Komentiranje F1 na TV3

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Mimogrede, lahko da sem pristranski, ampak se mi zgodba od Alonsa ( A Letter To My Younger Self) zdi bistveno bolj gledljiva, kot to, kar se zdaj vrti od Lewisa - samo jamranje.
:nazdravje:

Mi je Alonsa kar žal, ded si je zaslužil še kak naslov prvaka. Če bi se to zgodilo z McLarnom, bi bilo še najboljše.
#odnekdajinvednonavijacmclarna
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Kaj cmo... Verstapnu se je zgodil Verstapn ali karma is bijach, kaj se *****?

Hami pa carsko, to je to, king!

Kimi isto ala vera, finger pa v jok :)
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Max verjetno kaj takega ni storil vodilnemu ko bi zaostajal skoraj en krog. Eno stvar je ko se boris ua mesto, druga pa ko moras vodilnega spustit naprej. Kar je Ocon storil... kazen je tipicno fia, max je bil ob zmago. V glavnem komisarji so se enkrat vec kiksnili....
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Kaj naj rečem, iz dirke me je izločil popoln idiot. Ni drugih besed," je pihal od jeze mladi dirkaški zvezdnik.

Velikokrat je marsikdo isto mislil za njegove 'manevre', lahko je sam tiho. K ma cist prevec kretenizmov na grbi (razen ce hitro pozabljas), da bi ga resno jemal. Gre bolj za osebnostni razvoj. Sicer se mi pa kaj dosti vec o njem ne da. Se bo ze naucu...
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
190
58
28
Ima tudi sam vec kot eno neumnost na grbi, samo da je v danasnjem primeru sranje zakuhal dirkac, ki zaostaja za krog, ne dirkac ki se bori za svoje mesto
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Maxa bi pa morali shladit za eno tekmo, ne glede na Oconovo dejanje, se tako ne obnaša po dirki.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Se spomniš kako se je pred nekaj leti obnaša Lojza, na tisti famozni Monaco dirki?

Enim pač pogledajo skozi prste, vse za show.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Ocona bi morali takoj BLACK FLAG, pa gotovo, nobene drame.

Itak, velika razlika, ali se boriš za mesto ali pa spuščaš za krog. Še pomnite coultharda v SPAju, barabin.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
LOOOOOOOOOOOL BLEFERJI
http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=33888

pravilo je da se zaostankar umakne, ne pa da se bori za mesto...tipicne jokice hamiton in rosberg. Klasika. Če pa sekdo ne umakne pa po radiju tožijo. Pacijenti. Upam da jih bo kdo podučil naslednjič, ko se kdo ne bo umaknil in se bo boril za mesto za en krog.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
aha vidim da ta del nisem videl (reklame?) ocon ga je šel prhitevat. vseeno mislim daje ocon kriv za pripetljaj. Je pa tudi res, da bi max lahko ocenil bolje in pustil reveža. Ampak to ne pomeni da je kriv.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Karma pac. Je pa podobno eksplozivno reagiral Scumacher v Spaju (98?) ko se je zabil v pocasnega Coultahrda in ga je sel poiskat v Boxe. Se ena zanimivost, nazadnje se je zgodilo, da je zaostali za krog pokvaril dirko vodilnega leta 2001. Zajeb je pa naredil nihce drug kot Jos "the boss" Verstapen in sicer je od odzadaj nasadil takrat vodilnega Montoyo v BMWju in ga izlocil iz dirke. Cakam da Jos kaj pokomentira ko ma vedno tolk za povedat cez ostale recimo motijo ga ze banalnosti kot je nacin proslavljanja Ricciarda ob osvojenem prvem mestu na kvalifkacijah, samo zdej je sumljivo tiho, ze ve zakaj.
Drgace pa ja, Ocon je naredil glupost ampak malo sem privoscljiv, plus vse to je dobro za vsaj nek show, ker drugace je bolj zalost
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Jaz sem ob trčenju najprej pomislil na to, da je Ocon Mercedesov človek... In Hamilton je s tem prišel na prvo mesto.
In glede na to, da Ocon za naslednjo sezono nima sedeža v F1, bi po mojem dal in naredil vse za to, da ostane v tem športu, pa čeprav v vlogi butlerja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Tako kot kaže, bo lahko edino max kos hamiltonu če mu dajo pravi material..Vettel se je izgubil. Upam da se bo do drugega leta sestavil.Honda pa naj preseneti. Prosim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
Jaz sem ob trčenju najprej pomislil na to, da je Ocon Mercedesov človek... In Hamilton je s tem prišel na prvo mesto.
In glede na to, da Ocon za naslednjo sezono nima sedeža v F1, bi po mojem dal in naredil vse za to, da ostane v tem športu, pa čeprav v vlogi butlerja.
Ne samo to, baje so mu celo kar sporočili naj gre prehitevat maxa. Epiš.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Ja, Ocon je naredil glupost ampak malo sem privoscljiv, plus vse to je dobro za vsaj nek show, ker drugace je bolj zalost
Kolikor spremljam F1, ni Max še nikoli uničil dirke vodilnemu, medtem ko bi sam zaostajal za 1 krog. Eno je borba za mesto in nesreča, drugo je pa borba za zmago, ki ti jo uniči (namerno ali nenamerno) za 1 krog zaostali dirkač.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ja ni Max se nobenemu ni tako pokvaru dirke in ja dobro vozi Max ze skoraj celo sezono in bi vceraj mogu zmagat, samo vseeno mi ni prevec hudo za njega.