Katera mobilna aplikacija je najbolj ažurna?

zakon

Guru
16. maj 2008
8.610
710
113
toti Maribor
Zakaj smešen. To je žalostno, da ti že ob 7 dnevni preizkusni dobi odtrgajo 19.99€. Sedaj pa so problemi z vračilom. Pričakujem, da bi 19.99€ vzeli po 7 dneh, če bi se za to odločiš ne pa prej oziroma če preizkus prekličeš po dveh dneh. Še sedaj mi niso vrnili in se dopisujemo s suportom.
Žalostno. Že samo zaradi tega nikoli več.
Zakaj pa si sploh dal podatke o kartici, če si zgolj testiral? Naročnino bi lahko uredil šele po preteku poizkusne dobe.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
Zakaj pa si sploh dal podatke o kartici, če si zgolj testiral? Naročnino bi lahko uredil šele po preteku poizkusne dobe.
Ne gre tako. Preden aktiviraš preizkusno dobo te avtomatsko preusmeri na kartice-o s katero naj bi plačal. Saj ravno v tem je fora, da ne moreš preizkušat preden ti ne poberejo denarja iz kartice ali safepaya kot sva o tem debatirala.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
Ta je mal lopovska, če te prej vsaj ne opozorijo, da ti bodo trgali z računa, če ne prekineš naročnine.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
Ravno to govorim. Samo kaj ko ti takoj odtrgajo po parih sekundah. Po dveh dnevih sem preklical. Toda ne vrnejo tako hitro kot odtrgajo. Bi pričakoval da te po 7 dneh vprašajo ali boš podaljšal ali preklical in ti potem odtrgajo. Meni niso sedaj pa ne vem ali je šlo samo pri meni kaj narobe ali je to splošna praksa.
Sem podal vračilo naročnine in piše preklicano in vrnjeno toda sedaj je že par dni pa še vedno ni nakazano. Barabe.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
Pa mi je drugače všeč in bi jo tudi obdržal kljub naročnini, ker mi res teh 20€ ne predstavlja nekega "življenskega" zneska kot to nabija netko, sem itak o tem že pisal samo da pa te na tak način odirajo to je pa kraja in ravno zato sem preklical.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.745
2.552
113
Takoj, ko hoče kdo kartico od mene.... končamo.

Pa tega je enkup, ko računajo da boš pozabu. Enkup folka pa ima toliko naročnin, da še opazi ne.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
110
10
18
Se vedno mislim da niso trgali ampak samo rezervirali. Zeli pogost pa se rezervac8ja sprosti po 30 dneh
:bonk:Kaj je zate trgati ali rezervirati mene niti ne zanima. Jaz samo vem da meni na računu manjka19.99€
Aja za preizkus 7 dni ti potem rezervirajo denar za 30 dni :valjamse:
No dobro da vem za drugič
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.783
2.094
113
Ne vem kaj ti je smesno pateticnega rezanja za usivih 20 eur
Lej ce ti stvari niso jasne jih pac ne uporabljaj...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.568
3.603
113
Eh jaz imam za 13€.
Pač bil med prvimi.
Screenshot_20230512_211754_Google Play Store.jpg
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.778
1.689
113
Vsak dan primerjam gmaps in tomtom. Gmaps super zaznava podatke o zastojih, ampak si jih ne zna pravilno interpretirat.
Lep primer včeraj. Prometna nesreča na ac, par km zastoj, temno rdeče obarvano na zemljevidu.
Iz izkušenj vem, da se to lepo načakaš. Gmaps javi da se čaka 5 min in me vodi dalje po tej poti.
Tomtom mi najde obvoz, pot se mi zaradi tega podaljša za ca. 7 min.

