Kuhalne plošče: steklokeramična-indukcijska

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
A v bloku bom mel agregat ..Bravo polde..
grims-1.gif

Jah... pises tako, kot da se taki izpadi elektrike dogajajo redno... in ja... tudi v bloku imas lahko agregat... za vsak slucaj... kaj pa ce ne bo elektrike par dni?
wink-1.gif
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.814
817
113
MB

Po moje je boljša indukcija, kot steklokeramika.

Hitrejša, lažje se čisti, plošče niso vroče, v trenutku jo ugasneš..... so pa sigurno razlike v bombončkih.... moja se zaganja, sliši se ventilator. Imel sem steklokeramiko, sedaj imam indukcijo in zaenkrat mi ni žal.

Specialci z apokalipso pa ste v napačni temi.
smile-1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.592
498
83
Ksz

Da v teh časih uporabljas plin je enako kot bi sedaj namesto telefona uporabljal cb postajo. Za vsak slučaj če bo žled da boš ostal v kontaktu s svetom
evil.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Po moje je boljša indukcija, kot steklokeramika.

Hitrejša, lažje se čisti, plošče niso vroče, v trenutku jo ugasneš..... so pa sigurno razlike v bombončkih.... moja se zaganja, sliši se ventilator. Imel sem steklokeramiko, sedaj imam indukcijo in zaenkrat mi ni žal.

Specialci z apokalipso pa ste v napačni temi.
smile-1.gif

Še eden ki nikoli ni izkusil da je bil 1 teden brez eletrike in da živi v bloku.. Rad bi te videl da to doživiš.. Sam sem bil zagovorni velik za te kuhalne plošče do leta 2014 in smo imeli na eletriko za kuhanje a po tistem dogodku se je razmišljanje obrnilo..

Ne želi si tega..

Pa sprejmi ta moj komentar kak češ nisem teoretik ampak sem pripravljen na vse.. Ko enkrat daš čez tako izkušnjo.. pa me lahko vsi po pluvate kak želite.. PLIN je zakon in pika
wink-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.946
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Ko pa začnete mešat jabolka in hruške skupaj pol se res nimam več kaj menit z vami..

Voda če ni pitna jo prekuhaš ali greš v trgovino in jo kupiš.. otrok nimam tko da nimam komu dat pira itn..

Fajn jo bos prekuhal ob suhi pipi
Prav tako bos fajnnse vozil v trgovino po zaprtih cestah. Se dobro da nisi rekel da bi paleto vode narocil prekospleta....
Ampak ti jo pa pihneš. Štrom gre po luft, vsaj glavni daljnovodi, in ponavad voda je, ker gre po zemlji, civilna zaščita pa opremi zajetja z agregati. Je pa res, da ko res zmanjka štroma za dalj časa je kuhanje najmanjša težava, tko da to ni noben argument za plin. sej tud kaminov nimamo v bajtah za primere izpada štroma. Kar lep kos države je bil pred nekaj leti brez tudi po teden dni in več. Preostali del se je pa napajal preko zadnje možne linije, ki ni bla daleč od kolapsa. Bila bi orenk štala. Govorim za žled.
 
Nazadnje urejeno:

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Po moje je boljša indukcija, kot steklokeramika.

Hitrejša, lažje se čisti, plošče niso vroče, v trenutku jo ugasneš..... so pa sigurno razlike v bombončkih.... moja se zaganja, sliši se ventilator. Imel sem steklokeramiko, sedaj imam indukcijo in zaenkrat mi ni žal.

Specialci z apokalipso pa ste v napačni temi.
smile-1.gif

Še eden ki nikoli ni izkusil da je bil 1 teden brez eletrike in da živi v bloku.. Rad bi te videl da to doživiš.. Sam sem bil zagovorni velik za te kuhalne plošče do leta 2014 in smo imeli na eletriko za kuhanje a po tistem dogodku se je razmišljanje obrnilo..

Ne želi si tega..

Pa sprejmi ta moj komentar kak češ nisem teoretik ampak sem pripravljen na vse.. Ko enkrat daš čez tako izkušnjo.. pa me lahko vsi po pluvate kak želite.. PLIN je zakon in pika
wink-1.gif
Madona si bogi bogi. A te pobožam? Jokaš, kot da si bil posiljen. Sem že kaj hujšega kot to doživel pa ne jokam.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Da si ..Ne bi bil tako žaljivo govoril do drugih..
bonk.gif


Ti si očitno bogi a te brcnem v rit.. da se boš bolje počutil
evil.gif
 
22. jul 2007
12.851
1.332
113
123
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Po moje je boljša indukcija, kot steklokeramika.

Hitrejša, lažje se čisti, plošče niso vroče, v trenutku jo ugasneš..... so pa sigurno razlike v bombončkih.... moja se zaganja, sliši se ventilator. Imel sem steklokeramiko, sedaj imam indukcijo in zaenkrat mi ni žal.

Specialci z apokalipso pa ste v napačni temi.
smile-1.gif

Še eden ki nikoli ni izkusil da je bil 1 teden brez eletrike in da živi v bloku.. Rad bi te videl da to doživiš.. Sam sem bil zagovorni velik za te kuhalne plošče do leta 2014 in smo imeli na eletriko za kuhanje a po tistem dogodku se je razmišljanje obrnilo..

