Kameleon in njegovo moderiranje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Narobe si razlagaš......

Turbo namerno provocira s to izjavo......prvič sem jo samo pobrisal....kar je opazil je začel najedat stem...ker pač rabi pozornost in rad izziva za bv....nisem edini ki je to opazil....in nisem edini ki ga to moti!

To ti razlagam že drugič btw....očitno si tud ti en tak Turbobitch ki je lačen pozornosti?
Jest pa teb že ntič razlagam, da to ni razlog za ban. Sam ti se ne daš, gladko stisneš ban do avgusta in že ntič izvrstno prikažeš kok zelo narobe je naredil tisti, ki te je postavil za moderatorja. Največja ironija bi pa bila, če se dečko v javnosti pokaže z novim tipom.... ;) .

Pa še enkrat, ne meni podtikat nekih oznak. To, da te goba provocira si povzročil sam, tud najin konflikt si ti skuhal.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Še zmer nismo prišli do odgovora v kakšnem smislu je izjava "Tonin je gej" zrela za ban uporabnika. Če te pa sprovocira tako čip izzivanje, potem pa spet pridemo do enakih zaključkov, kot že 26 strani te teme, da si nezrel za moderatorja. Zdej si pa to razlagej kokr ti paše, tud če dramo vidiš.
In ja, mi je jasno da te goba izziva.
Gre zato, da nedorasli smrkci s takimi izjavami iščejo pozornost. Na nek način pa si vsi želimo, da bi bil forum malo bolj resen in je potrebno smrkce vzgajati. Vzgoje pa žal ni brez palice in korenčka.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Gre zato, da nedorasli smrkci s takimi izjavami iščejo pozornost. Na nek način pa si vsi želimo, da bi bil forum malo bolj resen in je potrebno smrkce vzgajati. Vzgoje pa žal ni brez palice in korenčka.
Problem nastane, ko je nedorasel smrkec v vlogi tistega, ki tala korenčke pa palice.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Povsem smiselno je, da se z vami ukvarja nekdo, ki je na samo malo višjem nivoju. V vrtcu tudi običajno ne pazijo otrok univerzitetni profesorji.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ta stavek je v bistvu huda žalitev za veliko večino uporabnikov Alterja...
 
  • Haha
Reactions: B81

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Ni ta stavek prav nobena žalitev, je zgolj nerazumevanje problema, ki ga ustvarja kameleon. Tudi ti se lahko hitro znajdeš v položaju, ko se dotični moderator ne bo strinjal s tabo, pa boš hitro brisan, banan in podobno. Pa sploh nima to nobene povezave s tem, ali se drugače razumemo, ali pa ne. Povsem normalno je, da pač eni nismo kompatibilni med sabo.
 
  • Haha
Reactions: Pepe

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Vidiš, ta del tudi mene ne moti. Tud s svizcem sva se počla, pa sem fasal ban. Problem je ban ko se dotični moderator ne strinja s tabo in te bana kr tako za brezveze, o takšnih banih govorimo tukaj.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Vse so vedno drugi krivi, samo ti in goba sta največja svetnika.

Za prepir sta vedno potrebna dva. Glede na to, kako se hvalite, da ste pametni in razgledani, bi kameleona z lahkoto nadmudril in se ognil vsemu.
Kameleon je bil nadmudren kot ostali sralci, s tipko prezri.
Ko pa je postal heroj, je tipka čudežno izginila.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Sam še črne magije me optožiš.......pa boš HEROJ na kvadrat! :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Jest pa teb že ntič razlagam, da to ni razlog za ban. Sam ti se ne daš, gladko stisneš ban do avgusta in že ntič izvrstno prikažeš kok zelo narobe je naredil tisti, ki te je postavil za moderatorja. Največja ironija bi pa bila, če se dečko v javnosti pokaže z novim tipom.... ;) .

Pa še enkrat, ne meni podtikat nekih oznak. To, da te goba provocira si povzročil sam, tud najin konflikt si ti skuhal.
Tebi marsikaj ni jasno. Sedaj ali se delaš glupega (kar malo verjamem) ali pa si res toliko glup, da tega že ntič ne dojameš.
Še enkrat, kar sem ti ni dolgo tega nazaj napisal:
Tu se vidi kdo ima privilegije. Če bi bil kameleon vsaj malo moderatorja bi tega trolla od kalbota že zdavnaj zbrcal iz foruma, da ne bi nikoli več povohal tega foruma, ne pa da dopušča, da že toliko časa stresa to greznico po forumu. Potem pa naj samo še kdo reče, da to ni privilegija. Sedaj ali se ga boji al nima jajc al pa sta golobčka:sprasujemse:
Tolk sranja kot ga je nasral ta kalbo to ne prebereš nikjer. LOL
Nekateri so-smo bili banani za veliko manj, kot ti, ki gnojiš sedaj že par let, pa nič.
Pa ne samo za dan, dva, tri, tri mesece, nekateri tudi trajno. Tako da ja, karkoli si dobil, si dobil premalo. Dokler je bilo po tvoje in te nobeden ni "diral" je bilo vse v redu, pljuval si po ostalih uporabnikih, ki so se pritoževali čez kameleona, dokler se ni spravil na tebe. Sedaj pa v jok in na drevo.
Gospod Kalbo ima celo naziv Guru:valjamse::bonk::sprasujemse::nigladek:

