kdo svinja klopce?

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
...svinje pasjeljubske, oziroma njihovi ščetinasti prenašalci parazitov!
Večkrat sem na sprehodu čez Rožnik opazil, da se je razpasla navada, da pasjeljubci svoje cucke posadijo na klopice. Večinmoa se sami niti ne vsedejo. Tako je večina klopic totalno blatnih od pasjih tac. Fino, kam naj se pa jaz vsedem?!?
jezen.gif


Sedaj bom tudi jaz na spehodu lepo prehodil vse klopce na poti, morda še kakšno poščijem, da bo zadovoljstvo popolno!
evil.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Večkrat sem na sprehodu čez Rožnik opazil, da se je razpasla navada, da pasjeljubci svoje cucke posadijo na klopice. Večinmoa se sami niti ne vsedejo.

Posplošuješ ali....?
In zakaj nisi takrat stegnil jezika?
In zakaj sedaj?

In ne, nisem iz LJ in moj pes ne sedi na klopci..( beri: nima časa....)
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Večkrat sem na sprehodu čez Rožnik opazil, da se je razpasla navada, da pasjeljubci svoje cucke posadijo na klopice. Večinmoa se sami niti ne vsedejo.

Posplošuješ ali....?
In zakaj nisi takrat stegnil jezika?
In zakaj sedaj?

In ne, nisem iz LJ in moj pes ne sedi na klopci..( beri: nima časa....)

Na enem sprehodu sem videl tri različne cucke na klopcah. Posploševanje? Morda. Vsaj 90% klopc ima odtise pasjih tac.

Stegnil jezika? Naj jaz vzgajam bebce, ki jim ni jasno čemu je klopca?!?

Kaj sedaj? Precej bedasto vprašanje! Evo ti bedast odgovor: gorjačo v roke pa psa in pasjeljubca v pašteto predelat.
10.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Večkrat sem na sprehodu čez Rožnik opazil, da se je razpasla navada, da pasjeljubci svoje cucke posadijo na klopice. Večinmoa se sami niti ne vsedejo.

Posplošuješ ali....?
In zakaj nisi takrat stegnil jezika?
In zakaj sedaj?

In ne, nisem iz LJ in moj pes ne sedi na klopci..( beri: nima časa....)

Na enem sprehodu sem videl tri različne cucke na klopcah. Posploševanje? Morda. Vsaj 90% klopc ima odtise pasjih tac.

Stegnil jezika? Naj jaz vzgajam bebce, ki jim ni jasno čemu je klopca?!?

Zakaj pa nebi vzgajal bebcev.....glede na tvoje pisanje, ti pameti ravno ne manjka....četudi jo boš uporabil samo z gorjačo
priden.gif


In če bi DOBRO prebral kaj sem napisal bi videl da se moje tretje vprašanje navezuje na drugo postavljeno vprašanje...ki pa še slučajno ne pomeni to, na kaj si ti BUTASTO odgovoril.
 
Nazadnje urejeno:

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ampak resno, da bi psa posedel na klop je bedasto. Psu po vsej verjetnosti niti ne ugaja, mogoče lastniku, ki ga skrbi, da njegov štirinožec ne bi bil preveč umazan?

Sicer pa nihče ni omenil ljudi, ki radi sedijo na naslonu in z nogami mažejo klop ... prekleta mularija!
hysterical-1.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
nekdo je predlagal gorjačo in omenjal pašteto...verjetno to velja tudi za mularijo
hysterical-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
...svinje pasjeljubske, oziroma njihovi ščetinasti prenašalci parazitov!
Večkrat sem na sprehodu čez Rožnik opazil, da se je razpasla navada, da pasjeljubci svoje cucke posadijo na klopice. Večinmoa se sami niti ne vsedejo. Tako je večina klopic totalno blatnih od pasjih tac. Fino, kam naj se pa jaz vsedem?!?
jezen.gif


Sedaj bom tudi jaz na spehodu lepo prehodil vse klopce na poti, morda še kakšno poščijem, da bo zadovoljstvo popolno!
evil.gif

Ob vsej populaciji homo sapiensov, ki po klopcah pleše, zliva pijačo, spušča spermo, kozla, sedi na naslonjalu in "noge počiva" na sedalnem delu ali pa klopce kar uničuje ter v veliki meri v bližnjem grmovju tudi ščije in serje (ter svojega dreka seveda ne pospravi z vrečkami) si ti kot problem zamazanih klopc izpostavil "svinje pasjelubske".