Ne želi si tega..

Pa sprejmi ta moj komentar kak češ nisem teoretik ampak sem pripravljen na vse.. Ko enkrat daš čez tako izkušnjo.. pa me lahko vsi po pluvate kak želite.. PLIN je zakon in pika
wink-1.gif

Ja plin in SDO je zakon
wink-1.gif

 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.814
817
113
MB
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Po moje je boljša indukcija, kot steklokeramika.

Hitrejša, lažje se čisti, plošče niso vroče, v trenutku jo ugasneš..... so pa sigurno razlike v bombončkih.... moja se zaganja, sliši se ventilator. Imel sem steklokeramiko, sedaj imam indukcijo in zaenkrat mi ni žal.

Specialci z apokalipso pa ste v napačni temi.
smile-1.gif

Še eden ki nikoli ni izkusil da je bil 1 teden brez eletrike in da živi v bloku.. Rad bi te videl da to doživiš.. Sam sem bil zagovorni velik za te kuhalne plošče do leta 2014 in smo imeli na eletriko za kuhanje a po tistem dogodku se je razmišljanje obrnilo..

Ne želi si tega..

Pa sprejmi ta moj komentar kak češ nisem teoretik ampak sem pripravljen na vse.. Ko enkrat daš čez tako izkušnjo.. pa me lahko vsi po pluvate kak želite.. PLIN je zakon in pika
wink-1.gif

Sočustvujem s tabo, ampak odpiralca teme zanima nekaj drugega, ne pa vesoljni potop.
ne-ne-1.gif
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Da si ..Ne bi bil tako žaljivo govoril do drugih..
bonk.gif


Ti si očitno bogi a te brcnem v rit.. da se boš bolje počutil
evil.gif
Jaz nisem jokal že trikrat v tej temi in razlagal kako mi je bilo hudo cel teden brez elektrike. Zakaj sem bil žaljiv? Ker sem prispodobo dal, da si preveč poženščen in da se smiliš samemu sebi?
Jaz nisem bogi in se nisem pritoževal.Ti si pa delal dramo
Sej pravim, kupi si mitraljez za vsesplošno anarhijo, cb postajo ker bo vse crknilo, en splav za vesoljni potop, podzemni bunker za jedrsko vojno, pa nenazadnje še alufolijo da si glavo oviješ ker nikoli ne veš ali nezemljani z nami opravljajo. Sej veš po vsej verjetnosti ne boš rabil, ampak saj nikoli ne veš, tako za vsak slučaj.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Jokaš kako ne.. In celi cajt govoriš kak je eletrika zakon a plin zanič.. Ko prideš do situacije ko eletrike ni kaj boš pol? daj povej? In maš edino možnosti plin?

žaljiv si itak.. beri poste svoje.. kdor omeni plin je vse samo človek ni in takoj joka ko pravi da če ni eletrike nobena naprava ni uporabna.. če pa maš štedilnik na plin pa vsaj lahko kaj skuhaš drugače nič ne moreš itn..

Nima smisla več kaj napisat očitno si neki šmrkavec ki je vse dobil na pladnu itn..

Pa prosim pust me na miru če ti kaj ne paše..

Lp...
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.814
817
113
MB
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Jokaš kako ne.. In celi cajt govoriš kak je eletrika zakon a plin zanič.. Ko prideš do situacije ko eletrike ni kaj boš pol? daj povej? In maš edino možnosti plin?

žaljiv si itak.. beri poste svoje.. kdor omeni plin je vse samo človek ni in takoj joka ko pravi da če ni eletrike nobena naprava ni uporabna.. če pa maš štedilnik na plin pa vsaj lahko kaj skuhaš drugače nič ne moreš itn..

Nima smisla več kaj napisat očitno si neki šmrkavec ki je vse dobil na pladnu itn..

Pa prosim pust me na miru če ti kaj ne paše..

Lp...


Saj plin je tudi v redu, ampak
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
No, dragi komentatorji, iz mojega zelo enostavnega in eksplicitnega vprašanja steklokeramika-indukcija ste napravili debato malodane o pripravah na apokalipso.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Ne bom te pustil. Nisem jokal v tej temi in nisem bil žaljiv. No mogoče sem tebe užalil, ker tako razlagaš kako ti je bilo hudo. Boli nas ku.rac, da si bil brez elekktrike en teden.
Pa lažeš tudi vidim
wink-1.gif
nisem nič rekel, da je plin zanič. Sem samo dokazoval da Kalbo neresnice govori. Sem večkrat povedal, da mi je vseeno kje kdo kaj kuha. Se je šlo samo o tem ali lahko indukcija doseže temperaturo, ki jo lahko plin.

Kaj naredim če ni elektrike. Ja nič grem v gostilno ali si pa kak sendvič naredim.

Ps: Ko mi je plin zmanjkal sredi večera v nedeljo in sem bil brez avtomobila (da bi se zapeljal v dežurno bencinsko), sem pač hladilnik odprl in sendvič naredil.

Papo vsej verjetno sem veliko manj dobil na pladnju kot ti. Ne vse hitro sklepati!
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Tebe in luciano sem dal na *** Ignoriran uporabnik *** pa rišita in pišita kar četa več ne bom gledal vašega bluzenja..