Komentiranje F1 na TV3

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.122
867
113
Eto, tok o tem kok je Mecka bolsa. Bravo Kimi, Verstapen danes zanesljivo, fetl po starem, mecka pa totalni zajeb z gumam... jbg, next week :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.122
867
113
Da je MB mal bolsi v futbalu bi tud LP igral do finala, ne samo zimovanja. Tolk o teh 'da je'...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Ampak Vettel pa tudi....kjer bi lahko, zajebe. tu pa komot zmagal, pa gre naredit bedarijo...pa ne prvo letos. To niti slučajno ni Schumi material...ampak...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Odlična dirka, max obvlada, kot sem že večkrat napisal..škoda da bo drugo leto verjetno pri RB bolj kriza. res škoda. Komentar SJTVja, spet eno samo jambranje kako grdo vozijo itd. Res ne štekam tega. Če nebi bilo andraža poleg, ki zadevo rešuje, bi bil primoran ugasnit.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Ne zdi se mi pretirano, da bi bilo potrebno toliko drame s tvoje strani. pa pogrevanja juhe itd. Sploh če max kaj naredi narobe, poslušamo pol ure litanij. Dejansko se pa je včeraj dobro videlo, da je max eden od top driverjev, če ne celo letos kar top. v nekem ferzotu ali mercedesu bi bil že avgusta prvak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik in RagnarZ

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Iz 18 na 2 mesto v dirkalniku ki je tretji po zmogljivosti pove vse, pa nism njegov fan, prej bi reku da mi gre malo na zivce. V Ferrariju bi unicil Mercedes, ne pa tako kot VET. Me zanima kaj bo LEC pokazal naslednje leto, na sredini sezone bo VET zarad njega na koncu z zivci in bo vse sasije ze razbil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Kaj pa vem, max je vseeno še bolj zaletav kot vettel, drugo je se borit za 3-6 mesto pa silit z glavo skozi zid, ali pa s hamiltonom...ko bi parkrat spokalo bi tudi tega mulca prijeli za rogove.

Dandanes je v F1 potrebna pamet in ne surova hitrost.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ja sej je zaletav ampak ma se cas da nabere tudi taksne vrste izkusenj da se nauci kontrolirat ko ne gre vse po njegovo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Ne samo dandanes, ampak zadnjih koliko...5 let? odkar ga je fotr spedenal...kdaj je bilo to, 2013?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.122
867
113
Se je za bat, ja. 'Fotr' je un k so ga zarad Hamiltona odpikal, ko jim ga je 3 sezone Niko namakal? So ga na hitr odrezal, sam pr tko selektivnemu spominu je to ocitno tezko sprejet. No, saj se drugi spomnemo. Pa pravljic o nikakvi mecki, zarad katere 'fotr' ni nc naredu tudi. Hamu pa kar dobr kaze... Zdej naenkrat je to pa dober avto, ga je fotr ustimal :p Ta tvoj fotr se je pogreznu isti moment, ko mu je Alonso prvenstvo vzel. Pa naslednje leto isto... pol pa vemo kako so se ga pr Ferrariju resil. Pa mu ni blo jasno, je moral se k mecki nazaj drekat. Ena njegovih najboljsih potez ever, ga je mali Niko pral do nezavesti... Ah, kaj cm ti govort. Mogoce bi zmanjsal dozo proteinov, ce ni ze prepozn :)
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Ne zdi se mi pretirano, da bi bilo potrebno toliko drame s tvoje strani. pa pogrevanja juhe itd. Sploh če max kaj naredi narobe, poslušamo pol ure litanij. Dejansko se pa je včeraj dobro videlo, da je max eden od top driverjev, če ne celo letos kar top. v nekem ferzotu ali mercedesu bi bil že avgusta prvak.
Ni top, ker bit top voznik ne pomeni samo surove hitrsot na stezi, je pa brutalno hiter, in ko se v glavi sestavi, pa bo top. In če bo imel še avto.
Pizdim pa čez vse, ki druge rinejo s steze. Sem tudi čez Magnusna, če se spomniš, rekel, da so pri FIA bedaki, ko ga na dirki sio kaznovali, evo, kasneje so priznali, da niso imeli oprav.