Kameleon in njegovo moderiranje

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Kdo pravi o tem, da se jih nesme moderirat? Valda se more, samo moderator ni fajn, če je na istem nivoju kot tisti, ki so moderirani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Točno to ti dopovedujema ja, da je neprimerno vedenje za moda.
Ampak ne meči si peska v oči, vsi vemo, da ne prilagajaš svojega nivoja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Hahaha ne se jebat :valjamse:
Kaj pa tisto, ko ti nekaj ni vsec, pa zamahnes z roko, si reces, jebiga ovi je butl, kgj, pa gres dalje, to ste ze probali? :evil:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Moderator si mora pridobit neko "spoštovanje" in sem prepričan, da bi se večina začela tudi spoštljivejše obnašat. Tu pa tega ni. Take teme se ne odpirajo za brezveze do nekega moderatorja, ki ima neko spoštovanje - imidž. Na žalost ni na tem forumu nekega moderatorja, ki bi si to zaslužil. Več ali manj samo neki šerifi, ki jim ne smeš nič rečt in so užaljeni za vsako kritiko in ne dojamejo da imajo nekateri uporabniki več izkušenj na določenem področju kot oni sami. Pač ne znajo športno prenest kritike.
Zato pa je potrebno ločit delo moderatorja in vmešavanje v določene teme kot moderator in kot uporabnik. To dvoje ne gre skupaj.
Moderator je moderator in fertik.
Če ne pa naj si ustvari še eno uporabniško ime in pod tistim imenom sprošča svoje fustracije.
Potem se pa dobita dva taka kot recimo vidimo tukaj razni kalboti in gargameli, ki mislijo da držijo boga za jajca, vse vejo in znajo in boh ne daj da bi jim kaj rekel. Potem pa pridemo na tak nivo komunikacije.
Probaš prilagodit nivo njegovemu.....pa še kar ne razume! :D

Potem ti ostane samo še da se pri tem čimbolj zabavaš....!
To ti vse pove. A je treba sploh še kaj dodat.
Ne TI ne razumeš! Ti če bi bil moderator, tako kot se za gre, sploh ne bi razpravljal z drugimi uporabniki. Moderator se nima kaj spuščat na kogarkoli šen nivo. Če nisi sposoben bit na višjemu nivoju potem prepusti to delo komu drugemu, ki bo tega sposoben. Ti tega na žalost nisi sposoben kar si dokazal v parih letih od kar opravljaš to funkcijo.
Žalostno, da je na forumu več tem o tebi kot pa o čem drugem.

Nč bat ne bi forum propadel, če bi se spucal ene par takih šerifov iz ene in druge strani.
Problem je, ker bi se potem kameleon in podobni pribasali nazaj vsi užaljeni, ker ne bi prenesli tega, da se jih je degradiralo in bi začeli še bolj srat kot sedaj.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kamelejon ti si problem

vidim tam polno nazklerojanševikov s primitivnimi izpadi, pa namesto da jih speče jim ti lajkaš

luda kuća je to

že ko si prevzel, sem točno to napovedal
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
vse dokler ne smeš in te banajo in potem odpreš temo kjer jokaš in jokaš zakaj ne smeš več...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Kamelejon ti si problem

vidim tam polno nazklerojanševikov s primitivnimi izpadi, pa namesto da jih speče jim ti lajkaš

luda kuća je to

že ko si prevzel, sem točno to napovedal

sej maš tud cel kup rdečih tu gor.. enemu pravkar repliciram

btw janez je popolnoma legalen, sds stranka ima cca 200 000 članov, ni da ni

nacije pa išči tam bolj pri svoih na levem polu. Dolfe je bil bolj lev kt desn
 
  • Haha
Reactions: jonny77

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
eni nimate kaj bolj pametnega za počet v lajfu, kot pa da se vtikate v moderiranje Kamele0N -a?
tak lajf mora bit pa res našponan do amena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Blue__30

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Poglejte kdo je lajkal in čemu, potem se pa moderator čudi, da ga napadajo:bonk:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77