo.......

Kuhinja je pa od Dan Kuchen, kupljena v Viktoriji v Kranju. Cena je bla pa brez aparatov okol 3600 eur....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
zakaj pa ne daš po steni namesto stekla epoksi barvo, rob med pultom in steno pa potegneš z silikon kitom? zgleda ulta stajliš, pa še funkcionalno je. Iz epoksija pobrišeš vse dol, brez problema, pa tudi vodne kaplice se kaj dosti gor ne poznajo, razen na kakšnem temnejšem odtenku
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
karantanka, mi imamo pralno barvo v kuhinji in pa tudi v kopalnici.... pa moram reči da je super. Prej v stanovanju sva imela svetlo barvo, sedaj pa vidiš kakšna je
smile-1.gif


Naslednje leto bova delala še zgornjo kopalnico, pa bo še manj plošči kot v spodnji. pa vse pobarvano z pralno barvo.... jest ti jo priporočam, al pralno al pa z domflokom čez
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Vse je odvisno od tega, kako sicer izgleda kuhinja - elementi, barve, razporeditev,...

Vsak material lahko izgleda obupno ali super - zato pa imamo arhitekte na tem svetu, da naredijo čudeže.
grin1.gif