Kameleon in njegovo moderiranje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Model...

Vsakič ko sva se zapela pri šravfariji (vsa čast da ti je to sploh ratalo)....si pokazal obraz pubertetnika ki mu ni prav ko mu nekdo dokaže da, se da kaj razstavit tudi drugače.....

Razumem....si šravfal avtomobile.....nekaj malega sem jih tudi jaz (poleg kamijonov).....ampak da pri fu.... motorki kosilnici...mopedu greš zapenjat v neke brezvezne detajle in si se pri tem sposoben na, smrt skregat in bit zraven še užaljen..... WTF res!
A veš kje je v tej zgodbi problem? Če si mu stisnil ban zarad tega. To pomen, da ti manjka ena bistvena zadeva, objektivnost.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Vidim da se te ni nič prijelo. Ko se te ni dal z normalnimi prijemi skulirat, smo šli pač višje od tebe. Mimogrede, nisem jaz kontaktiral admina.
:valjamse:
a to ste se prav nekje na pijači dobili in se zmenili ali kar prek foruma ali kako? :D
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
A veš kje je v tej zgodbi problem? Če si mu stisnil ban zarad tega. To pomen, da ti manjka ena bistvena zadeva, objektivnost.
Ubistvu sploh ni bil banan......mu grem pa zaradi alternativnih pristopov pri šravfanju na organ...

Ker če njemu uspe nekaj odšravfat po postopku X je to to......ni šans da to še kdo po Y.....pika konc!

In zato me organsko ne prenese....pred tem pa z mano ni imel problemov!

Aia pa še biciklo mam z 3x10 setupom.....on je pa na, 1x11 (12?) <---- in to je najboljše po iznajdi narezanga kruha!
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Model...

Vsakič ko sva se zapela pri šravfariji (vsa čast da ti je to sploh ratalo)....si pokazal obraz pubertetnika ki mu ni prav ko mu nekdo dokaže da, se da kaj razstavit tudi drugače.....

Razumem....si šravfal avtomobile.....nekaj malega sem jih tudi jaz (poleg kamijonov).....ampak da pri fu.... motorki kosilnici...mopedu greš zapenjat v neke brezvezne detajle in si se pri tem sposoben na, smrt skregat in bit zraven še užaljen..... WTF res!
Stari moj če bi to bil tvoj problem :) te sploh problema ne bi blo.
Vidim, da ti še kr ni jasno kaj ti Kalbo že 538 postov dopoveduje (ja glej ded gre meni hudo na živce dostikrat, v bistvu še bolj kot ti... samo tule glede tvojega moderiranja pa bolj prav ne bi mogo met). Saj verjetno ti nikoli ne bo.... Če smo že pri obrazih pubertetnika, nastavi si ogledalo ;). Ne išči teh obrazov pri drugih.
Si glih z zadnjim postom to spet dokazal :) (tem s prenosi na peciklu popolnoma nepotreben komentar). Ne moreš, da ne bi šel iz svoje kože in bil glavni frajer. Pa mi smo lahko pubertetniki, ti kot mod bi se pa naj drugače obnašal. Če si kao nek vzor za forum in delaš "red" pa take fore.

Ni se nikoli šlo za dokazat, da se da kaj drugače ampak tvoje zagovarjanje polovičarskih rešitev, ko je pa rešitev kot je treba preprosto dostopna in poceni ;). In ti tega nikoli nisi htel razumet. Če smo že pri šraufariji. Ampak tema ni o tem kak šraufaš mopede ampak o tem kak (ne)moderiraš po forumu.

V trenutni debati niso problem drugi ampak si problem ti. Tako, da ne vleči zaj problemov drugih sem. Čas je, da se svojim posvetiš.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Ubistvu sploh ni bil banan......mu grem pa zaradi alternativnih pristopov pri šravfanju na organ...

Ker če njemu uspe nekaj odšravfat po postopku X je to to......ni šans da to še kdo po Y.....pika konc!

In zato me organsko ne prenese....pred tem pa z mano ni imel problemov!

