Koliko ste najdlje čakali?

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
u bolnci na pregled 5 ur...drugač sm dlje edin k sm letela čez štenge pr 11ih na urgenci seveda.
bi mogla na prejšn pregledu dve uri pa pol čakat da bi mi sploh kri uzel...pa so me pol spravl mimo vrste in sm bla fertik v pol ure(ne vem zakaj ker nism nč težila pa jamrala...). Zdej pa čakam na izvide od petga decembra
 

vejca

Pripravnik
Moja hči nazadnje ko je bila pri svoji zdravnici je čakala nekaj manj kot dve uri, pred njo so pa bili trije.
Za naslednji pregled se je naročila in bila ob uri ko je bila naročena tudi na vrsti brez čakanja.
Samo žal nimajo vsi zdravniki da bi naročali.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik pikica pravi:
u bolnci na pregled 5 ur...drugač sm dlje edin k sm letela čez štenge pr 11ih na urgenci seveda.
bi mogla na prejšn pregledu dve uri pa pol čakat da bi mi sploh kri uzel...pa so me pol spravl mimo vrste in sm bla fertik v pol ure(ne vem zakaj ker nism nč težila pa jamrala...). Zdej pa čakam na izvide od petga decembra

Dej hitro potalej alte, ker glede na tvoje zdravstveno stanje in težave ne boš več dolgo ...



Noker

p.s. ampak ker pri napovedi usode nikoli nimam sreče, si lahko sigurna, da te čaka še dolgo življenje ...
cheer.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Od 1 zjutraj do 6 na urgenci zarad neke aritmije čudne (3 ure mi je srce razbijal v čudnem ritmu)

5 ur za vzet kri, narest EKG in počakat na rezultate. Bil sem skoraj edini na urgenci, gužve ni bilo...dohtarjev pa tud ne.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
Moja hči nazadnje ko je bila pri svoji zdravnici je čakala nekaj manj kot dve uri, pred njo so pa bili trije.
Za naslednji pregled se je naročila in bila ob uri ko je bila naročena tudi na vrsti brez čakanja.
Samo žal nimajo vsi zdravniki da bi naročali.

Tudi pri tistih, ki naročajo, čakaš ......
uf-1.gif


Noker
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
jest pa sploh ne hodim h zdravniku! bil sem nazadnje pred 5 leti, čakal pomoje okol 1,5 ure!

lucky me!
wink-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Se ti ne zdi, da ima svizec zadnje časa polno dela z zavijanjem čokolade ???


Noker
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Najdlje sem čakala kakšni dve uri. Ne vem točno, vedno pa je bilo treba čakati. Tudi zaradi tega se najraje izogibam zdravnikov.

Zdaj pa so menda v našem zdravstvenem domu uvedli naročanje pacientov in preden prideš pokličeš, pa ti pove uro, kdaj naj prideš. S tem naj bi se čakalne vrste zmanjšale. No, od takrat me še ni bilo pri zdravniku, tako da ne vem, kakšen je dejanski učinek.

V glavnem čakanje ubija.
rolleyes-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
So mi pa nazadnje, ko sem bila na pregledu, kri jemali eno uro. Preden mi je žilo našla, (na desni roki jih itak nikoli ne najdejo), pa potem, če jo je že, je žilica počila in ni šlo. Pa tako naprej. Končno je po eni uri le pricurljajo nekaj krvi, da so jo lahko uporabili za preiskavo. Moje roke so pa naslednji teden bile v takšnih modricah, kot bi me celo nogometno moštvo preteplo.
crazy1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Enkrat 8 ur (poškodbeni, gužva za popizdit), enkrat pri okulistu uro in pol (nenaročen, urgentna stvar), sicer pa manj kot uro hvalabogu
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Prisel zjutraj v cakalnico. Ura, hmmmm kaj pa vem, verjetno okrog 7. Nisem prisel na vrsto. Zdravnik domov in sem sel do popoldanskega. Se prej pa sem sel notri in prosil, ce bi lahko bil sedaj prvi na vrsti ker sem ze celo dopoldne tukaj od zjutraj. To se je k sreci tudi zgodilo in potem seveda pogledi popoldanskih bolnikov -> tale je komaj prisel pa ze prvi na vrsti
crazy1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
Če čakaš si si sam kriv ker si prišel prekmalu. Če imaš uro ob 10.30 in prideš minuto prej ne boš dolgo čakal, če pa prideš pol ure prej boš čakal da bo ura 10.30

Haha, to bi bilo super. Če bi bilo to res.