Kasneje en javi po radiju da so čakali več kot 20 min. In to se vsaj meni konstantno dogaja na gmaps. Vidi da je zastoj, ampak me suvereno pelje not.
Radarji so tudi več ali manj neuporabni v gmaps. Sem zaradi tega v avstriji že lepo plačal. Tomtom javi vse.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.568
3.603
113
Vsak dan primerjam gmaps in tomtom. Gmaps super zaznava podatke o zastojih, ampak si jih ne zna pravilno interpretirat.
Lep primer včeraj. Prometna nesreča na ac, par km zastoj, temno rdeče obarvano na zemljevidu.
Iz izkušenj vem, da se to lepo načakaš. Gmaps javi da se čaka 5 min in me vodi dalje po tej poti.
Tomtom mi najde obvoz, pot se mi zaradi tega podaljša za ca. 7 min.

Kasneje en javi po radiju da so čakali več kot 20 min. In to se vsaj meni konstantno dogaja na gmaps. Vidi da je zastoj, ampak me suvereno pelje not.
Radarji so tudi več ali manj neuporabni v gmaps. Sem zaradi tega v avstriji že lepo plačal. Tomtom javi vse.
Ne govori tega, zadrži zase, že sedaj jih gre preveč na obvoz, bo še samo slabše.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Steve

Guru
13. avg 2007
9.778
1.689
113
Ni res...zaenkrat :) pri konkretno tem zastoju je večina lepo šibala naprej po ac, enih par nas je samo zapustilo ac na izvozu, 2km pred zastojem
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
Torej do kam smo sedaj prišli. Gmaps je sicer odličen navigacijski program, vsaj kar se iskanja in ostalih informacij tiče (razen radarjev in zadev, ki bi jih uporabniki poročajo sami); vendar če pa dejansko želiš, da te pravočasno preusmeri po obvoznici oz. alternativni poti (npr. zaradi nesreče na cesti), je pa bolje poseči po konkurenci kot je npr. ta Tom Tom?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.907
654
113
EU
... če nadaljujem misel ...

Tega zadnjega (Tom Tom) sedaj nisem imel veliko priložnosti preizkušati na daljših poteh (razen tu in tam po mestu, kjer mi pa noben program v resnici še ni predlagal neke dobre alternative; tudi ker se striktno držijo prometnih predpisov in ni morda vsaka v praksi boljša bližnjica legalno korektna bližnjica).

Sem pa na daljših poteh večkrat uporabil Sygic, ki mi je dejansko dajal alternativne poti vmes, a sem upal izbrati le tisto, za katero sem že vnaprej iz izkušenj vedel, da je prava (sem preveril vse prometne podatke itd.); ker nikoli zares ne vem, kaj to za njega pomeni 45 minut ali 2 ure prej ipd. - ker lahko bi me vodil čez gorovja, ali pa tudi druge države, kjer se ti lahko zgodi, da boš več čakal na meji kot pa bi v neki vrsti pred nesrečo ipd. Ta ima tudi možnost javljanja prometnih dogodkov, samo ne, če uporabljaš Car Play, ker kar naenkrat ni več te izbire/gumba na zaslonu.

Pri Waze pa mi je bilo všeč ta del, ko so uporabniki sami javljali dogodke na cestah, kar mi je še posebej prišlo prav v državah, kjer imajo malo slabšo prometno kulturo (torej kje stojijo vozila ob cesti oz. na odstavnih pasovih, kjer so luknje na cestah, policijske zasede ipd.) - za iskanje alternativnih poti, pa si ga prav tako ne upam uporabljati.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.610
710
113
toti Maribor
Torej do kam smo sedaj prišli. Gmaps je sicer odličen navigacijski program, vsaj kar se iskanja in ostalih informacij tiče (razen radarjev in zadev, ki bi jih uporabniki poročajo sami); vendar če pa dejansko želiš, da te pravočasno preusmeri po obvoznici oz. alternativni poti (npr. zaradi nesreče na cesti), je pa bolje poseči po konkurenci kot je npr. ta Tom Tom?
Tako je. Jaz uporabljam zgolj TomTom in me še ni razočaral. Tudi obvoze ponudi lepo in pravočasno.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Vse kar ponuja tomtom ponuja tudi sygic. Enako ali še boljše in lepše.