Aia pa še biciklo mam z 3x10 setupom.....on je pa na, 1x11 (12?) <---- in to je najboljše po iznajdi narezanga kruha!
Mene tud ne, zarad diskov pa še česa...in... kaj ima to veze s tvojim katastrofalnim pristopom k moderiranju? Objektivnost ti manjka.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Mene tud ne, zarad diskov pa še česa...in... kaj ima to veze s tvojim katastrofalnim pristopom k moderiranju? Objektivnost ti manjka.
Logično....sedaj vaju motim jaz....

.....ko/če mi te uspe nastavit za moderatorja ga boš pa motil ti.....

Pač rabita nek ventil v lajfu.....

Janša je šel....na ženah si pa ne upata!!!
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Iz posta v post dokazuješ svojo nezrelost.
Kaj majo Janša in žene veze pri tvoji nedorastlosti za moderatorja?

Ded daj začni pri sebi pucat za začetek, niso drugi krivi za to. Vidiš mogoče še kako drugo temo o kakem drugem modu, ki svojega dela ne opravlja kot je treba? Je ni ne, kaj ti to pove?
Vidiš kakega druge moda, ki ostalim daje zaničevalne vzdevke, neke zaključke kjer se sam postaviš v kao nadrejen položaj, ipd? Pa nima veze al so to uporabniki foruma al pa politiki al pa palček Smuk? Nekak ne, tebi gre to odlično v vsakem postu kjer je govora o tebi.

Tak da bolj zgleda, da ti rabiš ventil. Meni je gladko vseeno za Alter če je al ni od jutri dalje. V bistvu vsak dan bolj glede na trenutni nivo. Tebi pa kot kažeš ne najbolj. In je tebi en izmed glavnih ventilov. Drugače bi šel do Mavericka in reko glej ded folk ni zadovoln daj me skini kot moda.

Vem, da tega itak neboš razumel in to je tudi moj zadnji post v temi, ker nima smisla več dopovedovat. Upam, da je tudi Kalbo tolk pametn, da neha. Ker če do zaj nisi dojel ti lahko še nasljednjih 538x to napiše in bo stanje nespremenjeno.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Zadaj je prekletstvo vzorcev odraščanja in nezmožnosti samorefleksije,...v smeri potrdila o nakazani psihopatski potenci. Aaaaampak...dokler so takšni pred kamerami, v imenu ljudstva in za rajo,...move along, nothing to see here, just another day in Greznica county.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Logično....sedaj vaju motim jaz....

.....ko/če mi te uspe nastavit za moderatorja ga boš pa motil ti.....

Pač rabita nek ventil v lajfu.....

Janša je šel....na ženah si pa ne upata!!!
Če ob takem postu admin ne dojame, da ti pač nisi za to, potem pa res ne vem. Če bo uredil ok, če pač ne, bo treba it drugam.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Ja dej spelji že to. Mislim pa, da tegale nisi dobro premislil. Sam osebno bi raje videl, da bi se ti usedel s kom na kak pir in poslušal kaj ti ima za povedat, pa se vseen mal umiril s temi bani vsevprek.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sem kar dobro premislil gospod (upam da) bodoči moderator :evil:

Želim bit konstruktivna :srce: opozicija....pa da te vidmo masterminda....
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Sem kar dobro premislil gospod (upam da) bodoči moderator :evil:

Želim bit konstruktivna :srce: opozicija....pa da te vidmo masterminda....
Podčrtano je navjerjetneje paradoks. Mislim, da gre za tip paradoksa imenovan Paradoks o lažnivcu...ko lažnivec reče: Jaz sem lažnivec. Faaaak no, kva se dogaja a veš...ne more bit lažnivec, če je rekel, da je lažnivec ampak aja...a je lažnivec? V tukajšnjem primeru ni lažnivca, ampak je konstruktivna opozicija, ki pa je že AlanFordovski poslovni model...
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Zato ti sam sebi v špeglu ne rečeš......psihiater?