In če mene vprašaš so to privilegije. Ali se te boji tako ali drugače (kar malo verjamem) ali pa pač ni dorasel funkciji, ki jo opravlja.
Na žalost to velja kar za nekaj uporabnikov, ki se imajo tu gor za šerife in se jih moderatorji bojijo. Sicer ne vem zakaj? Ker bi forum propadel! LOL
Itak jih je večina brez hrbtenice in bi se kmalu vrnili, če ne pa tako ali tako, ne bi bila neka škoda za forum.
Vesel bodi, da jaz nimam kakšne funkcije, ker, če ne, te ne bi banal samo od tu ampak še od kje drugje.
Ker takega "gnoja" pa res ne prenesem.
 
  • Haha
Reactions: kalbo
I

Izbrisan uporabnik 474

Nekateri so-smo bili banani za veliko manj, kot ti, ki gnojiš sedaj že par let, pa ni

Da si komaj 6 mesecev na forumu, pa si že bil vsaj 1x banan, je tudi svojevrsten dosežek.
Da pa veš, da nekdo "gnoji" že par let, ti pa komaj 6 mesecev gor, pa kaže ali na to, da lažeš, ali pa si obseden z dotičnim uporabnikom. Še ena možnost je, da nimaš jajčk in si ustvaril alter profil, ampak to si menda že zanikal...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Če veliko potrebo opravljaš na alterju si prej ali slej usran tudi sam. In ko si posran od samega sebe je čas za nov profil. In potem redno ponavljanje te iste vaje. Ob tretji ponovitvi bi moral dobit titulo sralec. To bi bila tudi najpogostejša titula tukaj gor.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Da si komaj 6 mesecev na forumu, pa si že bil vsaj 1x banan, je tudi svojevrsten dosežek.
Da pa veš, da nekdo "gnoji" že par let, ti pa komaj 6 mesecev gor, pa kaže ali na to, da lažeš, ali pa si obseden z dotičnim uporabnikom. Še ena možnost je, da nimaš jajčk in si ustvaril alter profil, ampak to si menda že zanikal...
Ti imaš očitno težave z pismenim razumevanjem. Še en GURU Zanimivo da se oglašajo sami GURUJI :valjamse: :bonk:
Kje sem napisal, da sem bil v teh 6 mesecih že kdaj banan :sprasujemse:
Kje sem napisal da nisem alter profil, nekoga ki je bil že prej tu gor :sprasujemse:
To je več kot očitno in nikoli nisem zanikal. Kdo sem, oziroma kdo sem bil ni pomembno, ker itak je polovica uporabnikov, alter profil nekoga drugega.
Glede na to, da si tako aktiven in "pameten" po celem forumu bi kaj več pričakoval od tebe. Kaj ko bi si še enkrat malo bolj počasi prebral od začetka to temo mogoče boš potem kaj več razumel. Saj vem, da je to bolj težko zate toda daj vseeno poskusi, ker mi je res težko in brez veze še enkrat razlagat takemu :norec:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Če veliko potrebo opravljaš na alterju si prej ali slej usran tudi sam. In ko si posran od samega sebe je čas za nov profil. In potem redno ponavljanje te iste vaje. Ob tretji ponovitvi bi moral dobit titulo sralec. To bi bila tudi najpogostejša titula tukaj gor.
Res se čudim zakaj potem nimaš TI še tega naziva:valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Nagni glavo in še enkrat preberi kaj je osnovni pogoj da se kvalificiraš za sralca. Saj ni tako težko, tebi je uspelo, še preden si tri stavke nasral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino
I

Izbrisan uporabnik 474

Ti imaš očitno težave z pismenim razumevanjem. Še en GURU Zanimivo da se oglašajo sami GURUJI :valjamse: :bonk:
Kje sem napisal, da sem bil v teh 6 mesecih že kdaj banan :sprasujemse:
Kje sem napisal da nisem alter profil, nekoga ki je bil že prej tu gor :sprasujemse:
To je več kot očitno in nikoli nisem zanikal. Kdo sem, oziroma kdo sem bil ni pomembno, ker itak je polovica uporabnikov, alter profil nekoga drugega.
Glede na to, da si tako aktiven in "pameten" po celem forumu bi kaj več pričakoval od tebe. Kaj ko bi si še enkrat malo bolj počasi prebral od začetka to temo mogoče boš potem kaj več razumel. Saj vem, da je to bolj težko zate toda daj vseeno poskusi, ker mi je res težko in brez veze še enkrat razlagat takemu :norec:

Post #394 iz te teme:
...nimam 10 različnih up. računov na forumu ampak samo tega...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino