kdo svinja klopce?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jaz nimam nobene mržnje do psov, ampak če grem jaz v gostilno al pa na gostinsko teraso, pričakujem da bom jedel in pil med ljudmi in z ljudmi, če grem k maši, pričakujem, da bom med ljudmi itd...in na drugi strani, če grem v svinjak, pričakujem, da bom s prašiči in če grem v pesjak pričakujem, da bom z psom itd...dragi pasjeljubec, a mi dovoliš, da se družim z ljudmi?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ja madona, sedaj si pa res malo pretiraval....
wink-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
A to je pretiravanje, če pričakujem, da bom kosilo pojedel z ljudmi in med ljudmi?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pa kam ti zahajaš, da imaš take težave? Jaz še nisem imel težav z živalmi v gostilnah, plažah....
rolleyes-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kakšne težave? A pričakujem preveč, če hočem kosilo pojest skupaj z ljudmi in ne s tujim iznakaženim in slinastim psom?
Saj nekatere ščenetarce, baje tud s psom sexajo, a bi moral še jaz?
Vse kaže, da bo treba začet še ščenetarje s čevapi fotrat...
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.662
262
113
sam si mal glup! od sranja po tvojem vrtku si prešel do gostiln, cerkve, svinjaka...
glede tega v gostilnah se strinjam s stabo, sam na vrtu pred gostilno me pa ne moti tok!

mene bl motijo v gostilnah mulci stari 3-5 let k kričijo, jokajo, se podijo med mizami, pa kaj naj? a jih nej zastrupim, al kaj? al naj starše mal bl grdo pogledam in jim dam vedit, da me kričeči mulci pač motijo?! In kaj je narobe, če imaš psa za družinskega člana? sej je dost bl normaln kt ti, pa še razmišlja bl kt ti! ve kdaj si žalosten, kdaj si vesel, kdaj te je strah, zna te spravit v dobro voljo, v slabo, zna biti tečen... ti pa drugega ne premoreš, kot tečnarit ostalim na tem svetu!!!
in ja, zame bojo psi vedno družinski člani! sicer pa, kdo si ti, da mi bos govoru, koga imam jest lahko rad, koga ne, in kako ga imam rad?! na živce mi grejo taki, (pomoje si ti tak), ki imajo psa, sam zato da neki bevska pred bajto in da imaš občutek varnosti, oz. ker ga imajo pri sosedih, pa ga imejmo še mi. dejmo ga na 3m ketne, eno uto, en star lonc, blato pod nogami, nobene sence poleti, vode kolikor jo pa deževnica nateče v posodo, pozimi naj led liže,... sej je sam pes, zakaj bi se trudil?! če bi kdaj imel kakšno žival rad, bi videl da ti lahko dost več vrne kot en človek, in ti tud več pomeni!

še zdej nisi povedu, zakaj je tablica zlomljena na tvojem vrtu?! tud nisi dobr razčistil, a imaš ti vrtiček 10x4m, al imaš njivo? na njivi, ne vem zakaj bi te motili?! Kot sm že reku, ista fora je z gozdom, kamor hodiš nabirat gobe!
in klopce v parkih... dost več jih mi sami umažemo, kot pa psi! eni si zavezujejo čevlje na sedišču, drugi sedijo na naslonjalu in imajo noge na sedišču! a oni te pa ne motijo tok, da bi jih zastrupu?
rolleyes-1.gif


dobra fora je tista, da je utopija, da bi bil rad v cerkvi z ljudmi - kdor tja hodi, že meji na omejenost...!
 
Nazadnje urejeno:

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A to je pretiravanje, če pričakujem, da bom kosilo pojedel z ljudmi in med ljudmi?

Žal mi je ko moram to rečt, ampak glede na tvoje poste,,TI sploh nisi za med LJUDI..
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pa saj te sprašujem kje to hodiš, da imaš take težave s kužki? Jaz jih nimam nikoli...
smirk-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.662
262
113
a je to mogoče, da mu je zmanjkalo besed???

hitr naj en napiše da je čez mesto pelu 120, mogoče se bo spet oglasil z novimi izjavami?!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
mene bl motijo v gostilnah mulci stari 3-5 let k kričijo, jokajo, se podijo med mizami, pa kaj naj? a jih nej zastrupim, al kaj? al naj starše mal bl grdo pogledam in jim dam vedit, da me kričeči mulci pač motijo?! In kaj je narobe, če imaš psa za družinskega člana? sej je dost bl normaln kt ti, pa še razmišlja bl kt ti! ve kdaj si žalosten, kdaj si vesel, kdaj te je strah, zna te spravit v dobro voljo, v slabo, zna biti tečen... ti pa drugega ne premoreš, kot tečnarit ostalim na tem svetu!!!
Ti imej za svoje družinske člane kar hočeš, ampak to imej zase!
Aja, tebi gredo v gostilni na živce pa mulci in otroci ki kričijo? A niso gostilne narjene za ljudi? In pol se sprašuješ kdo je normalen, al tist, ki ima za svoje družinske člane ljudi al tist, ki ima za svoje družinske člane pse? Vse si povedal.
In ja tud ljudje zasvinjajo klopce mize, so "packi" itd...ampak to so ljudje. In konec koncev, če ljudje sexajo med sabo se tudi lahko zgodi, da se bo človek med sexom okužil z določeno boleznijo, ampak to je rizik katerega se vzame v zakup. A ti mogoče potem raje sexaš s žvaljo/psom, ker obstaja možnost da boš naletel, na večjo človeško "prasico" kot je tvoj pes?
Normalen človek ve, da je človek človek, pes je pa pes

