Kameleon in njegovo moderiranje

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Da se ne boš razpočil:fredi:

Če se ima že kdo za skint iz qurca si to TI!

Prišel si žalit in svinjat v to temo s svojim sranjem! Prvi stavek je bila žalitev s svinjo! Nisi dodal tudi enega pametnega posta v tej temi, (ja, saj tema je itak joke) samo ti še najmanj primeren, da bi komur koli solil pamet.
Serješ po celem forumu s svojim usranim stilom, se delaš bedaka iz sebe in vseh ostalih. Ravnokar nasral v bedakih na cesti toliko gnoja, da smrdi cel forum.
Žalostno, da te ta naš moderator še ni zbrcal iz foruma, vprašajmo se zakaj! Potem se pa čudite, da je forum na takem nivoju!
Samo zaradi takih posranih šerifov s takim stilom. Sam sebe hvali kakšen stil ima mvahahahaha:valjamse:
Ti sam vodo potegni, krtačka je v kotu, pa preluftaj preden greš.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Moj prvi stavek je bil da se spodobi da sralec pove čigav alter je in kateri po vrsti.

Sem pa že razpočen tako da to veselje si zamudil.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Men je pa kamelčijevo moderiranje prav singularno. všeč mi je da moderator kdaj tudi singularno gleda na teme in da nam nudi singularne odgovore. Prav tako je on daleč najbolj singularen moderator, kar jih je na alterju un mi je všeč, da ne odstopa od te singularnosti!
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Še en hilight našega Napolenona. Tale post je bil izbrisan (čeprav je bil označen post, ki ga sploh nisem napisal jaz, ampak nekako sem ob vsej nesposobnosti moda lahko našel moj izbrisan post), moje vedenje označeno kot neprimerno:

Sem Slovenec, tako da mi razliko razloži iz tega vidika. Ker tvoj odgovor je en kup nakladanja brez nekega jasnega odgovora (kot vse tvoje replike v tej temi). Torej kaj sta po tvoje DPR in LPR (pokrajina ali republika) in kako se njun status razlikuje od Kosova oz. zakaj je Kosovo "nekaj več" po tvojem (očitno sladoledarskem) razmišljanju? In kako potemtakem po tvoje je NATO lahko pomagal Kosovu (pa ni šef Srbiji), Rusija pa LPR in DPR ne sme?

Najboljša pa je obrazložitev (recimo).
Želimo, da uporabniki skupnosti alter.si sodelujejo složno, imajo argumentirane debate in se izogibajo grožnjam, pretiranem agresivnem nastopu in "trollanju".

Če nebi bilo v tisti temi in tudi v tej še sporudcirane in nesankcionirane še 1000xvečje driske, bi bilo smešno, tako pa je samo žalostno. Pa saj drugega niti ni za pričakovati...
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
In moderator Kamele0N nič....
Še en hilight našega Napolenona. Tale post je bil izbrisan (čeprav je bil označen post, ki ga sploh nisem napisal jaz, ampak nekako sem ob vsej nesposobnosti moda lahko našel moj izbrisan post), moje vedenje označeno kot neprimerno:



Najboljša pa je obrazložitev (recimo).


Če nebi bilo v tisti temi in tudi v tej še sporudcirane in nesankcionirane še 1000xvečje driske, bi bilo smešno, tako pa je samo žalostno. Pa saj drugega niti ni za pričakovati...
In vidva še vedno serjeta po forumu!
Da vaju-vas ni sram, da po toliki bruki, ki ste si jo nasrali na forumu, sploh še upate kaj napisat!
V vajinem primeru (seveda so še izjeme, a ne jello and company) sploh moderator naj ne bi ukrepal ampak bi sami morali imet toliko jajc in se odstranili.
Moj prvi stavek je bil da se spodobi da sralec pove čigav alter je in kateri po vrsti.
Čakam že par dni! Pa nimaš toliko jajc.:fredi:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Še en hilight našega Napolenona. Tale post je bil izbrisan (čeprav je bil označen post, ki ga sploh nisem napisal jaz, ampak nekako sem ob vsej nesposobnosti moda lahko našel moj izbrisan post), moje vedenje označeno kot neprimerno:



Najboljša pa je obrazložitev (recimo).


Če nebi bilo v tisti temi in tudi v tej še sporudcirane in nesankcionirane še 1000xvečje driske, bi bilo smešno, tako pa je samo žalostno. Pa saj drugega niti ni za pričakovati...
S5 Zavajaš.....težko si našel post....ker ga, sam ne moreš videti.....razen če ti je pri tem pomagal nek drug mod.....slika sama ponuja rešitev kdo bi to lahko bil....

