Katera mobilna aplikacija je najbolj ažurna?

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Naložilo mi jo je na telefon brez problema. Toda v AA jo ne prikaže. Sicer nisem šel še v avto toda na telefonu pod prilagajanje zaganjalnika jo ne prikaže.
Če ti ne zazna aplikacije naredi sledeče: odpri AA nastavitve, nato pojdi čisto dol, kjer piše različica in na njo klikni 10x. Nato klikni na 3 pikice zgoraj desno in izberi nastavitve za razvijalce, ter obkljukaj neznani viri. Na koncu pritisni ponovno 3 pikice zg. desno in izberi zapusti razvijalski način.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
Če ti ne zazna aplikacije naredi sledeče: odpri AA nastavitve, nato pojdi čisto dol, kjer piše različica in na njo klikni 10x. Nato klikni na 3 pikice zgoraj desno in izberi nastavitve za razvijalce, ter obkljukaj neznani viri. Na koncu pritisni ponovno 3 pikice zg. desno in izberi zapusti razvijalski način.
Imam omogočene neznane vire pa mi je ne prikaže.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Samo da preizkusim. Mi ni za dajat podatkov od kartice za preizkus. Saj potem bi jo kupil če je res ok. 20€ za celo leto ni nek znesek. Kolk denarja zmečemo za manj pomembne stvari. Samo taka da dela tudi v avtu AA. Sem jih nekaj preizkusil pa ne dela v avtu.
Saj ta amigo je dober samo zakaj za hudiča ne morejo dodat slo jezika.
Ne rabiš dajat nobenih podatkov od kartice. V trafiki si kupi kartico paysafe za 10€ žal manj ni možno, naredi račun v safepay-u in plačuješ vse v google trgovini s tem. Tako jaz delam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MoonRacer

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ne se preveč ukvarjaj se s tem tipom, ker je prilagojen program, ki ne razume slovensko. Ves njegov doseg je "vtipkaj tri pikice"... Potem ti bo pa težil v nedogled da omogoči neznane vire. Še sam pa ne ve zakaj. Pa če mu 1000x poveš da imaš to omogočeno in da ne deluje.
Aplikacija ti ne bo delala na android avtu, če je ne boš kupil. To ti je pa tudi vsa znanost.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: map, zakon in WPT78

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Za druge sicer na vem ampak v VAG-ih sta Android Auto in CarPlay lepa in uporabna dodana vrednost. Je pa seveda odvisno od vsakega posameznika in osebnih preferenc glede uporabe različnih aplikacij, ki so na voljo. Večina pa se ne brani Google maps-a na glavnem zaslonu enote, glede na to, da je znano, da so fabriške OEM navigacije v vozilih precej slabše in za povrhu le te niti nimajo slovenskega vodenja (velika večina).
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Sej na 2 VAG imam brezžični ACP. Zadeva dela u nulo. Apple maps, gmaps, waze, herewego. Še T2go, ki je preglednejši in enostavnejši za radio kot Tune in dela v nulo. Ampak ko berem sosednjo temo o AA me vse skup mine, da bi kdaj to imel. Polizdelek na kubik, pa kolker vem ni uradne podpore v SLO in so vse zadeve kompromisi.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Alesss

Fizikalc
24. sep 2013
282
31
28
Pa saj to delajo vgrajeni GPSi povsod, samo narocnino za live storitve moras imeti. Ze moj citroencek to zna, ampak v kompaniji s tomtomom, s katerim imam pa bistveno slabse izkusnje kot z GM.

Modeli avtov od katerega leta naprej cca. ?

Toyota (Touch2 , letnik 2017) ima LIVE ?

od kod črpajo zeleno/oranžno/rdeče informacije: iz TP-radijski valovi-Val202 ali iz tvojega telefona-internet ?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.458
5.470
113
Citroen c5 aircross, letnik 2019. Karte so tomtomove. Ne vem, na kaki nacin prodobivajo info. Sigurno jim kje na strani pise.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Glede na morje podobnih tem, je vprašanje, če bomo ugotovili kaj novega, ampak katera mobilna navigacija kot so npr. Google maps, Waze, Sygic ima po vašem mnenju najbolj ažurne podakte o prometu na poti in jih tudi najbolj koristno sproti uporablja, da recimo izbere boljšo/hitrejšo pot?
Če se že držimo naslova teme, ki bi moral bit

Katera mobilna NAVIGACIJA je najbolj ažurna? in ne aplikacija.

Potem je moje mnenje GM v povezavi z AmiGO.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78 in krava