Pa tista, da v cerkvah niso ljudje itd...točno pove da tvoji družinski člani lajajo.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
še zdej nisi povedu, zakaj je tablica zlomljena na tvojem vrtu?!
Neboš verjel, ampak tisti ki je to naredu, ni zraven napisal druge table na kateri bi pisalo zakaj je to naredu.
Lahko si pa mislim svoje. Verjetno je to naredu en ščenetar, ki mu ni blo všeč, da svojga psa ne sme več peljat srat v mojo solato in po moji njivi sprehajat.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.662
262
113
hja... mal si spet pretiraval! vem kaj so ljudje in kaj so psi. Hotu sm ti povedat so lahko za ene bolj moteči mulci k se derejo in cvilijo na vseh valovnih dolžinah, druge pa pač motijo psi, k mirno ležijo zraven lastnika in so tiho. In če grem jest na južno v nedeljo, ko sem ves skurjen, in bi rad mir, verjemi da raje vidim da je okoli mene 5 psov, kot pa 5 mulcev! Sej tuki se gre za to, kdo bolj moti! A tebe ne moti en mulc k se dere? Sej mladi psi se podobno derejo in cvilijo, ko jim rata dolgčas, lastnik pa še kar kofetka tam za mizo. Aha, in če so ljudje lahko mažejo klopce, psi jih pa ne smejo? Pa še to, ne poznam psa, k bi sam skoču na klopco in jo nasvinjal, zato da taki kot ti, ne bi mogl sedet tam. Spet je kriv lastnik, k mu reče hop hop, da ga lahko boža ko on sedi na klopci.

Tisto z sexom si čist narobe razumel! Sej ti se tud mogoče bl razumeš s kakšnim kolegom, pa vseen ne porivaš njega, ali pač??? pa sej s otrokom tud ne sexas, ali pač? Prijateljestvo je eno, sex je pa drugo, a ne?

In trenutno ni med nami člana družine, k bi lajal! Bi pa zelo rad, da bi enkrat bil... in tud bo kmalu... in ga bom dost raje poslušal kot pa tebe bral!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Sori, ampak ti in tebi podobni ne ločite človeka od psa. Pes je žvau in žvau bi morala imet mesto drugje kot človek.
Po tvojem bi blo tud uredu da bi kmet s kravo prišel na kafe v gostilno, saj bo manj moteča kot en pijanc. A si predstavlaš kako bi zgledalo v gostilni, al pa kje drugje, če bi vsak, ampak res vsak, svojega hišnega ljubljenca pripeljal sabo? En psa, drugi mačko, tretji papagaja, četrti pitona, želvo, zlate ribice, konja, kozo, ovco, pujsa itd....a si sploh predstavljaš kako bi to zgledalo, če bi vsi tako neumno razmišljali kot razmišljajo/te ščenetarji? Pa pismo, a ste ščenetarji res tako na stomater bedasti?
In nikol nisem trdu, da je pes kriv, ker je z lastnikom prišel v gostilno. Lastnik psa je kriv.
Pa dejte si že zapomnit, da imate psa zase!
 
Nazadnje urejeno:

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Stardec je očitno eden tistih nazadnjaško mislečih retardov, ki mislijo, da ima na Zemlji človek absolutno prednost pred ostalimi živimi bitji.

Stardec... daj si že enkrat vbiti v glavo: nekateri nimamo psa samo zase!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Človek IMA absolutno prednost pred ostalimi živimi bitji. Če misliš da ne, se zakolji, da bo imel tvoj pes kaj jest. Mogoče ga s solato fotraš?
Citat:
Stardec... daj si že enkrat vbiti v glavo: nekateri nimamo psa samo zase!
Vem, večina vas ima psa zato, da z njim nadlegujete ostale ljudi. In to je tisto kar je moteče.
Drugi lastniki psov pa so tisti, katerih psi pomagajo invalidom, policijski psi, reševalni psi itd....ampak zdaj ne govorimo o teh psih. Sem mislu, da ti je to jasno.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Ja... človek ima absolutno prednost - pri uničevanju Zemlje. Tu imaš prav. Drugače pa nikakor ne mislim, da ima človek absolutno prednost. To, da ti tako misliš te postavlja v še v slabšo luč (če je to sploh možno).

Torej, ko je una mularija v KR mučila mačke si ti pomislil: pismo, so si najdli dobre igrače. Ali, ko kot posledica izlitja nafte umre na tisoče živali si misliš: ko jih jebe, kaj so pa počele tam na obali !?

O čem govorimo... govorimo o psih in njihovih lastnikih ne glede na to kaj psi počnejo. Če ti v vrsto postavim 10 psov z lastniki boš znal ločiti kateri pes je za tebe "pozitiven" kateri je pa le "ščene"? Odkrito dvomim. Lahko gremo pa stavit? Recimo za tvojo njivo (takrat, ko bo polna solate).
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj sem reku, če ti misliš, da je tvoja žena (če jo imaš) večja packa kot tvoj pes, sexaj raje s psom. Človek je itak po defoltu pracica.