Katera tablica je zdaj najboljša?

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Točno to me zanima. Kaj je ta trenutek najboljše po vašem mnenju? Za Apple vemo, Air rules med Apple tablicami. Kaj pa Android tablice? Katera je po vašem mnenju najboljša, in zakaj je boljša od Aira?
evil.gif
Mi je Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition všeč... Pa iPad Air je tudi lep...
Pa še razlog povem, zakaj to sprašujem: sicer imam iPad 2, ki bi ga menjal za nekaj, pa ne vem kaj. V bistvu, od vsega rabim le, da mi remote desktop dobro laufa.Pa UMTS povezavo mora imeti. Zaželena je pa vsaj full HD resolucija.
LP!
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Zamenjaj za ipad air, vse ostali bo strel v koleno, ce si navajen na ios...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
992
113
Celje
Obišči stran
Je šel kdo iz klasičnega ipada na minija?
Vedno pogosteje se nosi zraven, in bi prav prišlo kakšen centimeter manjše ohišje...

Je na trgu kakšna win 8" tablica?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Kolega je šel iz klasičnega iPada na minija, totalno navdušen.
Stalno ga nosi s sabo, velikost mu še vedno ustreza, je pa lažji in lepše sede v roke (njegovo mnenje, seveda).
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz sem tudi šel iz navadnega na minija. Zdaj imam sicer aira pa mi je tudi kul, navadni pa je res preveč "bikast".
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Jaz bom šel iz ipad 2 na Nokio Lumio 2520, ko bo na voljo...
To tudi sam razmišljam, kvalitetna izdelava in kamera. Windows 8.1 se pa tudi zelo dobro obnese na tablicah.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Ipad mini je OK. Ne prevelik, ne pretežki. Prenosljiv skoraj kot telefon. Na na njem lahko narediš vse kot na tavelikem. Ima pa eno veliko prednost. Komot lahko tipkaš po tipkovnico v landscape načinu, tudi če imaš majhne dlani. Uporbljam prvo generacijo minija in še sedaj 99.9 % stvari na njem deluje tekoče. Pri zdejšnjem nakupu priporočam Ipad mini 2 z retino.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik map pravi:
Ipad mini je OK. Ne prevelik, ne pretežki. Prenosljiv skoraj kot telefon. Na na njem lahko narediš vse kot na tavelikem. Ima pa eno veliko prednost. Komot lahko tipkaš po tipkovnico v landscape načinu, tudi če imaš majhne dlani. Uporbljam prvo generacijo minija in še sedaj 99.9 % stvari na njem deluje tekoče. Pri zdejšnjem nakupu priporočam Ipad mini 2 z retino.

Jaz imam to in je odlična stvar. Za tipkanje pa tako ni problema, tudi v pokončnem je še prevelik. Pravzaprav veliko hitreje tipkam na blackberry-u (pa tudi na Z10, kadar ga dobim v roke). Imamo pa doma še ipad prve generacije, ki bi bil sicer povsem v redu, ampak je postal obupno počasen oziroma se zatika pri delovanju. Pa sem ga že postavil na novo in ni bilo nič bolje, tako da sem bil primoran v nakup novega. Sem pa imel v rokah tudi android tablice, ampak kolikor sem preskušal, ni druge kot ipad (mini).

Jernej
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Android tablic si ne kupuj! Kupi si windowsovo, zagotovo boš zelo zadovoljen. Ker android je že na telefonih polom, kaj še le na tablicah ...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Android tablic si ne kupuj! Kupi si windowsovo, zagotovo boš zelo zadovoljen. Ker android je že na telefonih polom, kaj še le na tablicah ...

bonk.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Bolano. Jaz na note 10.1 nimam nobenih težav, če pa kupujete prestigiote, razne kitajce ali pa tablice iz spara je pa to vaš problem. Sem imel ipad 1 in 2 in ju nič ne pogrešam, sem na Android tablici bolj zadovoljen. Je pa res, da ni vsaka dobra.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
No, malo bolj resno, ni Milka , ampak imam Samsungovo Tab 3 10.1 in dela v nulo. Mam gor eno dirkačino in nič ne šteka, tako, da sem zadovoljen.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Android tablic si ne kupuj! Kupi si windowsovo, zagotovo boš zelo zadovoljen. Ker android je že na telefonih polom, kaj še le na tablicah ...


....nicku primeren odgovor.
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Katero tablico se kupuje v 2016. Velikost najraje 10'', cena nekje do 250 eur (+-30). Več ali manj klasična uporaba (internet, pdf, kak igra,...). Še najraje Android.

Bo pa zadeva veliko in pogosto v uporabi, tako da ravno vsak "klump" tudi ni OK.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik elrado pravi:
Še najraje Android.

Bo pa zadeva veliko in pogosto v uporabi, tako da ravno vsak "klump" tudi ni OK.

To dvoje se izključuje!
cool-1.gif