Kanarski otoki - Tenerife

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Midva oz. nazadnje mi smo ga vedno rentali. Itak so v primerjavi z velikim delom sveta dokaj poceni. Mogoče lahko zdržiš tudi brez, ampak jaz ga definitivno priporočam.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.822
205
63
Slovenija
Glede rentacarja je za vse kanare isti odgovor: autoreisen.com, najmanj komplikacij, ponavadi manj čakanja, nobene blokacije sredstev...

Glede izletov na Lanzarote, tudi akvarij ni slab. Ali pa ZOO na Fuerti. Ampak, na Tenerifih je za otroke bolje poskrbljeno, več izbire. Splača pa se seveda pogledat čisto vse otoke.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Kako je pa z zavarovanjem pri autoreisen.com v primerjavi z billiger-mietwagen.de zavarovanjem "ohne Selbstbeteiligung (durch Erstattung)"
Gledam ceno in je tam tam, 10€ je pri autoreisen.com ceneje za 7 dni in pa otroški sedež gratis, ne vem pa kakšno zavarovanje je vključeno v ceno?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.756
2.042
113
za šankom
Kako je pa z zavarovanjem pri autoreisen.com v primerjavi z billiger-mietwagen.de zavarovanjem "ohne Selbstbeteiligung (durch Erstattung)"
Gledam ceno in je tam tam, 10€ je pri autoreisen.com ceneje za 7 dni in pa otroški sedež gratis, ne vem pa kakšno zavarovanje je vključeno v ceno?
Cicar, payless.es, autoreisen, plus car imajo v navedeni ceni všteto popolno zavarovanje, billiger ti pa proda njihovo zavarovanje, torej narediš škodo, renta car firma ti zaračuna soudeležbo (excess) katero ponavadi zablokirajo na tvoji kreditni kartici, potem pa ti naknadno z vsemi potrdilo o škodi urejaš povrnitev sredstev pri billigerju, drugače pa na spletni strani autoreisen ti lepo piše kaj je zajeto v ceno, na kanarcih niti pomislim ne, da bi avto vzel kje drugje kot pri zgoraj naštetih, so daleč najugodnejši pa še ne rabiš vsake praske slikat predno avto prevzameš, da ne omenjam hitrosti na salterjih
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.822
205
63
Slovenija
finta pri autoreisen je v tem, da ti ne naredi blokacije sredstev na tvoji kartici. kar pomeni, da nimaš jurja € zablokiranih in jih lahko tam porabiš.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.483
1.261
113
Iskajoč brata
mi smo tudi že kupili karte in rezervirali spanje... Ima kdo kakšen predlog za parkirišče, en teden, marco polo?
Hvala za predloge...

LP
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.102
113
Parkos.eu izberi marco polo pa jih bos dobil... jaz zadnje case koristim avioparking v resnici pa ni velike razlike med njimi
 

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Kak nasvet, kje gledati karte od 22.4. do 1.5. za tenerife? Glede datumov smo relativno fleksibilni, sli bi za prvomajske praznike. 2 odrasla, 3 otroci (vsi pod 12). Gledal sem ze skyskanner, ryanair iz letalisc v okolici (munchen, dunaj, zagreb, trst, benetke) pa pride najceneje okol 1500€ za vse.

tnx u
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.254
189
63
Kak nasvet, kje gledati karte od 22.4. do 1.5. za tenerife? Glede datumov smo relativno fleksibilni, sli bi za prvomajske praznike. 2 odrasla, 3 otroci (vsi pod 12). Gledal sem ze skyskanner, ryanair iz letalisc v okolici (munchen, dunaj, zagreb, trst, benetke) pa pride najceneje okol 1500€ za vse.

tnx u
Malo ste pozni, dvomim, da bo kje kaj bistveno ceneje. Poglej easyJet iz Milana (MXP), če vam ni predaleč.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
492
459
63
Kak nasvet, kje gledati karte od 22.4. do 1.5. za tenerife? Glede datumov smo relativno fleksibilni, sli bi za prvomajske praznike. 2 odrasla, 3 otroci (vsi pod 12). Gledal sem ze skyskanner, ryanair iz letalisc v okolici (munchen, dunaj, zagreb, trst, benetke) pa pride najceneje okol 1500€ za vse.

tnx u
Na žalost neugoden datum za poceni lete. Če malo zamaknete datum npr od 26.4. do 5.5. dobiš iz Bergama karte za cca 130 na osebo, seveda ni vključena ročna prtljaga.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.483
1.261
113
Iskajoč brata
primerja cene: Na letališču 55€, v okoli s prevozom 35€ + ključe pustim....
Se splača... Je kdo že imel težave, zaradi premikanja avtomobilov? Predvidevam, da to potem s kombiji prepeljelo na letališče? Jaz imam 2 otroka, ki rabita stovčke...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.102
113
s kombijem te odpeljejo gre za par minut in je ceneje in bolj enostavno razen če greš na parkiršče ki je na vhodu na terminal kar je pa cena krat 3... stolčkov za optroke pa res nimajo
jaz še rajši pustim ključe tam ker jih ne morem izgubiti in nisem imel nikoli problemov tudi ko so mi premikali avto iz bergama na malpenso
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.701
3.582
113
s kombijem te odpeljejo gre za par minut in je ceneje in bolj enostavno razen če greš na parkiršče ki je na vhodu na terminal kar je pa cena krat 3... stolčkov za optroke pa res nimajo
jaz še rajši pustim ključe tam ker jih ne morem izgubiti in nisem imel nikoli problemov tudi ko so mi premikali avto iz bergama na malpenso
Tako je. Še lažje pa če ostale potnike in prtljago odložiš na terminalu, sam greš pa v miru parkirat avto in se s shuttlom pripelješ nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SoulMan

kajn

Guru
5. okt 2007
2.483
1.261
113
Iskajoč brata
Tole mi ponudi iskalnik:
1677682399162.png