Ko bom velik bom dimnikar...

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Naj nekaj razčistimo! Ne da jih branim, tudi jaz jih ne maram, ker samo kasirajo za NIČ opravljenega dela, ampak oni imajo od tega bore malo!!! Niso nič krivi za to. Delajo za male pare, smetano pa pobira firma oz. direktor oz.lastnik oz.manager! Kot povsod drugod!

Seveda,mehankar dobi do 4 eur/h ko ti sraufa avto,ti placas pa 30eur/h za srednji rang avtomobila,pa jest lahko samo recem da men res dol visi kaksne stroske ima njegov delodajalec,kaksne stroje on vsako leto bolse kupi itd,meni lahko tisti mehankar avto v vsaki garazi z jaskom sraufa.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Naj nekaj razčistimo! Ne da jih branim, tudi jaz jih ne maram, ker samo kasirajo za NIČ opravljenega dela, ampak oni imajo od tega bore malo!!! Niso nič krivi za to. Delajo za male pare, smetano pa pobira firma oz. direktor oz.lastnik oz.manager! Kot povsod drugod!

Tega se zavedam, zato sem pa komuniciral na kulturnem nivoju. Če bi pa on to kasiral v svoj žep, bi se pa drugače menila
10.gif
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Citat:
Uporabnik VitoC pravi:
Kaj pa če pride do požara?

A ni tako, da moraš met pregled dimnikarja, da ti zavarovalnica sploh kaj prizna??(seveda če je vzrok peč)

Ja, pomoje je tako. Če ti hiša pogori zaradi vžiga v dimniku, pa nimaš potrdila o pregledu oz. čiščenju, od zavarovalnice dobiš NIČ.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Že, že... ampak ti k.rci pridejo in kasirajo ne glede če imaš star iz opeke zidan dimnik ki je res lahko nevaren ali pa nov rostfraj dimnik in kuriš na plin. Pa nič jih ne briga če se greješ s toplotno črpalko/klimo ali na drva, če imaš dimnik ga mora "očistit" in zaračunat. Konkurence pa ne smejo imet, da bi lahko izbral drugega.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.379
5.896
113
pri taščici
pa še benificirano delovno dobo imajo.
No pri nas za mizo pregleda dimnik, enkrat je bil nekdo (mislim da se takrat še niso najavljali) ki je nekaj težil. je pa res da takrat dimnik ni bil omeden, sicer pa foter spuca preden pride
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No pri nas v firmi je pa malo drugače. Je prišel par let nazaj in vprašal, če lahko očisti, Ker je bil ravno čas, sem rekel, seveda. Samo pridite v soboto, ker med tednom ne morem imet cele delavnice hladne. In res pride v soboto. Mu pokažem dimnik in povem naj ga kar ornh spuca. Je dobro uro fest garal, da ga je spucal in zraven jamral, kolikor se je dalo.
No od takrat zopet čistimo sami, ker ga ni več na spregled
smile-1.gif


lp
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Nism vedu da je tisti pildek od racuna tolk vreden
smile-1.gif


No ja ucer sm se z starci mal pogovarju pa jih uprasu, kdaj je sploh nazadne biu pr ns, pa se nespomneta tko da ga najbrz ni blo ze kake 2 leti
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.379
5.896
113
pri taščici
brat se je leta 2004? "zanimal" za službo in so mu na razgovoru rekli da je?!
Če pa to drži pa ti ne morem dokazat z uradnim dokumentom
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Verjemi meni da ne obstaja več.

Obstaja delovna doba s povečanjem, ampak po moje bo ta denar pri Kapitalski družbi pohrustal kdo drug kot upravičenci.

Topa ne bi vedel kdo vse so, včasih so imeli beneficirano delovno dobo tudi baletniki.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.988
113
EU
Gavran >Bodite strpni ne samo do ciganov ampak tudi do virusov AIDSA in triperja>

Narobe imaš napisano.
Moralo bi pisati:
Bodite strpni ne samo do ciganov, ampak tudi do dimnikarjev
hysterical-1.gif