Katera mobilna aplikacija je najbolj ažurna?

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Glede na morje podobnih tem, je vprašanje, če bomo ugotovili kaj novega, ampak katera mobilna navigacija kot so npr. Google maps, Waze, Sygic ima po vašem mnenju najbolj ažurne podakte o prometu na poti in jih tudi najbolj koristno sproti uporablja, da recimo izbere boljšo/hitrejšo pot?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Hvala za komentarja. A pa Google maps tudi potem sproti prilagodi pot npr. se na AC naredi gužva pred teboj in ti potem med vožnjo ponudi drugo pot?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Jaz uporabljam tudi Tom Tom Go, je ažuren in pa na desni strani zaslona imaš premico poti, na kateri so vsi radarji, zastoji ....
Z zeleno puščico ti ponudi alternativno, hitrejšo pot.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.345
5.387
113
Hvala za komentarja. A pa Google maps tudi potem sproti prilagodi pot npr. se na AC naredi gužva pred teboj in ti potem med vožnjo ponudi drugo pot?

Seveda... In to je tisto kar dela bistveno bolje, vsaj na mojih poteh kot Tom Tom, ki sem ga imela v avtu.

Če grem v guzvi nekam, prižgem tudi, če vem kam. Da vem, kdaj je ETA, pa ce so rdeci odseki, da me pelje kje drugje, ce bo hitreje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.345
5.387
113
Imam, seveda. In redno posodabljam vse skupaj. Nimam la vec live TTja. Imela prve 3 leta. Zadeva je bila neuporabna. Pa sem nickolikokrat šans dala, v želji, da bi bila OK, ker bi seveda bilo bistveno bolj ajnfah, kot telefon pa kabel pa ne vem kaj. Obup...

Seveda, ko mi je preteklo 3letno obdobje, nisem narocnine za to placevala...
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Gugl. Dobiva podatke od vseh.
Garmin mi ni več ker ko prižgeš njihovo aplikacijo jo težko ugasneš. Stalno nekaj teži v ozadju.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Google Maps in TomTom AmiGO skoraj vsak dan primerjam. Oba sta daleč pred konkurenco.
Pri raznih zaporah in delih je TomTom bolj pravočasen, pri zastojih pa bolj konservativen. Po drugi strani pa Google Maps bolje zaznava spremembe v gostoti prometa.
Rekel bi, da v večini primerov ponujata podobne podatke, se pa zgodi, da je kdaj boljši eden ali drugi. Oba tudi lepo preusmerita. Ne bi dal posebne prednosti kateremu.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Samo da preizkusim. Mi ni za dajat podatkov od kartice za preizkus. Saj potem bi jo kupil če je res ok. 20€ za celo leto ni nek znesek. Kolk denarja zmečemo za manj pomembne stvari. Samo taka da dela tudi v avtu AA. Sem jih nekaj preizkusil pa ne dela v avtu.
Saj ta amigo je dober samo zakaj za hudiča ne morejo dodat slo jezika.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
TomTom GO dela v Android Auto. Sam imam sedaj sicer kar TomTom AmiGO, ki v ozadju lepo opozarja na radarje tudi, če uporabljam Google Maps. ;)
Ne spomnim pa se, ali je treba za preizkus vnesti kartico.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
TomTom GO dela v Android Auto. Sam imam sedaj sicer kar TomTom AmiGO, ki v ozadju lepo opozarja na radarje tudi, če uporabljam Google Maps. ;)
Ne spomnim pa se, ali je treba za preizkus vnesti kartico.
Ja najprej je treba vnest kartico. Vem da dela tomtom go v AA toda ne skrekane verzije. No vsaj jaz je še nisem dobil take da bi delala tudi v AA.