Si ti danes kaj pil /kadil /snifal ali si vedno "malo drugačen"?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.287
-8.467
113
In ljubitelji ščenetov znova iščete xy izgovorov in valite krivdo in pozornost na druge. Tu je tema o ščenetih na klopcah in ne o klošarju, ki serje v grmovju ok?
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
jah nekaterim pač ni jasno kje je pasje mesto. mam psa, pa ga ne bi dajal na klopco. je pa res da se velik stvari počne na klopcah, pa to nobenega ne gane.
smirk-1.gif
 

princip

Pripravnik
20. avg 2007
113
0
16
Lj
Psa se nisem videl da bi na klopci sedel, razen parih izjem. Sem pa videl dosti tekacev, ki si zavezujejo superge z nogo na klopci.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Takšne zadeve se rešuje s čudnimi čevapčiči. Ko se teh čevapov pes naje, klopc ne svinja več dolgo. In kar je še važnejše, ščenetar v bodoče tudi bolj pazi kam svojega psa pelje na sprehod in srat.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
In ljubitelji ščenetov znova iščete xy izgovorov in valite krivdo in pozornost na druge. Tu je tema o ščenetih na klopcah in ne o klošarju, ki serje v grmovju ok?

Kaj tebi ni jasno? Poglej teme in boš videl o čem je tema. Tema je o tem, kdo svinja klopce. Če si funkcionalno nepismen in iz naslova ne znaš razbrati teme potem ti priporočam, da se ne oglašaš.

In verjemite (sam psa pogosto sprehajam tam) - skoraj vsakič vidim primere, katere sem sam navedel in izredno redko vidim primere, katere je navedel odpiratelj teme (še takrat pa so to tisti psi na baterije, katere "pasjeljubci" sploh nimajo za pse). In preberi, kar sem napisal - niti slučajno nisem govoril o klošarju, čeprav ga res lahko dodamo na seznam onesnaževalcev.

Vse, ki sugerirate, da bi zadevo rešili z zastrupljanjem psov, prosim, da podate še predlog kako postopati proti mulariji. Saj če recimo zastrupimo njih bomo rešili 90% "onesnaževanja" klopic. Zakaj bi se torej ukvarjali s tistim morda odstotkom, če bi lahko problem začeli reševati tam, kjer se ga res splača.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Takšne zadeve se rešuje s čudnimi čevapčiči. Ko se teh čevapov pes naje, klopc ne svinja več dolgo. In kar je še važnejše, ščenetar v bodoče tudi bolj pazi kam svojega psa pelje na sprehod in srat.

In s tem rešiš kaj.
Že s postom si se izkazal kot popolni primitivec. Če bi te pa dobil, da kaj "nastavljaš" pa verjemi, da te lastna družina ne bi prepoznala, ko bi se vrnil iz urgence.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Citat:
Uporabnik princip pravi:
Psa se nisem videl da bi na klopci sedel, razen parih izjem.
Torej si JIH videl...
smirk-1.gif

Zopet nekdo, ki je funkcionalno nepismen, ali pa dela v politiki. Bistvo pismenosti je razumevanja bistva vsebine. In če ti iz spodnjih dveh stavkov razumeš le tisto, kar si izpostavil potem mi je jasno, kako je raziskava pred parimi leti pokazala tako visoko stopnjo nepismenosti v sloveniji.

Citat:

Psa se nisem videl da bi na klopci sedel, razen parih izjem. Sem pa videl dosti tekacev, ki si zavezujejo superge z nogo na klopci.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Funkcionalno nepismen si ti.
smirk-1.gif

Še enkrat preberi zgoraj citirani stavek in ga poskusi razumeti. Torej, Princip na klopci sedečih psov še ni videl - razen parih izjem. Torej jih JE videl, pa čeprav samo izjeme. To vsak povprečno pameten človek zna razbrati in razumeti.
S svojim odgovorom stardecu si pa dokazal, da ste pasjeljubci bolj primitivni od vaših ljubljenčkov.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
In s tem rešiš kaj.
Že s postom si se izkazal kot popolni primitivec. Če bi te pa dobil, da kaj "nastavljaš" pa verjemi, da te lastna družina ne bi prepoznala, ko bi se vrnil iz urgence.
Kaj rešim? ja to da drugič ščenetar bolj pazi kaj s svojim ščenetom zganja in kam z njim hodi.
Je pa tvoj stavek in grožnja, kako bi pol ti človeka fental itd... dokaz, kakšni primotivci ste ščenetarji.
Vsak ščenetar bi se moral zavedat, da ima psa zase in zaradi sebe. Torej ne nadleguj s svojim psom ostale ljudi!