Katera mobilna aplikacija je najbolj ažurna?

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.872
637
113
EU
Sprobal sedaj malo AmiGO po Ljubljani v času gužve in mi ponuja povsem neprimerne predloge, običajno okrog po obvoznici, čeprav se da prek stranskih poti priti hitreje do cilja. Skratka zaenkrat se ni še ravno izkazal. Te pa vmes sam opozori na stacionarni radar, tudi če ga ne uporabljaš za navigacijo in samo deluje v ozadju.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
Sprobal sedaj malo AmiGO po Ljubljani v času gužve in mi ponuja povsem neprimerne predloge, običajno okrog po obvoznici, čeprav se da prek stranskih poti priti hitreje do cilja. Skratka zaenkrat se ni še ravno izkazal. Te pa vmes sam opozori na stacionarni radar, tudi če ga ne uporabljaš za navigacijo in samo deluje v ozadju.
Domačini ne potrebujejo navigacije. Verjetno bolje poznajo obvoze kot neka taka navigacija oziroma kdorkoli ureja te obvoze.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
smešen si...
Zakaj smešen. To je žalostno, da ti že ob 7 dnevni preizkusni dobi odtrgajo 19.99€. Sedaj pa so problemi z vračilom. Pričakujem, da bi 19.99€ vzeli po 7 dneh, če bi se za to odločiš ne pa prej oziroma če preizkus prekličeš po dveh dneh. Še sedaj mi niso vrnili in se dopisujemo s suportom.
Žalostno. Že samo zaradi tega nikoli več.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.762
2.126
113
odtrgajo ali rezervirajo? ni isto je pa res, da s temi sredstvi ne moreš razpolagat
ampak 19,99 pa res ni življenskih
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
odtrgajo ali rezervirajo? ni isto je pa res, da s temi sredstvi ne moreš razpolagat
ampak 19,99 pa res ni življenskih
Kakor za koga. Pa ne gre se samo zaradi 20€ ampak zaradi principa. Če ti odtrgajo iz računa 20€ je to odtrgano in ne rezervirano, kaj ne, in če, ko to prekličeš, po parih dnevih ne dobiš nazaj je to kaj. Zame Kraja!