Kolko €€€ moreš imeti da zahaklaš hudo babo?

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Ampak to ko si ti predlago (drkanje) v bistvu pomeni, da narediš iz roke ***** pa iz tiča budalo.
Pa bi jaz raje jemo kar one taprave babe, je bolj zanimivo.

Za zmirom vaš, Batate
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Ampak to ko si ti predlago (drkanje) v bistvu pomeni, da narediš iz roke ***** pa iz tiča budalo.
Pa bi jaz raje jemo kar one taprave babe, je bolj zanimivo.

Za zmirom vaš, Batate

hysterical-1.gif


ej babate, veš one hude bejbe, kot jim ti praviš, dobro vedo, da lahko s svojim telesom dobijo takega deda kot ga same hočejo, verjetno so kriteriji teh bejb zelo visoki....in so tudi izbirčne

jaz ti predlagam da ne gledaš samo na fasado bejb ampak tudi malo na IQ karakter & stuff....ker ko leta minejo ti od grozno lepe bejbe, ostane le še grozna baba...tak da premisli
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Ampak to ko si ti predlago (drkanje) v bistvu pomeni, da narediš iz roke ***** pa iz tiča budalo.

BUAHAHAHAHA, Zdele sm pa skoro iz stola padla
hysterical-1.gif


Tole si bom dala v podpis. Ne morš no
bonk.gif
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Nimaš pojma. Rabiš samo dobro mero vztrajnosti. Saj veš trdnjavo je treba osvojiti in to na nek lep, nevsiljiv način.
wink-1.gif
Za to pa ne rabiš muchos denaros. Če je taprava se bo sčasoma ali pa takoj ogrela zate, če pa ni pa brez veze vztrajat. Če si inteligenten boš že pogruntal koliko časa bo rabila........
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Ampak tak ko jaz gledam se v BMW-jih peljejo same mačke pa nobene grde babe... naključje?
Kako to, da se pa v navadnih Cliotih takih nea vidi?

Za zmirom vaš, Batate
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Ampak tak ko jaz gledam se v BMW-jih peljejo same mačke pa nobene grde babe... naključje?
Kako to, da se pa v navadnih Cliotih takih nea vidi?

Evo tipični moški - samo pleh gleda!!!!!!!!! Potem smo pa ženske, kao, pleh whatever.
uf-1.gif
Ker če bi še kam drugam pogledal bi videl, da se dobre ženske vozijo tudi z drugimi avtomobili.

Jaz sem pa opazla, da se najboljši tipi prevažajo s starimi škodami. Ampak najbolj vztrajni so pa tisti z dobrimi avtomobili, po možnosti poročeni. Kateri misliš bodo na koncu zmagali? Pa se ne gre za pleh in denar ampak vztrajnost. Meni se res ne da tipov lovit.
redface-1.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Kak da nea padajo na pleh? No pa da razložim, kak je izgledalo, ko sn enkrat tak čisto za hec probal kero na pleh dobit:



Ravno od frizerja grem, z novo frizuro pa v srajci, mislim da sn bil kar fukiš. Zlezem v avto (2 dni nazaj oprani, da se je celi svetil), ofnem okno. Prižgem radio pa navijem rap muziko, da so naglas šopali basi, TUP TUP niggaz, TUP TUP, yeah my homie, TUP TUP in pa tak naprej... Denem si gori sončna očala, take temne leče da se me v oke ni vidlo in sn lahka neopazno skeniral babe levo pa desno. Te se naslonim na okno na komolec pa se malo vun nagnem, druga roka na volanu in se v toti pozi peljem po mestu. Čisto počasi pa elegantno in s stilom, skratka tak ko pač pozerji vozijo, kadar čejo da se jih opazi.



No da nea bom dolgovezil: če bi vi takrat vidli one ženske kere so se tam sprehajale, ko sn se jaz peljal mimo, mater pje, pa saj komaj verjameš, predno prvikrat nea vidiš. Neom nič pretiraval, če rečem da so fse, ampak to res čisto fse babe od prve do zadnje - ma čisto nobena me ni pogledala! To pa samo zato ker sn takrat še jemo enega starega Yugeca. Če bi to bil BMW, sn ziher da bi nena samo gledale, ampak bi mi zram še veselo mahale.



Mogoče ma keri drugačne izkušnje, ampak jaz samo povem, kaj se je meni zgodilo pa kak jaz vidim, da se one fine tete obnašajo...



Za zmirom vaš, Batate
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
To je bil idealen post za nasmejat cloveka navsezgodi zjutri
aplauz.gif
.

ON: Hja, moreš narest jugeca tko, da te bodo pogledale. Mal staylinga, pa ne pozabi, da mora reg. tablica mora butat ob pleh
rolleyes-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
hahahaha

čuj, mislim, da bi te bejbe prej opazile če bi se peš po gosposki pošpanciral, z novo frizurco, pa malo ofnano srajco, tak, da se ti 'ljubavni tepih' malo vun vidi (čeprav je baje zaj moderno, da si ga dedi zdepilirajo), ampak vem, da je to nekim tudi všeč, pa seveda špegle gor...pa sproščena hoja...gre huda bejba mimo in se kao "nehote" zaletita, se začneš opravičevat in ji rečeš: 'oprostite, res mi je žal, a se vam lahko odkupim z eno kavico?'
wink-1.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Moj desc ma enga starga cliota, brez servo volana in klime. Zakon avto!

Z njim sva mela road tripe in same lepe spomine. Ne dam ga!
cheer.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
meni ni važen pleh, važno je če delajo legenzici, pa če so amortizeri ok....pa tak, ko šiša fensi avto, če se niti redno poseksat ne moreš v njem (ker so tipi , nekateri, full občutljivi na svoje3 jeklene konjičke, še bolj kot za svoje bejbike)