Screenshot_20220630_084406_com.opera.browser.jpg

Probal sem z opozorilom (prvič do sedaj) in zopet vam ni nič prav.....pač "rđavom kurcu i dlaka smeta" bi rekli naši rusofili....

Dodatno sem dodal še link do posta...da se ne bi pritoževal da ne veš kaj je bilo pobrisano.....vzeto na znanje....od sedaj naprej te moderiram brez opozoril in naknadne komunikacije!
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Dragi Napoleon,

Post sem našel, ker je kasneje bil citiran in je še vedno viden, tako da je tvoje "interveniranje" bolj scanje proti vetru, še bolj ogabno pa je namigovanje vpletanje drugih modov:

1656572830093.png


V sporočilo si mi pripel link do nekega sporočila, ki sploh nima veze z mano, nisem ga napisal, nit ga nisem "všečkal" niti nisem na njega kadarkoli kakorkoli repliciral:

1656572900509.png


Klik na "neprimerno" vsebino me pošlje na:
1656572924047.png


Pa če mi je deloma jasno, zaradi česa je bil post izbrisan (ker sem namigoval, da je tvoja bestika "sladoledar", verjetno je sam prijavil, fantek je pač občutljiv), je tvoje moderiranje izpadlo še veliko bolj pristransko, glede na to, da se tukaj zmerja uporabnike z gnoji in podobnim... I nikome ništa...


Tako da dragi Napoleon, ne samo da, zelo slabo moderiraš, ti očitno sploh ne znaš moderirat.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Dragi Napoleon,

Post sem našel, ker je kasneje bil citiran in je še vedno viden, tako da je tvoje "interveniranje" bolj scanje proti vetru, še bolj ogabno pa je namigovanje vpletanje drugih modov:

Poglej priponko 57188

V sporočilo si mi pripel link do nekega sporočila, ki sploh nima veze z mano, nisem ga napisal, nit ga nisem "všečkal" niti nisem na njega kadarkoli kakorkoli repliciral:

Poglej priponko 57189

Klik na "neprimerno" vsebino me pošlje na:
Poglej priponko 57190

Pa če mi je deloma jasno, zaradi česa je bil post izbrisan (ker sem namigoval, da je tvoja bestika "sladoledar", verjetno je sam prijavil, fantek je pač občutljiv), je tvoje moderiranje izpadlo še veliko bolj pristransko, glede na to, da se tukaj zmerja uporabnike z gnoji in podobnim... I nikome ništa...


Tako da dragi Napoleon, ne samo da, zelo slabo moderiraš, ti očitno sploh ne znaš moderirat.
Mene lepo pripelje do tvojega posta ki sem ga izbrisal....

....še en razlog več da je bolje da, se vas niti ne obvešča kaj se vam zmoderira....ker potem ste samo zmedeni in z peno na ustih!

Sic
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Mene lepo pripelje do tvojega posta ki sem ga izbrisal....

....še en razlog več da je bolje da, se vas niti ne obvešča kaj se vam zmoderira....ker potem ste samo zmedeni in z peno na ustih!

Sic
In kdaj misliš začet moderirat? Lohk začneš pri gnojih in podobnih žaljivkah že v tej temi.... Sej veš, že stotič...objektivnost.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Ko si že dal idejo, ti prepustim še štafeto. Obilo veselja želim, z enim, drugim ali z obojimi tremi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
In kdaj misliš začet moderirat? Lohk začneš pri gnojih in podobnih žaljivkah že v tej temi.... Sej veš, že stotič...objektivnost.
Saj veš da si TI OSEBNO to temo NAMENSKO odprl v delu foruma kjer nimam moderacije....tko da :srce: na ta tvoj zahtevek!

...lahko te edino banam....to pa bo prijelo :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Tisti iz Dupleka bi rekli, naj bana vse za en tedn da si damo "malo nah"... :evil:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Villisa si banal?
A Brusa Vilisa:valjamse::bonk:
Še en nepismen GURU!
Predvidevam, da misliš name, čeprav bi ti predlagal, da greš nazaj v šolo. Zate še nekaj časa ne bo počitnic:poreden: LOL:valjamse:
Pa kje najdete vse te bisere! To je kot bi bil na nekem forumu na povšetovi, kjer je polno prilagojenega programa biserov.
Jao jao jao. Nič čudnega, da je forum na takem nivoju.
Se sploh ne čudim več, da se moderatorjem včasih odpelje.
Kar vas je pobanal, vas je premalo!