Kam je šel fitness?

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Ne vem, upam da ja, ker to je že čisto absurdno.
Sem pa videl primerke v tem stilu, na nogah se vaje ne poznajo tako hitro, predvsem če jih ne delaš prav, pa obupajo in delajo samo zgornji del telesa.

Edit: sicer pa google "skip leg day" in imaš par specimenov
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
noge se delajo zaradi tudi tega ker se bolj testosteron izloča po telesu, pa se ti telo hitreje spreminja sam dosti folka nwe to.. glede vaj pa je tak.. vredu je če ma fitnes kletko, ti je lažje pol..
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Smeh tega folka je tud, da k ga daš kak badminton igrat, k je mal bl hit za migat, vidš kok je to štorast nemotoričn in brez koordinatike folk, pr enmu sm prou crknu od smeha, lah bi reku, da se giblje k deda
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Pa to je fotošop a ne?
Kje pa, vidim na fitnesu še hujše primerke.

Res ne vidim, v čem je fora se nabikat gornji del, da se premikaš kot da bi bil v gipsu, hkrati pa ima noge take kot jaz roke (pa nimam niti približno popajskih). Sploh meča, to pa izgleda, da skoraj vsi spuščajo.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Vidim da so se zadeve spremenile od časov, ko sem še občasno zavil v fitnes.... smo noge takrat bolj nabijali kot zg. del
smile-1.gif


Meni te vaje za zg. del niti niso bile tak interesantne, vedno me je vleklo bolj k jačanju nog...... še vedno imam noge take kot ti cepci roke
smile-1.gif